Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Zondag - HVV'24 1

Teamleden

Spelers
Nick Rijckaert Keeper      
Jeroen Apers        
Joris Blommaert        
Joëll Bogaert        
Joost Boogaert        
Niels Breijaert        
Sinan Coban        
Niels Dalmijn        
Tim de de Feijter        
Roy van Dorsselaer        
Mats van Eerdenburgh        
Ibrahim Eryürük        
Rick Everaard        
ROBIN mariman        
Marnicq de Regt        
Matts de Rijcke        
Sebastian De Rijcke        
Bodhi van der Sijpt        
Jasper Sponselee        
Jelle de Waal        
Jozue Kashif Weever        
 
Overige teamleden
Pieter Ongena Hoofd Trainer
Angelo Verbraeken Assistent-trainer
Ludo Eijsackers Keeperstrainer
Frank van Pottelberghe Verzorger

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 20-10-2019 14:30 MOC'17 1 HVV'24 1 P. (Pascal) van der Zwan (JR) 20145 Sportpark Rozenoord - - 13:20
C 27-10-2019 14:30 HVV'24 1 Philippine 1 L.J. (Leo) Uitterhoeve 20235 Sportpark HVV'24 - - 14:00
C 03-11-2019 14:30 VVR 1 HVV'24 1 20324 Sportpark De Laguiten - - 12:55
C 10-11-2019 14:30 HVV'24 1 SC Gastel 1 20503 Sportpark HVV'24 - - 14:00
C 24-11-2019 14:30 HVV'24 1 Steenbergen 1 20620 Sportpark HVV'24 - - 14:00
C 01-12-2019 14:30 Steen 1 HVV'24 1 20780 Sportpark 't Steen - - 13:50
C 08-12-2019 14:30 Schijf 1 HVV'24 1 20812 Sportpark De Zoek - - 14:00
C 15-12-2019 14:30 HVV'24 1 RBC 1 20937 Sportpark HVV'24 - - 14:00
C 26-01-2020 14:30 DSE 1 HVV'24 1 21075 Sportpark Hoge Neerstraat - - 14:00
C 02-02-2020 14:30 HVV'24 1 Terneuzen 1 21155 Sportpark HVV'24 - - 14:00
C 09-02-2020 14:30 Victoria'03 1 HVV'24 1 21344 Sportpark Albano - - 13:05
C 16-02-2020 14:30 HVV'24 1 Hoeven 1 21405 Sportpark HVV'24 - - 14:00
C 08-03-2020 14:30 Philippine 1 HVV'24 1 21583 Sportpark Bermpje - - 13:25
C 15-03-2020 14:30 SC Gastel 1 HVV'24 1 21649 Sportpark Blankershove - - 13:05
C 22-03-2020 14:30 HVV'24 1 VVR 1 21823 Sportpark HVV'24 - - 14:00
C 29-03-2020 14:30 Steenbergen 1 HVV'24 1 21892 Sportpark Seringenlaan - - 13:10
C 05-04-2020 14:30 HVV'24 1 Steen 1 22041 Sportpark HVV'24 - - 14:00
C 19-04-2020 14:30 HVV'24 1 DSE 1 22140 Sportpark HVV'24 - - 14:00
C 26-04-2020 14:30 Zundert 1 HVV'24 1 22259 Sportpark De Wildert - - 13:00
C 10-05-2020 14:30 HVV'24 1 MOC'17 1 22358 Sportpark HVV'24 - - 14:00
C 17-05-2020 14:30 RBC 1 HVV'24 1 22456 Herstaco Stadion - - 13:05
C 24-05-2020 14:30 HVV'24 1 Schijf 1 22592 Sportpark HVV'24 - - 14:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 27-10-2019 14:30 Steen 1 VVR 1
C 27-10-2019 14:30 HVV'24 1 Philippine 1
C 27-10-2019 14:30 Victoria'03 1 Zundert 1
C 27-10-2019 14:30 Hoeven 1 Steenbergen 1
C 27-10-2019 14:30 SC Gastel 1 RBC 1
C 27-10-2019 14:30 DSE 1 MOC'17 1
C 27-10-2019 14:30 Terneuzen 1 Schijf 1
C 03-11-2019 14:30 MOC'17 1 Terneuzen 1
C 03-11-2019 14:30 Zundert 1 SC Gastel 1
C 03-11-2019 14:30 Steenbergen 1 Victoria'03 1
C 03-11-2019 14:30 VVR 1 HVV'24 1
C 03-11-2019 14:30 Philippine 1 Steen 1
C 03-11-2019 14:30 RBC 1 Hoeven 1
C 03-11-2019 14:30 Schijf 1 DSE 1
C 10-11-2019 14:30 Philippine 1 VVR 1
C 10-11-2019 14:30 Steen 1 Schijf 1
C 10-11-2019 14:30 Steenbergen 1 Zundert 1
C 10-11-2019 14:30 HVV'24 1 SC Gastel 1
C 10-11-2019 14:30 Victoria'03 1 RBC 1
C 10-11-2019 14:30 DSE 1 Terneuzen 1
C 10-11-2019 14:30 Hoeven 1 MOC'17 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 20-10-2019 14:30 MOC'17 1 HVV'24 1 P. (Pascal) van der Zwan (JR) 20145
C 13-10-2019 14:30 HVV'24 1 Zundert 1 M.J. (Mitchel) Schellekens 20002 2 - 2
C 05-10-2019 19:30 Terneuzen 1 HVV'24 1 G.G.A.J. (Gijs) de Kort 19814 0 - 3
C 29-09-2019 14:30 HVV'24 1 Victoria'03 1 A.F. (Albert) Bruggeman 19701 1 - 4
C 22-09-2019 14:30 Hoeven 1 HVV'24 1 F. (Ferdy) Roks 19655 4 - 3
B 15-09-2019 14:30 Graauw 1 HVV'24 1 K. (Kenny) Vermunt 3093 0 - 4
B 07-09-2019 14:30 Zaamslag 1 HVV'24 1 A.J. (Adrie) Schot 2989 1 - 1
B 01-09-2019 14:30 HVV'24 1 Breskens 1 Afgeschermd 2730 1 - 1
V 24-08-2019 14:30 HVV'24 1 Oostkapelle 1
V 18-08-2019 14:30 HVV'24 1 Hardy Waasmunster 1
V 11-08-2019 13:00 HVV'24 1 Oostburg 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 20-10-2019 14:30 MOC'17 1 HVV'24 1 20145 0-0
C 20-10-2019 14:30 Terneuzen 1 SC Gastel 1 20048 0-0
C 20-10-2019 14:30 Schijf 1 Victoria'03 1 20060 0-0
C 20-10-2019 14:30 RBC 1 Philippine 1 20067 0-0
C 20-10-2019 14:30 VVR 1 Hoeven 1 20091 0-0
C 20-10-2019 14:30 Steenbergen 1 Steen 1 20104 0-0
C 20-10-2019 14:30 Zundert 1 DSE 1 20120 0-0
C 13-10-2019 14:30 Philippine 1 Steenbergen 1 19996 7-3
C 13-10-2019 14:30 Steen 1 MOC'17 1 20028 0-1
C 13-10-2019 14:30 DSE 1 RBC 1 19922 1-2
C 13-10-2019 14:30 SC Gastel 1 Schijf 1 19944 3-0
C 13-10-2019 14:30 Hoeven 1 Terneuzen 1 19956 2-2
C 13-10-2019 14:30 Victoria'03 1 VVR 1 19974 1-1
C 13-10-2019 14:30 HVV'24 1 Zundert 1 20002 2-2
C 06-10-2019 14:30 RBC 1 Steen 1 19833 1-1
C 06-10-2019 14:30 VVR 1 Steenbergen 1 19874 3-2
C 06-10-2019 14:30 Zundert 1 Hoeven 1 19887 0-0
C 06-10-2019 14:30 SC Gastel 1 DSE 1 19861 4-1
C 06-10-2019 14:30 Schijf 1 Philippine 1 19826 3-0
C 06-10-2019 14:30 MOC'17 1 Victoria'03 1 19911 0-3
C 05-10-2019 19:30 Terneuzen 1 HVV'24 1 19814 0-3
C 29-09-2019 14:30 MOC'17 1 Schijf 1 19778 2-1
C 29-09-2019 14:30 Philippine 1 DSE 1 19695 2-3
C 29-09-2019 14:30 Steen 1 Hoeven 1 19794 1-1
C 29-09-2019 14:30 Steenbergen 1 SC Gastel 1 19737 0-0
C 29-09-2019 14:30 VVR 1 Terneuzen 1 19723 1-5
C 29-09-2019 14:30 Zundert 1 RBC 1 19753 1-1
C 29-09-2019 14:30 HVV'24 1 Victoria'03 1 19701 1-4
C 22-09-2019 14:30 Terneuzen 1 Steenbergen 1 19580 4-0
C 22-09-2019 14:30 DSE 1 VVR 1 19621 0-0
C 22-09-2019 14:30 SC Gastel 1 Steen 1 19643 2-1
C 22-09-2019 14:30 Hoeven 1 HVV'24 1 19655 4-3
C 22-09-2019 14:30 Victoria'03 1 Philippine 1 19673 4-2
C 22-09-2019 14:30 RBC 1 MOC'17 1 19598 7-2
C 21-09-2019 17:00 Schijf 1 Zundert 1 19591 2-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 14:30 Graauw 1 HVV'24 1 3093 0-4
B 14-09-2019 14:30 Breskens 1 Zaamslag 1 3121 3-2
B 08-09-2019 14:30 Breskens 1 Graauw 1 2826 2-0
B 07-09-2019 14:30 Zaamslag 1 HVV'24 1 2989 1-1
B 01-09-2019 14:30 HVV'24 1 Breskens 1 2730 1-1
B 31-08-2019 14:30 Graauw 1 Zaamslag 1 2699 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Victoria'03 1 4 3 1 0 10 12 4 8 0
2 SC Gastel 1 4 3 1 0 10 9 2 7 0
3 RBC 1 4 2 2 0 8 11 5 6 0
4 Terneuzen 1 4 2 1 1 7 11 6 5 0
5 Schijf 1 4 2 0 2 6 6 6 0 0
6 MOC'17 1 4 2 0 2 6 5 11 -6 0
7 Hoeven 1 3 1 2 0 5 7 6 1 0
8 VVR 1 4 1 2 1 5 5 8 -3 0
9 HVV'24 1 4 1 1 2 4 9 10 -1 0
10 DSE 1 4 1 1 2 4 5 8 -3 0
11 Philippine 1 4 1 0 3 3 11 13 -2 0
12 Zundert 1 3 0 2 1 2 4 5 -1 0
13 Steen 1 4 0 2 2 2 3 5 -2 0
14 Steenbergen 1 4 0 1 3 1 5 14 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Breskens 1 3 2 1 0 7 6 3 3 0
2 HVV'24 1 3 1 2 0 5 6 2 4 0
3 Zaamslag 1 3 1 1 1 4 5 5 0 0
4 Graauw 1 3 0 0 3 0 1 8 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC 1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
2 Terneuzen 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
3 WSC 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 Zundert 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
5 Gilze 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
6 Groen Wit 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
7 RBC 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
8 HVV'24 1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0

Training

Berichten



Terug naar boven