Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0264 Onder 10 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO11 - HVV'24 JO10-3

Teamleden

Spelers
Lukas Garibashvili        
Nout den Hamer        
Daimy Henderickx        
Aure Praet        
Jaimy Seghers        
julian de smit        
Devon Vael        
Brent Verdurmen        
 
Overige teamleden
ronald Vael Trainer
Martine Van Der Meer Trainer
Raoul Henderickx Assistent-trainer
Raoul Henderickx Leider
ronald Vael Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 07-03-2020 11:00 HVV'24 JO10-3 FC Axel JO10-2 126775 Sportpark HVV'24 Veld 1 - - 10:30
C 14-03-2020 09:30 Vogelwaarde JO10-1 HVV'24 JO10-3 126943 Sportpark Vogelwaarde - - 08:50
C 21-03-2020 11:00 HVV'24 JO10-3 Terneuzen JO10-3 126708 Sportpark HVV'24 Veld 1 - - 10:30
C 28-03-2020 vervallen HVV'24 JO10-3 Graauw JO10-1G 130570 Sportpark HVV'24 Veld 3 - - 00:30
C 04-04-2020 10:00 Oostburg JO10-1G HVV'24 JO10-3 127175 Sportpark Velterspark - - 08:40
C 11-04-2020 10:00 Terneuzense Boys JO10-4 HVV'24 JO10-3 131123 Zuidersportpark - - 09:05
C 18-04-2020 09:15 Terneuzense Boys JO10-3 HVV'24 JO10-3 131076 Zuidersportpark - - 08:20
C 09-05-2020 11:00 HVV'24 JO10-3 Koewacht JO10-1 128605 Sportpark HVV'24 Veld 1 - - 10:30
C 16-05-2020 08:45 IJzendijke JO10-1 HVV'24 JO10-3 130469 Sportpark IJzendijke - - 07:35
C 23-05-2020 11:00 HVV'24 JO10-3 SJO HPC'16 JO10-1G 131323 Sportpark HVV'24 Veld 1 - - 10:30
C 30-05-2020 11:00 Breskens JO10-1G HVV'24 JO10-3 126586 Sportpark Baersande - - 09:40
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 29-02-2020 09:30 Koewacht JO10-1 FC Axel JO10-2
C 29-02-2020 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 Vogelwaarde JO10-1
C 07-03-2020 09:15 Terneuzense Boys JO10-4 Schoondijke JO10-1
C 07-03-2020 09:15 Terneuzense Boys JO10-3 Oostburg JO10-1G
C 07-03-2020 09:30 SJO HPC'16 JO10-1G Koewacht JO10-1
C 07-03-2020 10:15 Terneuzen JO10-3 Breskens JO10-1G
C 07-03-2020 11:00 ST HVV'24/Clinge JO10-3 FC Axel JO10-2
C 07-03-2020 08:45 IJzendijke JO10-1 Vogelwaarde JO10-1
C 14-03-2020 10:00 FC Axel JO10-2 Terneuzense Boys JO10-3
C 14-03-2020 09:30 Vogelwaarde JO10-1 ST HVV'24/Clinge JO10-3
C 14-03-2020 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 Terneuzense Boys JO10-4
C 14-03-2020 09:30 Koewacht JO10-1 Terneuzen JO10-3
C 14-03-2020 08:45 IJzendijke JO10-1 SJO HPC'16 JO10-1G
C 14-03-2020 11:00 Breskens JO10-1G Schoondijke JO10-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 11:00 Breskens JO10-1G Koewacht JO10-1 130685 0-0
C 15-02-2020 11:00 Schoondijke JO10-1 Terneuzense Boys JO10-3 126078 0-0
C 15-02-2020 10:00 Oostburg JO10-1G IJzendijke JO10-1 131476 0-0
C 15-02-2020 10:00 FC Axel JO10-2 Terneuzen JO10-3 126562 0-0
C 15-02-2020 09:30 Vogelwaarde JO10-1 Graauw JO10-1G 128692 0-0
C 15-02-2020 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 ST HVV'24/Clinge JO10-3 128291 0-0
C 15-02-2020 09:15 Terneuzense Boys JO10-4 SJO HPC'16 JO10-1G 128593 0-0
C 12-02-2020 19:00 Terneuzense Boys JO10-4 ST HVV'24/Clinge JO10-3 131123 0-0
C 08-02-2020 09:15 Terneuzense Boys JO10-3 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 126159 0-0
C 08-02-2020 09:30 SJO HPC'16 JO10-1G Oostburg JO10-1G 127952 0-0
C 08-02-2020 11:00 ST HVV'24/Clinge JO10-3 Schoondijke JO10-1 126265 0-0
C 08-02-2020 10:15 Terneuzen JO10-3 Vogelwaarde JO10-1 128550 0-0
C 08-02-2020 08:45 IJzendijke JO10-1 Breskens JO10-1G 130219 0-0
C 08-02-2020 09:30 Graauw JO10-1G Terneuzense Boys JO10-4 125890 0-0
C 01-02-2020 11:00 Schoondijke JO10-1 Koewacht JO10-1 128299 0-0
C 01-02-2020 10:00 FC Axel JO10-2 IJzendijke JO10-1 131120 0-0
C 01-02-2020 09:30 Vogelwaarde JO10-1 SJO HPC'16 JO10-1G 128342 0-0
C 01-02-2020 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 Terneuzen JO10-3 131034 0-0
C 01-02-2020 09:30 Graauw JO10-1G Terneuzense Boys JO10-3 130451 0-0
C 01-02-2020 10:00 Oostburg JO10-1G Breskens JO10-1G 128763 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-01-2020 09:15 Terneuzense Boys JO10-3 Schoondijke JO10-1 51714 0-0
C 21-12-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-4 ST HVV'24/Clinge JO10-3 51803 0-0
C 21-12-2019 11:00 Breskens JO10-2G Aardenburg JO10-1G 51846 0-0
C 21-12-2019 09:30 Graauw JO10-1G SJO HPC'16 JO10-1G 52322 0-0
C 21-12-2019 09:30 DwO'15 JO10-1 Oostburg JO10-1G 49320 0-0
C 21-12-2019 10:00 IJzendijke JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 50843 0-0
C 21-12-2019 10:15 Zaamslag JO10-1 FC Axel JO10-2 52039 0-0
C 14-12-2019 08:45 IJzendijke JO10-1 ST HVV'24/Clinge JO10-3 50946 0-0
C 14-12-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-3 Breskens JO10-2G 52819 0-0
C 14-12-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-4 FC Axel JO10-2 49659 0-0
C 14-12-2019 10:30 Zaamslag JO10-1 DwO'15 JO10-1 50915 0-0
C 14-12-2019 11:00 Schoondijke JO10-1 Aardenburg JO10-1G 50991 0-0
C 14-12-2019 09:30 Graauw JO10-1G Oostburg JO10-1G 52302 0-0
C 14-12-2019 09:30 SJO HPC'16 JO10-1G ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 49537 0-0
C 11-12-2019 18:30 Breskens JO10-2G Graauw JO10-1G 51642 0-0
C 07-12-2019 10:00 Oostburg JO10-1G Schoondijke JO10-1 52318 0-0
C 07-12-2019 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 Zaamslag JO10-1 51606 0-0
C 07-12-2019 09:30 DwO'15 JO10-1 Terneuzense Boys JO10-4 52537 0-0
C 07-12-2019 09:45 IJzendijke JO10-1 Terneuzense Boys JO10-3 52377 0-0
C 07-12-2019 10:30 Aardenburg JO10-1G FC Axel JO10-2 51000 0-0
C 07-12-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO10-3 SJO HPC'16 JO10-1G 50508 0-0
C 30-11-2019 09:00 FC Axel JO10-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 52015 0-0
C 30-11-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-4 IJzendijke JO10-1 51392 0-0
C 30-11-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-3 Aardenburg JO10-1G 49199 0-0
C 30-11-2019 09:30 SJO HPC'16 JO10-1G Oostburg JO10-1G 49653 0-0
C 30-11-2019 09:30 Graauw JO10-1G DwO'15 JO10-1 51992 0-0
C 30-11-2019 09:00 Zaamslag JO10-1 Breskens JO10-2G 49809 0-0
C 30-11-2019 11:00 Schoondijke JO10-1 ST HVV'24/Clinge JO10-3 49691 0-0
C 27-11-2019 18:30 Breskens JO10-2G IJzendijke JO10-1 51664 0-0
C 23-11-2019 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 Schoondijke JO10-1 50252 0-0
C 23-11-2019 09:30 DwO'15 JO10-1 SJO HPC'16 JO10-1G 50093 0-0
C 23-11-2019 10:00 FC Axel JO10-2 Graauw JO10-1G 50602 0-0
C 23-11-2019 09:00 Zaamslag JO10-1 Terneuzense Boys JO10-3 51716 0-0
C 23-11-2019 10:00 Oostburg JO10-1G ST HVV'24/Clinge JO10-3 51092 0-0
C 23-11-2019 10:30 Aardenburg JO10-1G Terneuzense Boys JO10-4 50314 0-0
C 16-11-2019 09:45 IJzendijke JO10-1 DwO'15 JO10-1 50746 0-0
C 16-11-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-4 Zaamslag JO10-1 51917 0-0
C 16-11-2019 09:30 SJO HPC'16 JO10-1G Terneuzense Boys JO10-3 50237 0-0
C 16-11-2019 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 Breskens JO10-2G 49483 0-0
C 16-11-2019 10:00 Oostburg JO10-1G Aardenburg JO10-1G 49883 0-0
C 16-11-2019 11:00 Schoondijke JO10-1 Graauw JO10-1G 50117 0-0
C 16-11-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO10-3 FC Axel JO10-2 50479 0-0
C 09-11-2019 11:00 Breskens JO10-2G Schoondijke JO10-1 50257 0-0
C 09-11-2019 11:00 Aardenburg JO10-1G ST HVV'24/Clinge JO10-3 50840 0-0
C 09-11-2019 09:30 FC Axel JO10-2 Oostburg JO10-1G 51308 0-0
C 09-11-2019 09:30 Graauw JO10-1G IJzendijke JO10-1 52551 0-0
C 09-11-2019 09:30 DwO'15 JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 50579 0-0
C 09-11-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-3 Terneuzense Boys JO10-4 51996 0-0
C 09-11-2019 10:00 Zaamslag JO10-1 SJO HPC'16 JO10-1G 49586 0-0
C 02-11-2019 09:45 IJzendijke JO10-1 Oostburg JO10-1G 51512 0-0
C 02-11-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-4 Breskens JO10-2G 50091 0-0
C 02-11-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-3 Graauw JO10-1G 52091 0-0
C 02-11-2019 09:30 SJO HPC'16 JO10-1G FC Axel JO10-2 50573 0-0
C 02-11-2019 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 Aardenburg JO10-1G 51142 0-0
C 02-11-2019 11:00 Schoondijke JO10-1 Zaamslag JO10-1 51195 0-0
C 02-11-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO10-3 DwO'15 JO10-1 52605 0-0
C 26-10-2019 09:30 Graauw JO10-1G Terneuzense Boys JO10-4 51634 0-0
C 26-10-2019 09:30 DwO'15 JO10-1 Terneuzense Boys JO10-3 49495 0-0
C 26-10-2019 10:00 FC Axel JO10-2 Schoondijke JO10-1 51622 0-0
C 26-10-2019 10:00 Oostburg JO10-1G ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 51464 0-0
C 26-10-2019 10:15 Zaamslag JO10-1 IJzendijke JO10-1 51491 0-0
C 26-10-2019 10:30 Aardenburg JO10-1G SJO HPC'16 JO10-1G 50146 0-0
C 26-10-2019 11:00 Breskens JO10-2G ST HVV'24/Clinge JO10-3 49425 0-0
C 19-10-2019 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 Terneuzense Boys JO10-4 52808 0-0
C 19-10-2019 10:30 Aardenburg JO10-1G Zaamslag JO10-1 52298 0-0
C 19-10-2019 11:00 Schoondijke JO10-1 SJO HPC'16 JO10-1G 51430 0-0
C 19-10-2019 11:00 Breskens JO10-2G DwO'15 JO10-1 51952 0-0
C 12-10-2019 10:00 Oostburg JO10-1G Terneuzense Boys JO10-3 51953 0-0
C 12-10-2019 10:00 FC Axel JO10-2 IJzendijke JO10-1 51411 0-0
C 12-10-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO10-3 Graauw JO10-1G 52146 0-0
C 05-10-2019 09:45 IJzendijke JO10-1 Aardenburg JO10-1G 49640 0-0
C 05-10-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-4 Oostburg JO10-1G 51867 0-0
C 05-10-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-3 FC Axel JO10-2 51759 0-0
C 05-10-2019 09:30 Graauw JO10-1G Zaamslag JO10-1 50468 0-0
C 05-10-2019 09:30 SJO HPC'16 JO10-1G Breskens JO10-2G 50792 0-0
C 05-10-2019 11:00 Schoondijke JO10-1 DwO'15 JO10-1 50612 0-0
C 05-10-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO10-3 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 50039 0-0
C 28-09-2019 10:00 Oostburg JO10-1G Zaamslag JO10-1 52708 0-0
C 28-09-2019 09:30 SJO HPC'16 JO10-1G Terneuzense Boys JO10-4 49205 0-0
C 28-09-2019 10:00 FC Axel JO10-2 Breskens JO10-2G 51070 0-0
C 28-09-2019 09:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 Graauw JO10-1G 51588 0-0
C 28-09-2019 11:00 Schoondijke JO10-1 IJzendijke JO10-1 50385 0-0
C 28-09-2019 10:30 Aardenburg JO10-1G DwO'15 JO10-1 49923 0-0
C 28-09-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO10-3 Terneuzense Boys JO10-3 52064 0-0
C 21-09-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-3 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 49802 0-0
C 21-09-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-4 Schoondijke JO10-1 52355 0-0
C 21-09-2019 09:30 Graauw JO10-1G Aardenburg JO10-1G 51116 0-0
C 21-09-2019 09:30 DwO'15 JO10-1 FC Axel JO10-2 51988 0-0
C 21-09-2019 11:00 Breskens JO10-2G Oostburg JO10-1G 52491 0-0
C 21-09-2019 09:45 IJzendijke JO10-1 SJO HPC'16 JO10-1G 52196 0-0
C 21-09-2019 10:15 Zaamslag JO10-1 ST HVV'24/Clinge JO10-3 50592 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-4 ST HVV'24/Clinge JO10-3 12660 0-0
B 14-09-2019 09:30 Graauw JO10-1G ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 12882 0-0
B 07-09-2019 09:30 Graauw JO10-1G Terneuzense Boys JO10-4 12384 0-0
B 07-09-2019 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 ST HVV'24/Clinge JO10-3 12541 0-0
B 31-08-2019 09:15 Terneuzense Boys JO10-4 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 11999 0-0
B 31-08-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO10-3 Graauw JO10-1G 12179 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Koewacht JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 SJO HPC'16 JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJzendijke JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Terneuzen JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Breskens JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Terneuzense Boys JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 ST HVV'24/Clinge JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Terneuzense Boys JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Schoondijke JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Vogelwaarde JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 FC Axel JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Oostburg JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terneuzense Boys JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Terneuzense Boys JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 IJzendijke JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Zaamslag JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Graauw JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DwO'15 JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Breskens JO10-2G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Oostburg JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 FC Axel JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ST HVV'24/Clinge JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Schoondijke JO10-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 SJO HPC'16 JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Aardenburg JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Terneuzense Boys JO10-4 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HVV'24/Clinge JO10-3 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Graauw JO10-1G 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Training

Berichten



Terug naar boven