Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Zondag - HVV'24 1

Teamleden

Spelers
Nick Rijckaert Keeper      
Jeroen Apers        
Joris Blommaert        
JoĆ«ll Bogaert        
Joost Boogaert        
Niels Breijaert        
Sinan Coban        
Niels Dalmijn        
Tim de de Feijter        
Roy van Dorsselaer        
Mats van Eerdenburgh        
Rick Everaard        
Marnicq de Regt        
Matts de Rijcke        
Sebastian De Rijcke        
Bodhi van der Sijpt        
Jasper Sponselee        
Jelle de Waal        
Jozue Kashif Weever        
 
Overige teamleden
Angelo Verbraeken Assistent-trainer
Ludo Eijsackers Keeperstrainer
Frank van Pottelberghe Verzorger

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 24-05-2020 14:30 HVV'24 1 Schijf 1 W. (Wim) van Schil 22592
C 17-05-2020 14:30 RBC 1 HVV'24 1 R.T. (Ruud) Bus 22456
C 10-05-2020 14:30 HVV'24 1 MOC'17 1 W. (Wim) van Schil 22358
C 26-04-2020 14:30 Zundert 1 HVV'24 1 H. (Hans) Damen 22259
C 19-04-2020 14:30 HVV'24 1 DSE 1 W. (Wim) van Schil 22140
C 13-04-2020 14:30 HVV'24 1 Hoeven 1 153793
C 04-04-2020 18:00 HVV'24 1 Steen 1 W. (Wim) van Schil 22041
C 29-03-2020 14:30 Steenbergen 1 HVV'24 1 G. (Gerard) de Heer 21892
C 22-03-2020 14:30 HVV'24 1 VVR 1 W. (Wim) van Schil 21823
C 15-03-2020 14:30 SC Gastel 1 HVV'24 1 B. (Bryan) de Vos 21649
C 08-03-2020 14:30 Philippine 1 HVV'24 1 W.A.L. (Wim) Broekhoven 21583 0 - 0
C 01-03-2020 14:30 Victoria'03 1 HVV'24 1 A.J.J. (Andre) de Vaan 21344 4 - 2
C 02-02-2020 14:30 HVV'24 1 Terneuzen 1 P. (Pawel) Zur 21155 2 - 1
C 26-01-2020 14:30 DSE 1 HVV'24 1 M. (Mario) van Dinter 21075 1 - 1
C 19-01-2020 13:00 HVV'24 1 Hoeven 1 W. (Wim) van Schil 21405 0 - 0
V 12-01-2020 13:00 HVV'24 1 Clinge 1
C 15-12-2019 14:00 HVV'24 1 RBC 1 K. (Kenny) Vermunt 20937 1 - 1
C 08-12-2019 14:00 Schijf 1 HVV'24 1 L. (Luuk) Hendrix 20812 1 - 1
C 01-12-2019 14:30 Steen 1 HVV'24 1 W.A.L. (Wim) Broekhoven 20780 1 - 1
C 24-11-2019 14:30 HVV'24 1 Steenbergen 1 W. (Wim) van Schil 20620 0 - 0
C 10-11-2019 14:30 HVV'24 1 SC Gastel 1 J.W. (Jack) Brummer 20503 2 - 5
C 03-11-2019 14:30 VVR 1 HVV'24 1 R. (Ronald) Bloemsma 20324 1 - 1
C 27-10-2019 14:30 HVV'24 1 Philippine 1 L.J. (Leo) Uitterhoeve 20235 2 - 1
C 20-10-2019 14:30 MOC'17 1 HVV'24 1 W. (Wim) van Schil 20145 1 - 2
C 13-10-2019 14:30 HVV'24 1 Zundert 1 M.J. (Mitchel) Schellekens 20002 2 - 2
C 05-10-2019 19:30 Terneuzen 1 HVV'24 1 G.G.A.J. (Gijs) de Kort 19814 0 - 3
C 29-09-2019 14:30 HVV'24 1 Victoria'03 1 A.F. (Albert) Bruggeman 19701 1 - 4
C 22-09-2019 14:30 Hoeven 1 HVV'24 1 F. (Ferdy) Roks 19655 4 - 3
B 15-09-2019 14:30 Graauw 1 HVV'24 1 K. (Kenny) Vermunt 3093 0 - 4
B 07-09-2019 14:30 Zaamslag 1 HVV'24 1 A.J. (Adrie) Schot 2989 1 - 1
B 01-09-2019 14:30 HVV'24 1 Breskens 1 Afgeschermd 2730 1 - 1
V 24-08-2019 14:30 HVV'24 1 Oostkapelle 1
V 18-08-2019 14:30 HVV'24 1 Hardy Waasmunster 1
V 11-08-2019 13:00 HVV'24 1 Oostburg 1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 24-05-2020 14:30 Victoria'03 1 DSE 1 22564 0-0
C 24-05-2020 14:30 Steenbergen 1 Terneuzen 1 22628 0-0
C 24-05-2020 14:30 VVR 1 RBC 1 22614 0-0
C 24-05-2020 14:30 HVV'24 1 Schijf 1 22592 0-0
C 24-05-2020 14:30 Philippine 1 MOC'17 1 22586 0-0
C 24-05-2020 14:30 Steen 1 Zundert 1 22653 0-0
C 24-05-2020 14:30 Hoeven 1 SC Gastel 1 22546 0-0
C 17-05-2020 14:30 Schijf 1 Hoeven 1 22450 0-0
C 17-05-2020 14:30 Terneuzen 1 VVR 1 22438 0-0
C 17-05-2020 14:30 DSE 1 Steenbergen 1 22479 0-0
C 17-05-2020 14:30 Zundert 1 Philippine 1 22510 0-0
C 17-05-2020 14:30 MOC'17 1 Steen 1 22535 0-0
C 17-05-2020 14:30 SC Gastel 1 Victoria'03 1 22501 0-0
C 17-05-2020 14:30 RBC 1 HVV'24 1 22456 0-0
C 10-05-2020 14:30 Philippine 1 SC Gastel 1 22352 0-0
C 10-05-2020 14:30 HVV'24 1 MOC'17 1 22358 0-0
C 10-05-2020 14:30 Steenbergen 1 RBC 1 22393 0-0
C 10-05-2020 14:30 Steen 1 Terneuzen 1 22418 0-0
C 10-05-2020 14:30 Victoria'03 1 Schijf 1 22330 0-0
C 09-05-2020 18:30 Hoeven 1 DSE 1 22312 0-0
C 09-05-2020 18:00 VVR 1 Zundert 1 22379 0-0
C 26-04-2020 14:30 Terneuzen 1 Hoeven 1 22203 0-0
C 26-04-2020 14:30 RBC 1 Victoria'03 1 22205 0-0
C 26-04-2020 14:30 DSE 1 Schijf 1 22228 0-0
C 26-04-2020 14:30 SC Gastel 1 Steenbergen 1 22250 0-0
C 26-04-2020 14:30 Zundert 1 HVV'24 1 22259 0-0
C 26-04-2020 14:30 MOC'17 1 VVR 1 22284 0-0
C 26-04-2020 14:30 Steen 1 Philippine 1 22301 0-0
C 19-04-2020 14:30 Schijf 1 SC Gastel 1 22082 0-0
C 19-04-2020 14:30 Hoeven 1 Zundert 1 22095 0-0
C 19-04-2020 14:30 Victoria'03 1 Terneuzen 1 22112 0-0
C 19-04-2020 14:30 HVV'24 1 DSE 1 22140 0-0
C 19-04-2020 14:30 VVR 1 Steen 1 22162 0-0
C 19-04-2020 14:30 Steenbergen 1 MOC'17 1 22176 0-0
C 19-04-2020 14:30 Philippine 1 RBC 1 22134 0-0
C 13-04-2020 14:30 HVV'24 1 Hoeven 1 153793 0-0
C 13-04-2020 14:30 VVR 1 Victoria'03 1 21427 0-0
C 13-04-2020 14:30 Zundert 1 Steen 1 20872 0-0
C 13-04-2020 14:30 Philippine 1 Schijf 1 21400 0-0
C 11-04-2020 17:00 Steen 1 RBC 1 21482 0-0
C 11-04-2020 17:00 Zundert 1 Schijf 1 21206 0-0
C 11-04-2020 17:00 VVR 1 DSE 1 21177 0-0
C 11-04-2020 17:00 SC Gastel 1 Terneuzen 1 157440 0-0
C 05-04-2020 14:30 DSE 1 Philippine 1 21995 0-0
C 05-04-2020 14:30 SC Gastel 1 VVR 1 22017 0-0
C 05-04-2020 14:30 Schijf 1 Steenbergen 1 21982 0-0
C 05-04-2020 14:30 Terneuzen 1 RBC 1 21970 0-0
C 05-04-2020 14:30 MOC'17 1 Zundert 1 22067 0-0
C 05-04-2020 14:30 Hoeven 1 Victoria'03 1 22029 0-0
C 04-04-2020 18:00 HVV'24 1 Steen 1 22041 0-0
C 29-03-2020 14:30 Steen 1 Victoria'03 1 21950 0-0
C 29-03-2020 14:30 RBC 1 DSE 1 21838 0-0
C 29-03-2020 14:30 VVR 1 Schijf 1 21878 0-0
C 29-03-2020 14:30 Philippine 1 Hoeven 1 21867 0-0
C 29-03-2020 14:30 Zundert 1 Terneuzen 1 21908 0-0
C 29-03-2020 14:30 MOC'17 1 SC Gastel 1 21933 0-0
C 29-03-2020 14:30 Steenbergen 1 HVV'24 1 21892 0-0
C 22-03-2020 14:30 Schijf 1 MOC'17 1 21748 0-0
C 22-03-2020 14:30 DSE 1 Steen 1 21761 0-0
C 22-03-2020 14:30 SC Gastel 1 Zundert 1 21782 0-0
C 22-03-2020 14:30 Victoria'03 1 Steenbergen 1 21812 0-0
C 22-03-2020 14:30 HVV'24 1 VVR 1 21823 0-0
C 22-03-2020 14:30 Hoeven 1 RBC 1 21794 0-0
C 21-03-2020 20:00 Terneuzen 1 Philippine 1 21736 0-0
C 15-03-2020 14:30 VVR 1 Philippine 1 21662 0-0
C 15-03-2020 14:30 MOC'17 1 Hoeven 1 21699 0-0
C 15-03-2020 14:30 Steen 1 Steenbergen 1 21716 0-0
C 15-03-2020 14:30 Zundert 1 Victoria'03 1 21675 0-0
C 15-03-2020 14:30 SC Gastel 1 HVV'24 1 21649 0-0
C 15-03-2020 14:30 RBC 1 Schijf 1 21621 0-0
C 15-03-2020 14:30 Terneuzen 1 DSE 1 21619 0-0
C 08-03-2020 14:30 Hoeven 1 Steen 1 21543 4-1
C 08-03-2020 14:30 Steenbergen 1 VVR 1 21591 1-1
C 08-03-2020 14:30 DSE 1 SC Gastel 1 21526 2-1
C 08-03-2020 14:30 Philippine 1 HVV'24 1 21583 0-0
C 08-03-2020 14:30 Victoria'03 1 MOC'17 1 21561 0-3
C 08-03-2020 14:30 RBC 1 Zundert 1 21504 5-1
C 08-03-2020 14:30 Schijf 1 Terneuzen 1 21497 2-1
C 01-03-2020 14:30 RBC 1 SC Gastel 1 21287 1-0
C 01-03-2020 14:30 Hoeven 1 VVR 1 21326 3-1
C 01-03-2020 14:30 Victoria'03 1 HVV'24 1 21344 4-2
C 01-03-2020 14:30 Steenbergen 1 Philippine 1 21357 2-1
C 01-03-2020 14:30 Terneuzen 1 MOC'17 1 21268 6-1
C 01-03-2020 14:30 DSE 1 Zundert 1 21309 0-2
C 01-03-2020 14:30 Schijf 1 Steen 1 21280 4-0
C 16-02-2020 14:30 SC Gastel 1 Terneuzen 1 21381 0-0
C 16-02-2020 14:30 MOC'17 1 DSE 1 21465 7-3
C 16-02-2020 14:30 Zundert 1 Steenbergen 1 21440 3-1
C 02-02-2020 14:30 Steen 1 SC Gastel 1 21248 1-2
C 02-02-2020 14:30 MOC'17 1 RBC 1 21231 1-2
C 02-02-2020 14:30 Steenbergen 1 Hoeven 1 21190 5-0
C 02-02-2020 14:30 Philippine 1 Victoria'03 1 21149 3-2
C 02-02-2020 14:30 HVV'24 1 Terneuzen 1 21155 2-1
C 26-01-2020 14:30 Hoeven 1 Philippine 1 21109 3-1
C 26-01-2020 14:30 Terneuzen 1 Zundert 1 21033 6-0
C 26-01-2020 14:30 Schijf 1 VVR 1 21045 1-2
C 26-01-2020 14:30 RBC 1 Steenbergen 1 21052 1-0
C 26-01-2020 14:30 DSE 1 HVV'24 1 21075 1-1
C 26-01-2020 14:30 SC Gastel 1 MOC'17 1 21097 3-1
C 26-01-2020 14:30 Victoria'03 1 Steen 1 21127 7-0
C 19-01-2020 13:00 HVV'24 1 Hoeven 1 21405 0-0
C 19-01-2020 14:00 Zundert 1 MOC'17 1 20989 7-1
C 15-12-2019 14:00 Victoria'03 1 Hoeven 1 20909 5-1
C 15-12-2019 14:00 HVV'24 1 RBC 1 20937 1-1
C 15-12-2019 14:00 Steenbergen 1 Schijf 1 20973 3-0
C 15-12-2019 14:00 VVR 1 SC Gastel 1 20959 0-0
C 15-12-2019 14:00 Steen 1 DSE 1 21014 2-1
C 14-12-2019 19:30 Philippine 1 Terneuzen 1 20931 1-2
C 08-12-2019 14:00 Terneuzen 1 Victoria'03 1 20800 5-1
C 08-12-2019 14:00 Schijf 1 HVV'24 1 20812 1-1
C 08-12-2019 14:00 DSE 1 Hoeven 1 20841 4-1
C 08-12-2019 14:00 MOC'17 1 Steenbergen 1 20897 1-4
C 08-12-2019 14:00 SC Gastel 1 Philippine 1 20863 5-0
C 07-12-2019 19:30 RBC 1 VVR 1 20819 0-2
C 01-12-2019 14:30 RBC 1 Terneuzen 1 20668 5-0
C 01-12-2019 14:30 Hoeven 1 Schijf 1 20691 1-3
C 01-12-2019 14:30 Victoria'03 1 SC Gastel 1 20709 1-3
C 01-12-2019 14:30 VVR 1 MOC'17 1 20741 2-0
C 01-12-2019 14:30 Steenbergen 1 DSE 1 20755 4-5
C 01-12-2019 14:30 Philippine 1 Zundert 1 20730 1-0
C 01-12-2019 14:30 Steen 1 HVV'24 1 20780 1-1
C 24-11-2019 14:30 MOC'17 1 Philippine 1 20663 3-2
C 24-11-2019 14:30 DSE 1 Victoria'03 1 20591 1-4
C 24-11-2019 14:30 Terneuzen 1 Steen 1 20566 1-0
C 24-11-2019 14:30 Schijf 1 RBC 1 20578 1-2
C 24-11-2019 14:30 SC Gastel 1 Hoeven 1 20613 1-1
C 24-11-2019 14:30 Zundert 1 VVR 1 20638 2-1
C 24-11-2019 14:30 HVV'24 1 Steenbergen 1 20620 0-0
C 17-11-2019 14:30 Zundert 1 Hoeven 1 19887 0-0
C 10-11-2019 14:30 DSE 1 Terneuzen 1 20440 2-1
C 10-11-2019 14:30 Victoria'03 1 RBC 1 20475 1-2
C 10-11-2019 14:30 HVV'24 1 SC Gastel 1 20503 2-5
C 10-11-2019 14:30 Steenbergen 1 Zundert 1 20522 0-0
C 10-11-2019 14:30 Steen 1 Schijf 1 20546 1-3
C 10-11-2019 14:30 Philippine 1 VVR 1 20497 3-1
C 10-11-2019 14:30 Hoeven 1 MOC'17 1 20457 0-1
C 03-11-2019 14:30 Steenbergen 1 Victoria'03 1 20338 3-2
C 03-11-2019 14:30 Schijf 1 DSE 1 20277 2-0
C 03-11-2019 14:30 RBC 1 Hoeven 1 20284 1-1
C 03-11-2019 14:30 Philippine 1 Steen 1 20313 2-0
C 03-11-2019 14:30 VVR 1 HVV'24 1 20324 1-1
C 03-11-2019 14:30 Zundert 1 SC Gastel 1 20354 5-1
C 03-11-2019 14:30 MOC'17 1 Terneuzen 1 20379 2-2
C 27-10-2019 14:30 Steen 1 VVR 1 20262 4-4
C 27-10-2019 14:30 Terneuzen 1 Schijf 1 20165 1-0
C 27-10-2019 14:30 DSE 1 MOC'17 1 20173 3-2
C 27-10-2019 14:30 SC Gastel 1 RBC 1 20195 0-1
C 27-10-2019 14:30 Hoeven 1 Steenbergen 1 20207 4-0
C 27-10-2019 14:30 Victoria'03 1 Zundert 1 20225 0-1
C 27-10-2019 14:30 HVV'24 1 Philippine 1 20235 2-1
C 20-10-2019 14:30 Terneuzen 1 SC Gastel 1 20048 2-2
C 20-10-2019 14:30 Schijf 1 Victoria'03 1 20060 2-2
C 20-10-2019 14:30 RBC 1 Philippine 1 20067 1-3
C 20-10-2019 14:30 VVR 1 Hoeven 1 20091 1-1
C 20-10-2019 14:30 Steenbergen 1 Steen 1 20104 3-0
C 20-10-2019 14:30 Zundert 1 DSE 1 20120 3-0
C 20-10-2019 14:30 MOC'17 1 HVV'24 1 20145 1-2
C 13-10-2019 14:30 Philippine 1 Steenbergen 1 19996 7-3
C 13-10-2019 14:30 Steen 1 MOC'17 1 20028 0-1
C 13-10-2019 14:30 DSE 1 RBC 1 19922 1-2
C 13-10-2019 14:30 SC Gastel 1 Schijf 1 19944 3-0
C 13-10-2019 14:30 Hoeven 1 Terneuzen 1 19956 2-2
C 13-10-2019 14:30 Victoria'03 1 VVR 1 19974 1-1
C 13-10-2019 14:30 HVV'24 1 Zundert 1 20002 2-2
C 06-10-2019 14:30 RBC 1 Steen 1 19833 1-1
C 06-10-2019 14:30 VVR 1 Steenbergen 1 19874 3-2
C 06-10-2019 14:30 SC Gastel 1 DSE 1 19861 4-1
C 06-10-2019 14:30 MOC'17 1 Victoria'03 1 19911 0-3
C 06-10-2019 14:30 Schijf 1 Philippine 1 19826 3-0
C 05-10-2019 19:30 Terneuzen 1 HVV'24 1 19814 0-3
C 29-09-2019 14:30 VVR 1 Terneuzen 1 19723 1-5
C 29-09-2019 14:30 MOC'17 1 Schijf 1 19778 2-1
C 29-09-2019 14:30 Philippine 1 DSE 1 19695 2-3
C 29-09-2019 14:30 Steen 1 Hoeven 1 19794 1-1
C 29-09-2019 14:30 Steenbergen 1 SC Gastel 1 19737 0-0
C 29-09-2019 14:30 Zundert 1 RBC 1 19753 1-1
C 29-09-2019 14:30 HVV'24 1 Victoria'03 1 19701 1-4
C 22-09-2019 14:30 Terneuzen 1 Steenbergen 1 19580 4-0
C 22-09-2019 14:30 DSE 1 VVR 1 19621 0-0
C 22-09-2019 14:30 SC Gastel 1 Steen 1 19643 2-1
C 22-09-2019 14:30 Hoeven 1 HVV'24 1 19655 4-3
C 22-09-2019 14:30 RBC 1 MOC'17 1 19598 7-2
C 22-09-2019 14:30 Victoria'03 1 Philippine 1 19673 4-2
C 21-09-2019 17:00 Schijf 1 Zundert 1 19591 2-1
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 15-09-2019 14:30 Graauw 1 HVV'24 1 3093 0-4
B 14-09-2019 14:30 Breskens 1 Zaamslag 1 3121 3-2
B 08-09-2019 14:30 Breskens 1 Graauw 1 2826 2-0
B 07-09-2019 14:30 Zaamslag 1 HVV'24 1 2989 1-1
B 01-09-2019 14:30 HVV'24 1 Breskens 1 2730 1-1
B 31-08-2019 14:30 Graauw 1 Zaamslag 1 2699 1-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 RBC 1 16 10 4 2 34 33 16 17 0
2 SC Gastel 1 16 8 4 4 28 32 19 13 0
3 Terneuzen 1 16 8 3 5 27 39 24 15 0
4 Zundert 1 15 7 4 4 25 28 21 7 0
5 Schijf 1 15 7 2 6 23 25 20 5 0
6 Victoria'03 1 16 7 2 7 23 41 30 11 0
7 Steenbergen 1 17 6 4 7 22 31 32 -1 0
8 Hoeven 1 16 5 6 5 21 27 30 -3 0
9 HVV'24 1 16 4 8 4 20 24 27 -3 0
10 DSE 1 16 6 2 8 20 27 38 -11 0
11 VVR 1 15 4 7 4 19 21 24 -3 0
12 Philippine 1 16 6 1 9 19 29 34 -5 0
13 MOC'17 1 17 6 1 10 19 29 47 -18 0
14 Steen 1 15 1 4 10 7 13 37 -24 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Breskens 1 3 2 1 0 7 6 3 3 0
2 HVV'24 1 3 1 2 0 5 6 2 4 0
3 Zaamslag 1 3 1 1 1 4 5 5 0 0
4 Graauw 1 3 0 0 3 0 1 8 -7 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 TSC 1 1 1 0 0 3 7 0 7 0
2 Terneuzen 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
3 WSC 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 Zundert 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
5 Gilze 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
6 Groen Wit 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
7 RBC 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
8 HVV'24 1 1 0 0 1 0 0 7 -7 0

Training

Berichten



Terug naar boven