Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - HVV'24 3

Teamleden

Spelers
Eduard van de Wiele Keeper      
Norbert Baart        
Paul Bleijenbergh        
Koen de Blieck        
Dennis Buijs        
Christoph de Clippeleir        
Erwin van Dorsselaer        
Robbert van Driessche        
Jeroen van Driessche        
Roy Esseling        
Walodik Gregorian        
Job Inghels        
Davy Kerstens        
Jorn Knibbeler        
Johnny Lensen        
Bjorn Maas        
Tim Mechelinck        
Kieran O'Shea        
Maarten Scheerders        
Tim Siersema        
Kevin Smet        
Tom de Strooper        
Maarten Thomas        
Tim Vael        
 
Overige teamleden
Jean Paul Buijsrogge Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 15-12-2019 12:30 Biervliet 2 HVV'24 3 75392 Sportpark Biervliet - - 11:25
C 02-02-2020 11:30 Steen 3 HVV'24 3 75766 Sportpark 't Steen - - 10:50
C 09-02-2020 11:30 HVV'24 3 Breskens 2 76828 Sportpark HVV'24 - - 11:00
C 16-02-2020 vervallen Corn Boys 2 HVV'24 3 76817 Sportpark 't Sas - - 00:05
C 08-03-2020 11:30 HVV'24 3 Sluis 2 76829 Sportpark HVV'24 - - 11:00
C 15-03-2020 12:30 IJzendijke 2 HVV'24 3 75493 Sportpark IJzendijke - - 11:20
C 29-03-2020 11:30 HVV'24 3 Oostburg 2 76830 Sportpark HVV'24 - - 11:00
C 05-04-2020 12:00 Terneuzen 3 HVV'24 3 75484 Sportpark De Vliegende Hollander - - 11:05
C 19-04-2020 12:00 Hontenisse 3 HVV'24 3 75264 Sportpark 't Prinsebos - - 11:15
C 10-05-2020 11:30 HVV'24 3 Clinge 2 76831 Sportpark HVV'24 - - 11:00
C 17-05-2020 12:30 Koewacht 2 HVV'24 3 75760 Sportpark Berlaere - - 11:45
C 24-05-2020 11:30 HVV'24 3 Biervliet 2 76832 Sportpark HVV'24 - - 11:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2019 12:00 Clinge 2 Breskens 2
C 15-12-2019 12:30 Biervliet 2 HVV'24 3

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 08-12-2019 11:30 HVV'24 3 Hontenisse 3 JP (Jean Paul) Buijsrogge 76827 2 - 0
C 01-12-2019 11:30 HVV'24 3 Terneuzen 3 H. (Honny) Claessens 76826 2 - 3
C 17-11-2019 vervallen HVV'24 3 Corn Boys 2 76825
C 10-11-2019 12:00 Breskens 2 HVV'24 3 J.F. (Jan) Meijaard 76738 5 - 3
C 03-11-2019 12:30 Oostburg 2 HVV'24 3 Afgeschermd 75653 2 - 5
C 27-10-2019 11:30 HVV'24 3 Koewacht 2 JP (Jean Paul) Buijsrogge 76824 6 - 1
C 13-10-2019 12:00 Sluis 2 HVV'24 3 JP (Jean Paul) Buijsrogge 75663 4 - 2
C 06-10-2019 11:30 HVV'24 3 IJzendijke 2 ME (Marcel) Verdurmen 76823 7 - 1
C 29-09-2019 12:00 Clinge 2 HVV'24 3 JP (Jean Paul) Buijsrogge 75442 0 - 1
C 22-09-2019 11:30 HVV'24 3 Steen 3 R van Deursen 76822 0 - 5
V 23-08-2019 20:00 HVV'24 3 TVC 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 08-12-2019 12:30 Koewacht 2 Breskens 2 75755 0-0
C 08-12-2019 11:30 Terneuzen 3 Clinge 2 75480 4-3
C 08-12-2019 12:30 Biervliet 2 Steen 3 75393 0-0
C 08-12-2019 12:00 Sluis 2 IJzendijke 2 75667 0-0
C 08-12-2019 11:30 HVV'24 3 Hontenisse 3 76827 2-0
C 01-12-2019 11:30 Hontenisse 3 Biervliet 2 75260 2-5
C 01-12-2019 11:30 Steen 3 Koewacht 2 75765 5-1
C 01-12-2019 11:30 HVV'24 3 Terneuzen 3 76826 2-3
C 01-12-2019 12:00 Breskens 2 IJzendijke 2 76739 1-1
C 01-12-2019 12:00 Clinge 2 Oostburg 2 75447 1-1
C 24-11-2019 12:30 Koewacht 2 Oostburg 2 75754 0-7
C 24-11-2019 12:30 Terneuzen 3 Hontenisse 3 75479 2-1
C 24-11-2019 12:00 Clinge 2 Steen 3 75446 1-4
C 24-11-2019 12:00 Sluis 2 Breskens 2 75666 3-2
C 17-11-2019 12:00 Hontenisse 3 Clinge 2 75259 1-8
C 17-11-2019 12:30 Biervliet 2 Sluis 2 75391 4-0
C 17-11-2019 12:30 Terneuzen 3 Steen 3 75478 4-5
C 17-11-2019 12:30 Oostburg 2 Breskens 2 75654 0-2
C 17-11-2019 12:30 Koewacht 2 IJzendijke 2 75753 0-4
C 10-11-2019 11:30 Steen 3 Oostburg 2 75764 1-2
C 10-11-2019 12:00 Breskens 2 HVV'24 3 76738 5-3
C 10-11-2019 12:00 Sluis 2 Terneuzen 3 75665 1-1
C 10-11-2019 12:00 Clinge 2 Koewacht 2 75445 10-1
C 10-11-2019 12:30 IJzendijke 2 Biervliet 2 75489 3-0
C 03-11-2019 12:30 Koewacht 2 Hontenisse 3 75752 1-1
C 03-11-2019 12:30 Oostburg 2 HVV'24 3 75653 2-5
C 03-11-2019 12:30 IJzendijke 2 Steen 3 75488 5-3
C 03-11-2019 12:30 Biervliet 2 Terneuzen 3 75390 2-2
C 03-11-2019 12:00 Sluis 2 Clinge 2 75664 1-7
C 27-10-2019 12:30 Terneuzen 3 Breskens 2 75477 0-0
C 27-10-2019 12:00 Clinge 2 IJzendijke 2 75444 4-1
C 27-10-2019 11:30 HVV'24 3 Koewacht 2 76824 6-1
C 27-10-2019 11:30 Steen 3 Sluis 2 75763 4-3
C 27-10-2019 10:30 Hontenisse 3 Oostburg 2 75258 1-8
C 20-10-2019 12:30 Koewacht 2 Clinge 2 75756 2-13
C 13-10-2019 12:00 Sluis 2 HVV'24 3 75663 4-2
C 13-10-2019 12:00 Breskens 2 Steen 3 76736 3-3
C 13-10-2019 12:30 Koewacht 2 Biervliet 2 75751 2-3
C 13-10-2019 12:30 Oostburg 2 Terneuzen 3 75652 3-3
C 13-10-2019 13:15 Corn Boys 2 Clinge 2 76812 0-0
C 13-10-2019 12:30 IJzendijke 2 Hontenisse 3 75487 4-3
C 06-10-2019 11:30 Steen 3 Corn Boys 2 75762 0-0
C 06-10-2019 11:30 HVV'24 3 IJzendijke 2 76823 7-1
C 06-10-2019 12:00 Hontenisse 3 Sluis 2 75257 2-5
C 06-10-2019 12:30 Biervliet 2 Oostburg 2 75389 2-4
C 06-10-2019 12:30 Terneuzen 3 Koewacht 2 75476 0-0
C 29-09-2019 11:30 Steen 3 Hontenisse 3 75761 3-1
C 29-09-2019 12:00 Sluis 2 Koewacht 2 75662 4-2
C 29-09-2019 12:00 Breskens 2 Biervliet 2 76735 2-2
C 29-09-2019 12:00 Clinge 2 HVV'24 3 75442 0-1
C 29-09-2019 12:30 IJzendijke 2 Oostburg 2 75486 1-3
C 29-09-2019 13:15 Corn Boys 2 Terneuzen 3 76811 0-0
C 22-09-2019 12:30 Terneuzen 3 IJzendijke 2 75475 2-0
C 22-09-2019 12:30 Oostburg 2 Sluis 2 75651 5-2
C 22-09-2019 12:30 Koewacht 2 Corn Boys 2 75750 0-0
C 22-09-2019 12:30 Biervliet 2 Clinge 2 75388 3-1
C 22-09-2019 12:00 Hontenisse 3 Breskens 2 75256 1-5
C 22-09-2019 11:30 HVV'24 3 Steen 3 76822 0-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Oostburg 2 10 6 2 2 20 35 18 17 0
2 Steen 3 9 6 1 2 19 33 20 13 0
3 Clinge 2 10 5 1 4 16 48 19 29 0
4 Terneuzen 3 8 4 3 1 15 21 17 4 0
5 HVV'24 3 9 5 0 4 15 28 21 7 0
6 Biervliet 2 8 4 2 2 14 21 16 5 0
7 IJzendijke 2 9 4 1 4 13 20 23 -3 0
8 Sluis 2 9 4 1 4 13 23 29 -6 0
9 Breskens 2 7 3 3 1 12 20 13 7 0
10 Koewacht 2 9 0 1 8 1 10 53 -43 0
11 Hontenisse 3 10 0 1 9 1 13 43 -30 0

Training

Berichten



Terug naar boven