Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Zondag - HVV'24 4

Teamleden

Spelers
Remco Bijman        
Tommy Brusselman        
Jeroen van Damme        
Bruno Everaert        
Lars van Goethem        
Walodik Gregorian        
Kenneth Hamelijnck        
Fabio van Jole        
Thomas Loof        
Roel Mechelinck        
Miguel Nafa        
Jamie Pantophlet        
Reggy Schelfhaut        
Stijn van Schil        
Anthony Schillemans        
Erwin Schuerman        
Kevin Vlassenrood        
Wouter de Wolf        

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 17-11-2019 10:30 HVV'24 4 Corn Boys 4 84661 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2019 10:30 HVV'24 4 Graauw 3 84668 Sportpark HVV'24 - -
C 01-12-2019 10:30 HVV'24 4 Terneuzen 4 84662 Sportpark HVV'24 - -
C 08-12-2019 10:30 HVV'24 4 Vogelwaarde 3 84663 Sportpark HVV'24 - -
C 15-12-2019 10:30 Clinge 3 HVV'24 4 80876 Sportpark Malpertuus - -
C 02-02-2020 10:30 Philippine 3 HVV'24 4 81085 Sportpark Bermpje - -
C 09-02-2020 10:30 HVV'24 4 Corn Boys 3 84664 Sportpark HVV'24 - -
C 16-02-2020 12:30 Corn Boys 4 HVV'24 4 86747 Sportpark 't Sas - -
C 08-03-2020 10:30 HVV'24 4 Hontenisse 5 84665 Sportpark HVV'24 - -
C 29-03-2020 10:30 HVV'24 4 SDO'63 2 84666 Sportpark HVV'24 - -
C 05-04-2020 10:30 Terneuzen 4 HVV'24 4 80980 Sportpark De Vliegende Hollander - -
C 19-04-2020 11:30 Vogelwaarde 3 HVV'24 4 81405 Sportpark Vogelwaarde - -
C 10-05-2020 10:30 HVV'24 4 Clinge 3 84667 Sportpark HVV'24 - -
C 17-05-2020 13:00 Graauw 4 HVV'24 4 86298 Sportpark De Boomwai - -
C 24-05-2020 12:30 Graauw 3 HVV'24 4 80826 Sportpark De Boomwai - -
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 17-11-2019 10:30 HVV'24 4 Corn Boys 4
C 17-11-2019 10:25 Terneuzen 4 Philippine 3
C 17-11-2019 11:30 Vogelwaarde 3 Clinge 3
C 17-11-2019 12:30 SDO'63 2 Corn Boys 3
C 17-11-2019 13:00 Hontenisse 5 Graauw 3
C 24-11-2019 12:30 Hontenisse 5 Corn Boys 3
C 24-11-2019 10:30 Terneuzen 4 Vogelwaarde 3
C 24-11-2019 10:30 Clinge 3 Philippine 3
C 24-11-2019 10:30 HVV'24 4 Graauw 3
C 24-11-2019 10:45 Graauw 4 SDO'63 2
C 01-12-2019 12:30 Corn Boys 4 Hontenisse 5
C 01-12-2019 11:00 Graauw 3 Vogelwaarde 3
C 01-12-2019 11:00 Graauw 4 Philippine 3
C 01-12-2019 10:30 Clinge 3 SDO'63 2
C 01-12-2019 10:30 HVV'24 4 Terneuzen 4
C 08-12-2019 10:30 HVV'24 4 Vogelwaarde 3
C 08-12-2019 10:30 Terneuzen 4 Clinge 3
C 08-12-2019 11:00 Graauw 4 Corn Boys 3
C 08-12-2019 11:00 Graauw 3 Philippine 3
C 08-12-2019 12:30 SDO'63 2 Corn Boys 4

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 10-11-2019 12:00 Corn Boys 3 HVV'24 4 M. Broekhoven 84640 2 - 1
C 03-11-2019 12:30 SDO'63 2 HVV'24 4 Afgeschermd 81636 1 - 2
C 27-10-2019 10:30 HVV'24 4 Graauw 4 Afgeschermd 84660 9 - 0
C 20-10-2019 10:30 HVV'24 4 Philippine 3 E. (Erik) van Gasse 90892 1 - 2
C 13-10-2019 12:30 Hontenisse 5 HVV'24 4 M. (Miguel) Nafa 85295 5 - 1
C 22-09-2019 10:30 HVV'24 4 Philippine 3 84659
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 10-11-2019 12:30 Corn Boys 4 Vogelwaarde 3 86744 0-0
C 10-11-2019 12:00 Corn Boys 3 HVV'24 4 84640 2-1
C 10-11-2019 10:30 Hontenisse 5 Terneuzen 4 85297 1-2
C 10-11-2019 10:30 Clinge 3 Graauw 4 80878 7-3
C 08-11-2019 19:30 Philippine 3 SDO'63 2 81083 2-1
C 03-11-2019 11:00 Graauw 4 Vogelwaarde 3 86291 0-0
C 03-11-2019 12:00 Corn Boys 3 Corn Boys 4 84639 5-0
C 03-11-2019 12:30 SDO'63 2 HVV'24 4 81636 1-2
C 03-11-2019 12:30 Hontenisse 5 Clinge 3 85296 4-1
C 03-11-2019 10:45 Graauw 3 Terneuzen 4 80824 0-3
C 03-11-2019 11:30 Vogelwaarde 3 Graauw 4 81404 4-1
C 27-10-2019 10:30 Terneuzen 4 Corn Boys 3 80973 2-3
C 27-10-2019 10:30 HVV'24 4 Graauw 4 84660 9-0
C 27-10-2019 11:30 Vogelwaarde 3 SDO'63 2 81399 4-2
C 27-10-2019 12:30 Corn Boys 4 Graauw 3 86743 1-1
C 27-10-2019 10:30 Philippine 3 Hontenisse 5 81082 9-2
C 20-10-2019 11:30 Vogelwaarde 3 Terneuzen 4 81406 7-1
C 20-10-2019 10:30 HVV'24 4 Philippine 3 90892 1-2
C 20-10-2019 10:30 Clinge 3 Corn Boys 3 80877 2-4
C 13-10-2019 12:30 SDO'63 2 Terneuzen 4 81635 5-2
C 13-10-2019 12:30 Hontenisse 5 HVV'24 4 85295 5-1
C 13-10-2019 12:00 Corn Boys 3 Philippine 3 84638 3-2
C 13-10-2019 12:30 Corn Boys 4 Clinge 3 86742 2-6
C 13-10-2019 11:00 Graauw 4 Graauw 3 86290 1-1
C 06-10-2019 10:30 Philippine 3 Corn Boys 4 81081 10-1
C 06-10-2019 10:30 Terneuzen 4 Graauw 4 80972 3-3
C 06-10-2019 11:00 Graauw 3 SDO'63 2 80823 1-2
C 06-10-2019 10:30 Hontenisse 5 Vogelwaarde 3 85301 1-2
C 06-10-2019 11:30 Vogelwaarde 3 Hontenisse 5 81398 0-0
C 29-09-2019 10:30 Clinge 3 HVV'24 4 80876 0-0
C 29-09-2019 10:30 Philippine 3 Vogelwaarde 3 81080 1-2
C 29-09-2019 12:30 Corn Boys 4 Terneuzen 4 86741 3-2
C 29-09-2019 12:00 Corn Boys 3 Graauw 3 84637 4-0
C 29-09-2019 12:30 Hontenisse 5 Graauw 4 85294 0-3
C 22-09-2019 12:30 SDO'63 2 Hontenisse 5 81634 1-2
C 22-09-2019 11:30 Vogelwaarde 3 Corn Boys 3 81397 2-5
C 22-09-2019 11:00 Graauw 4 Corn Boys 4 86289 6-4
C 22-09-2019 11:00 Graauw 3 Clinge 3 80822 1-2
C 22-09-2019 10:30 HVV'24 4 Philippine 3 84659 0-0

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Corn Boys 3 7 7 0 0 21 26 9 17 0
2 Vogelwaarde 3 6 5 0 1 15 21 11 10 0
3 Philippine 3 6 4 0 2 12 26 10 16 0
4 Clinge 3 5 3 0 2 9 18 14 4 0
5 Hontenisse 5 7 3 0 4 9 15 19 -4 0
6 Graauw 4 7 2 2 3 8 17 28 -11 0
7 Terneuzen 4 7 2 1 4 7 15 22 -7 0
8 HVV'24 4 5 2 0 3 6 14 10 4 0
9 SDO'63 2 6 2 0 4 6 12 13 -1 0
10 Corn Boys 4 6 1 1 4 4 11 30 -19 0
11 Graauw 3 6 0 2 4 2 4 13 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Zeelandia Middelburg 6 3 2 0 1 6 14 5 9 0
2 HVV'24 4 3 2 0 1 6 13 12 1 0
3 Jong Ambon 2 3 1 0 2 3 9 12 -3 0
4 Corn Boys 2 3 1 0 2 3 5 12 -7 0

Training

Berichten



Terug naar boven