Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0255 Onder 13 competitie (najaar)

Pupillen - JO13 - HVV'24 JO13-1

Teamleden

Spelers
Jeroen Agten        
Said Al-Haji        
Jelmer Bisschop        
Niels Blaakman        
Ryan van Dorsselaer        
Keano van Eck        
Seppe Heyrman        
Getoar Krasniqi        
Devon de Kroon        
Bruno Neves        
Thijs Rokven        
Boaz Segers        
Jasper Teirbrood        
Wouter Vael        
Lars de Vetter        
 
Overige teamleden
Marcel Vael Trainer
Eugène de Vetter Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris
C 26-10-2019 09:30 Terneuzense Boys JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1
C 26-10-2019 10:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 Walcheren JO13-1
C 26-10-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G Arnemuiden JO13-1G
C 26-10-2019 11:15 VC Vlissingen JO13-1 FC Axel JO13-1
C 26-10-2019 12:00 Terneuzen JO13-1 MZC'11 JO13-1
C 02-11-2019 11:15 Walcheren JO13-1 Terneuzen JO13-1
C 02-11-2019 10:30 RCS JO13-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1
C 02-11-2019 10:00 FC Axel JO13-1 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G
C 02-11-2019 09:50 Arnemuiden JO13-1G Terneuzense Boys JO13-1
C 02-11-2019 09:30 MZC'11 JO13-1 VC Vlissingen JO13-1
C 09-11-2019 09:30 Terneuzense Boys JO13-1 Walcheren JO13-1
C 09-11-2019 11:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 FC Axel JO13-1
C 09-11-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G RCS JO13-1
C 09-11-2019 12:00 Terneuzen JO13-1 Arnemuiden JO13-1G
C 09-11-2019 13:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 MZC'11 JO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 05-10-2019 10:30 RCS JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 88314 1-2
C 05-10-2019 09:30 MZC'11 JO13-1 Terneuzense Boys JO13-1 42288 3-2
C 05-10-2019 09:50 Arnemuiden JO13-1G ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 42528 2-4
C 05-10-2019 10:00 FC Axel JO13-1 SSV'65 JO13-1 40407 0-0
C 05-10-2019 11:45 Roosendaal JO13-3 ST HVV'24/Clinge JO13-1 40346 0-0
C 05-10-2019 11:15 VC Vlissingen JO13-1 Victoria'03 JO13-1 42273 0-0
C 05-10-2019 11:15 MOC'17 JO13-2 FC Bergen JO13-1 42068 0-0
C 05-10-2019 11:00 ST Steen / Koewacht JO13-1 Halsteren JO13-2 40455 0-0
C 05-10-2019 09:30 FC Dauwendaele JO13-1 Wemeldinge JO13-1 39975 0-0
C 05-10-2019 10:00 Walcheren JO13-1 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G 40154 8-0
C 05-10-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 Terneuzen JO13-1 87558 2-1
C 28-09-2019 11:00 Tholense Boys JO13-1 MOC'17 JO13-2 40416 0-0
C 28-09-2019 10:45 RCS JO13-1 Arnemuiden JO13-1G 41125 6-0
C 28-09-2019 10:00 FC Axel JO13-1 Walcheren JO13-1 41075 3-1
C 28-09-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G Terneuzense Boys JO13-1 41597 1-4
C 28-09-2019 10:00 SSV'65 JO13-1 MZC'11 JO13-1 42278 0-0
C 28-09-2019 11:15 VC Vlissingen JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 88313 0-3
C 28-09-2019 11:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 Terneuzen JO13-1 40978 6-1
C 28-09-2019 09:30 FC Dauwendaele JO13-1 ST Steen / Koewacht JO13-1 40142 0-0
C 28-09-2019 10:00 Wemeldinge JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 40274 0-0
C 28-09-2019 10:15 Halsteren JO13-2 Victoria'03 JO13-1 41132 0-0
C 28-09-2019 10:15 FC Bergen JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 40656 0-0
C 21-09-2019 11:15 Walcheren JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 88312 2-2
C 21-09-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 RCS JO13-1 87557 3-2
C 21-09-2019 11:15 VC Vlissingen JO13-1 FC Bergen JO13-1 41478 0-0
C 21-09-2019 11:45 Roosendaal JO13-3 Tholense Boys JO13-1 41157 0-0
C 21-09-2019 13:00 Victoria'03 JO13-1 Wemeldinge JO13-1 41360 0-0
C 21-09-2019 13:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 Halsteren JO13-2 42402 0-0
C 21-09-2019 09:00 Terneuzen JO13-1 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G 41207 6-1
C 21-09-2019 09:45 MZC'11 JO13-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 42098 2-1
C 21-09-2019 09:50 Arnemuiden JO13-1G FC Axel JO13-1 40081 2-0
C 21-09-2019 09:30 Terneuzense Boys JO13-1 SSV'65 JO13-1 41973 2-1
C 21-09-2019 11:15 MOC'17 JO13-2 FC Dauwendaele JO13-1 42240 0-0
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:45 FC Axel JO13-1 ST Steen / Koewacht JO13-1 9995 9-1
B 14-09-2019 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 10155 1-2
B 07-09-2019 11:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 FC Axel JO13-1 9713 1-2
B 07-09-2019 11:00 ST HVV'24/Clinge JO13-1 ST Steen / Koewacht JO13-1 9857 9-0
B 31-08-2019 10:00 FC Axel JO13-1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 9409 5-1
B 31-08-2019 11:00 ST Steen / Koewacht JO13-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 9637 1-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24/Clinge JO13-1 3 3 0 0 9 8 3 5 0
2 MZC'11 JO13-1 2 2 0 0 6 5 3 2 0
3 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 3 2 0 1 6 11 5 6 0
4 Walcheren JO13-1 3 1 1 1 4 11 5 6 0
5 VC Vlissingen JO13-1 3 1 1 1 4 4 6 -2 0
6 Terneuzense Boys JO13-1 2 1 0 1 3 6 4 2 0
7 FC Axel JO13-1 2 1 0 1 3 3 3 0 0
8 RCS JO13-1 3 1 0 2 3 9 5 4 0
9 Terneuzen JO13-1 3 1 0 2 3 8 9 -1 0
10 Arnemuiden JO13-1G 3 1 0 2 3 4 10 -6 0
11 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G 3 0 0 3 0 2 18 -16 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 FC Axel JO13-1 3 3 0 0 9 16 3 13 0
2 ST HVV'24/Clinge JO13-1 3 2 0 1 6 12 6 6 0
3 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 3 1 0 2 3 10 5 5 0
4 ST Steen / Koewacht JO13-1 3 0 0 3 0 2 26 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Steen / Koewacht JO13-1 11 10 0 1 30 48 12 36 0
2 RCS JO13-1 11 8 1 2 25 34 11 23 0
3 Walcheren JO13-1 11 8 1 2 25 28 8 20 0
4 Luctor Heinkenszand JO13-1 11 7 1 3 22 42 13 29 0
5 Terneuzense Boys JO13-1 11 5 1 5 16 20 22 -2 0
6 SJO Serooskerke/Veere JO13-1 11 5 1 5 16 26 37 -11 0
7 ST HVV'24/Clinge JO13-1 11 4 2 5 14 16 23 -7 0
8 FC Axel JO13-1 11 3 4 4 13 15 17 -2 0
9 MZC'11 JO13-1 11 3 2 6 11 21 39 -18 0
10 Arnemuiden JO13-1 11 2 1 8 7 11 29 -18 0
11 Terneuzen JO13-1 11 1 3 7 6 12 37 -25 0
12 SSV'65 JO13-1 11 1 1 9 4 14 39 -25 0

Training

Berichten



Terug naar boven