Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0255 Onder 13 competitie (najaar)

Pupillen - JO13 - HVV'24 JO13-1

Teamleden

Spelers
Jeroen Agten        
Said Al-Haji        
Jelmer Bisschop        
Niels Blaakman        
Ryan van Dorsselaer        
Keano van Eck        
Seppe Heyrman        
Getoar Krasniqi        
Devon de Kroon        
Bruno Neves        
Thijs Rokven        
Boaz Segers        
Jasper Teirbrood        
Wouter Vael        
Lars de Vetter        
 
Overige teamleden
Marcel Vael Trainer
Eugène de Vetter Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 09:00 Terneuzen JO13-1 VC Vlissingen JO13-1
C 07-03-2020 09:30 Terneuzense Boys JO13-1 FC Axel JO13-1
C 07-03-2020 09:30 MZC'11 JO13-1 Arnemuiden JO13-1G
C 07-03-2020 11:15 Walcheren JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1
C 07-03-2020 11:00 Zeelandia Middelburg JO13-1 RCS JO13-1
C 07-03-2020 13:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 Kapelle JO13-3
C 14-03-2020 10:30 RCS JO13-1 Terneuzen JO13-1
C 14-03-2020 10:00 FC Axel JO13-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1
C 14-03-2020 09:50 Arnemuiden JO13-1G Terneuzense Boys JO13-1
C 14-03-2020 09:45 Kapelle JO13-3 VC Vlissingen JO13-1
C 14-03-2020 09:30 MZC'11 JO13-1 Walcheren JO13-1
C 14-03-2020 11:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 15-02-2020 11:00 HVV'24 JO13-1 MZC'11 JO13-1 F. (Fabian) Boekholt 111990 6 - 1
C 08-02-2020 11:00 HVV'24 JO13-1 FC Axel JO13-1 Afgeschermd 111737 1 - 1
C 01-02-2020 09:50 Arnemuiden JO13-1G HVV'24 JO13-1 Afgeschermd 111238 0 - 1
V 25-01-2020 11:00 HVV'24 JO13-1 Terneuzense Boys JO13-1
V 18-01-2020 11:00 HVV'24 JO13-1 CornBoys JO14-1
C 14-12-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 FC Axel JO13-1 Afgeschermd 87566 2 - 2
C 07-12-2019 11:15 Walcheren JO13-1 HVV'24 JO13-1 A.P. (Ad) Provoost 87565 0 - 3
C 07-12-2019 vervallen Tholense Boys JO13-1 HVV'24 JO13-1 41671
C 30-11-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 Arnemuiden JO13-1G E. (Erik) van Gasse 87564 2 - 0
C 23-11-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G K.P.L. (Kevin) Smet 87563 2 - 1
C 16-11-2019 11:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 HVV'24 JO13-1 S. (Stefan) Buijze 87562 0 - 0
C 16-11-2019 vervallen FC Dauwendaele JO13-1 HVV'24 JO13-1 41710
C 09-11-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 MZC'11 JO13-1 F. (Fabian) Boekholt 87561 3 - 2
C 02-11-2019 vervallen SSV'65 JO13-1 HVV'24 JO13-1 87560
C 02-11-2019 vervallen ST Steen / Koewacht JO13-1 HVV'24 JO13-1 42156
C 26-10-2019 vervallen HVV'24 JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 41609
C 26-10-2019 09:30 Terneuzense Boys JO13-1 HVV'24 JO13-1 R. (Rik) Buijze 87559 3 - 1
C 05-10-2019 vervallen Roosendaal JO13-3 HVV'24 JO13-1 40346
C 05-10-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 Terneuzen JO13-1 J. (Job) Inghels 87558 2 - 1
C 28-09-2019 11:15 VC Vlissingen JO13-1 HVV'24 JO13-1 J. (Jamal) Bouzambou 88313 0 - 3
C 28-09-2019 vervallen FC Bergen JO13-1 HVV'24 JO13-1 40656
C 21-09-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 RCS JO13-1 IRJM (Iman) van Dam 87557 3 - 2
B 14-09-2019 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 HVV'24 JO13-1 M (Maarten) Roelands 10155 1 - 2
B 07-09-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 ST Steen / Koewacht JO13-1 K.P.F. (Koen) de Blieck 9857 9 - 0
B 31-08-2019 10:00 FC Axel JO13-1 HVV'24 JO13-1 Afgeschermd 9409 5 - 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 18-01-2020 11:15 FC Axel JO13-1 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G 40357 1-1
C 21-12-2019 11:15 Walcheren JO13-1 RCS JO13-1 41082 7-2
C 21-12-2019 11:00 Terneuzen JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 88319 7-1
C 16-12-2019 18:30 Terneuzense Boys JO13-1 Terneuzen JO13-1 40359 0-0
C 14-12-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 FC Axel JO13-1 87566 2-2
C 14-12-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 42174 0-5
C 14-12-2019 09:50 Arnemuiden JO13-1G Walcheren JO13-1 42474 4-1
C 14-12-2019 09:30 Terneuzense Boys JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 88322 0-0
C 14-12-2019 09:30 MZC'11 JO13-1 RCS JO13-1 40086 2-1
C 07-12-2019 09:50 Arnemuiden JO13-1G MZC'11 JO13-1 40597 0-3
C 07-12-2019 10:00 FC Axel JO13-1 Terneuzense Boys JO13-1 42480 5-0
C 07-12-2019 10:30 RCS JO13-1 Terneuzen JO13-1 42065 3-5
C 07-12-2019 11:15 VC Vlissingen JO13-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 88321 0-0
C 07-12-2019 11:15 Walcheren JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 87565 0-3
C 30-11-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 Arnemuiden JO13-1G 87564 2-0
C 30-11-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G VC Vlissingen JO13-1 88320 2-3
C 30-11-2019 10:30 RCS JO13-1 FC Axel JO13-1 40847 3-2
C 30-11-2019 09:30 MZC'11 JO13-1 Walcheren JO13-1 41803 1-0
C 23-11-2019 09:30 Terneuzense Boys JO13-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 42250 2-1
C 23-11-2019 09:45 MZC'11 JO13-1 FC Axel JO13-1 42233 0-1
C 23-11-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G 87563 2-1
C 16-11-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G MZC'11 JO13-1 41498 2-1
C 16-11-2019 11:15 VC Vlissingen JO13-1 Arnemuiden JO13-1G 88318 2-0
C 16-11-2019 10:30 RCS JO13-1 Terneuzense Boys JO13-1 40040 2-7
C 16-11-2019 11:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 87562 0-0
C 16-11-2019 10:00 FC Axel JO13-1 Terneuzen JO13-1 40038 3-0
C 09-11-2019 09:30 Terneuzense Boys JO13-1 Walcheren JO13-1 41801 1-2
C 09-11-2019 11:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 FC Axel JO13-1 42103 2-1
C 09-11-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G RCS JO13-1 42530 2-1
C 09-11-2019 12:00 Terneuzen JO13-1 Arnemuiden JO13-1G 40625 0-7
C 09-11-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 MZC'11 JO13-1 87561 3-2
C 02-11-2019 11:15 Walcheren JO13-1 Terneuzen JO13-1 40926 8-2
C 02-11-2019 10:30 RCS JO13-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 40006 0-2
C 02-11-2019 09:50 Arnemuiden JO13-1G Terneuzense Boys JO13-1 42546 0-5
C 02-11-2019 09:30 MZC'11 JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 88316 6-3
C 26-10-2019 12:00 Terneuzen JO13-1 MZC'11 JO13-1 41204 1-4
C 26-10-2019 11:15 VC Vlissingen JO13-1 FC Axel JO13-1 88315 4-4
C 26-10-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G Arnemuiden JO13-1G 40993 1-3
C 26-10-2019 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 Walcheren JO13-1 41968 2-0
C 26-10-2019 09:30 Terneuzense Boys JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 87559 3-1
C 05-10-2019 11:15 VC Vlissingen JO13-1 Victoria'03 JO13-1 42273 0-0
C 05-10-2019 11:15 MOC'17 JO13-2 FC Bergen JO13-1 42068 0-0
C 05-10-2019 11:00 ST Steen / Koewacht JO13-1 Halsteren JO13-2 40455 0-0
C 05-10-2019 09:30 FC Dauwendaele JO13-1 Wemeldinge JO13-1 39975 0-0
C 05-10-2019 09:30 MZC'11 JO13-1 Terneuzense Boys JO13-1 42288 3-2
C 05-10-2019 09:50 Arnemuiden JO13-1G ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 42528 2-4
C 05-10-2019 10:00 FC Axel JO13-1 SSV'65 JO13-1 40407 0-0
C 05-10-2019 10:00 Walcheren JO13-1 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G 40154 8-0
C 05-10-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 Terneuzen JO13-1 87558 2-1
C 05-10-2019 10:30 RCS JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 88314 1-2
C 05-10-2019 11:45 Roosendaal JO13-3 ST HVV'24/Clinge JO13-1 40346 0-0
C 28-09-2019 10:15 Halsteren JO13-2 Victoria'03 JO13-1 41132 0-0
C 28-09-2019 10:15 FC Bergen JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 40656 0-0
C 28-09-2019 10:00 Wemeldinge JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 40274 0-0
C 28-09-2019 09:30 FC Dauwendaele JO13-1 ST Steen / Koewacht JO13-1 40142 0-0
C 28-09-2019 11:00 Tholense Boys JO13-1 MOC'17 JO13-2 40416 0-0
C 28-09-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G Terneuzense Boys JO13-1 41597 1-4
C 28-09-2019 11:15 VC Vlissingen JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 88313 0-3
C 28-09-2019 11:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 Terneuzen JO13-1 40978 6-1
C 28-09-2019 10:45 RCS JO13-1 Arnemuiden JO13-1G 41125 6-0
C 28-09-2019 10:00 FC Axel JO13-1 Walcheren JO13-1 41075 3-1
C 28-09-2019 10:00 SSV'65 JO13-1 MZC'11 JO13-1 42278 0-0
C 21-09-2019 13:00 Victoria'03 JO13-1 Wemeldinge JO13-1 41360 0-0
C 21-09-2019 11:45 Roosendaal JO13-3 Tholense Boys JO13-1 41157 0-0
C 21-09-2019 13:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 Halsteren JO13-2 42402 0-0
C 21-09-2019 11:15 VC Vlissingen JO13-1 FC Bergen JO13-1 41478 0-0
C 21-09-2019 11:15 Walcheren JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 88312 2-2
C 21-09-2019 09:45 MZC'11 JO13-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 42098 2-1
C 21-09-2019 11:15 MOC'17 JO13-2 FC Dauwendaele JO13-1 42240 0-0
C 21-09-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 RCS JO13-1 87557 3-2
C 21-09-2019 09:30 Terneuzense Boys JO13-1 SSV'65 JO13-1 41973 2-1
C 21-09-2019 09:00 Terneuzen JO13-1 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G 41207 6-1
C 21-09-2019 09:50 Arnemuiden JO13-1G FC Axel JO13-1 40081 2-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 12:45 Kapelle JO13-3 Terneuzen JO13-1 153900 1-3
C 15-02-2020 11:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 MZC'11 JO13-1 111990 6-1
C 15-02-2020 11:15 VC Vlissingen JO13-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 113338 2-1
C 15-02-2020 10:30 RCS JO13-1 Terneuzense Boys JO13-1 111316 1-0
C 15-02-2020 10:00 FC Axel JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1 112140 1-2
C 15-02-2020 09:50 Arnemuiden JO13-1G Walcheren JO13-1 110801 1-1
C 08-02-2020 09:30 Terneuzense Boys JO13-1 Terneuzen JO13-1 153899 0-0
C 08-02-2020 11:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 FC Axel JO13-1 111737 1-1
C 08-02-2020 12:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 RCS JO13-1 112894 0-0
C 08-02-2020 11:15 Zeelandia Middelburg JO13-1 Arnemuiden JO13-1G 113339 1-0
C 08-02-2020 11:15 Walcheren JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 114847 1-2
C 08-02-2020 09:30 MZC'11 JO13-1 Kapelle JO13-3 112872 2-3
C 01-02-2020 09:45 Kapelle JO13-3 Terneuzense Boys JO13-1 111337 1-0
C 01-02-2020 11:15 VC Vlissingen JO13-1 Zeelandia Middelburg JO13-1 111588 2-4
C 01-02-2020 10:30 RCS JO13-1 Walcheren JO13-1 114930 0-4
C 01-02-2020 09:00 Terneuzen JO13-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 153898 0-3
C 01-02-2020 10:00 FC Axel JO13-1 MZC'11 JO13-1 111155 3-1
C 01-02-2020 09:50 Arnemuiden JO13-1G ST HVV'24/Clinge JO13-1 111238 0-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:45 FC Axel JO13-1 ST Steen / Koewacht JO13-1 9995 9-1
B 14-09-2019 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 10155 1-2
B 07-09-2019 11:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 FC Axel JO13-1 9713 1-2
B 07-09-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 ST Steen / Koewacht JO13-1 9857 9-0
B 31-08-2019 10:00 FC Axel JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 9409 5-1
B 31-08-2019 11:00 ST Steen / Koewacht JO13-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 9637 1-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 9 6 2 1 20 19 10 9 0
2 MZC'11 JO13-1 9 6 0 3 18 20 13 7 0
3 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 9 5 2 2 17 17 7 10 0
4 Terneuzense Boys JO13-1 8 5 0 3 15 24 15 9 0
5 FC Axel JO13-1 9 3 3 3 12 19 15 4 0
6 VC Vlissingen JO13-1 9 3 3 3 12 17 25 -8 0
7 Walcheren JO13-1 9 3 1 5 10 21 18 3 0
8 Arnemuiden JO13-1G 9 3 0 6 9 11 24 -13 0
9 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G 9 2 1 6 7 10 28 -18 0
10 RCS JO13-1 9 2 0 7 6 18 27 -9 0
11 Terneuzen JO13-1 1 1 0 0 3 7 1 6 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zeelandia Middelburg JO13-1 3 3 0 0 9 7 3 4 0
2 ST HVV'24/Clinge JO13-1 3 2 1 0 7 8 2 6 0
3 VC Vlissingen JO13-1 3 2 0 1 6 6 6 0 0
4 Kapelle JO13-3 3 2 0 1 6 5 5 0 0
5 Walcheren JO13-1 3 1 1 1 4 6 3 3 0
6 FC Axel JO13-1 3 1 1 1 4 5 4 1 0
7 Terneuzen JO13-1 3 1 1 1 4 3 4 -1 0
8 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 2 1 0 1 3 4 2 2 0
9 RCS JO13-1 2 1 0 1 3 1 4 -3 0
10 Arnemuiden JO13-1G 3 0 1 2 1 1 3 -2 0
11 Terneuzense Boys JO13-1 3 0 1 2 1 0 2 -2 0
12 MZC'11 JO13-1 3 0 0 3 0 4 12 -8 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO13-1 3 3 0 0 9 16 3 13 0
2 ST HVV'24/Clinge JO13-1 3 2 0 1 6 12 6 6 0
3 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 3 1 0 2 3 10 5 5 0
4 ST Steen / Koewacht JO13-1 3 0 0 3 0 2 26 -24 0

Training

Berichten



Terug naar boven