Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0214 Mannen Zaterdag reserve

Senioren - Zaterdag - HVV'24 2

Teamleden

Spelers
Jan van Voorst Vader Keeper      
Dani Bracke        
Arthur Bronk        
Martijn D'Hooghe        
Nikolaj D'Hooghe        
Tim van Dorsselaer        
Matthew Ducheine        
Henk Faber        
Bjorn Faber        
Stef Hofman        
Erik Inghels        
Giovanni De Kort        
Tim Lauwers        
Bob Maes        
Jorn Markenhof        
sergio neve        
Robbert Seghers        
Jeroen Smet        
Lucas vd Voorde        
Joris Weemaes        
Alexander Wullems        
 
Overige teamleden
marco ducheine Ass. scheids.

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
C 23-05-2020 13:00 HVV'24 2 Terneuzense Boys 4 M. (Marco) Ducheine 93269
C 16-05-2020 14:30 Luctor Heinkenszand 7 HVV'24 2 M. (Marco) Ducheine 93268
C 16-05-2020 vervallen Patrijzen 2 HVV'24 2 66061
C 09-05-2020 15:00 MZVC 3 HVV'24 2 M. (Marco) Ducheine 93267
C 09-05-2020 vervallen Spui 2 HVV'24 2 66154
C 18-04-2020 13:00 HVV'24 2 Spui 3 M. (Marco) Ducheine 93266
C 04-04-2020 vervallen Kloetinge 5 HVV'24 2 70156
C 04-04-2020 12:15 Cadzand 2 HVV'24 2 RS (Rob) Siegersma 93265
C 28-03-2020 13:00 HVV'24 2 Steen 2 M. (Marco) Ducheine 93264
C 14-03-2020 13:00 HVV'24 2 HSV Hoek 4 M. (Marco) Ducheine 93263
C 07-03-2020 15:00 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 HVV'24 2 M. (Marco) Ducheine 93262 3 - 0
C 07-03-2020 vervallen Luctor Heinkenszand 3 HVV'24 2 67376
C 29-02-2020 13:00 FC Axel 4 HVV'24 2 M. (Marco) Ducheine 93248
C 15-02-2020 14:00 HVV'24 2 's Heer Arendskerke 4 M. (Marco) Ducheine 93261 6 - 2
C 08-02-2020 vervallen Borssele 1 HVV'24 2 93260
C 01-02-2020 13:00 HVV'24 2 FC Axel 4 M. (Marco) Ducheine 93259 4 - 3
V 15-12-2019 11:00 HVV'24 2 Clinge 2
C 14-12-2019 13:00 HVV'24 2 MZVC 3 M. (Marco) Ducheine 93250 4 - 1
C 07-12-2019 vervallen ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 2 HVV'24 2 67614
C 07-12-2019 12:30 Steen 2 HVV'24 2 B. (Bas) Rotthier 93258 0 - 1
C 30-11-2019 13:00 HVV'24 2 Cadzand 2 M. (Marco) Ducheine 93257 3 - 2
C 23-11-2019 14:30 HSV Hoek 4 HVV'24 2 Afgeschermd 93256 2 - 3
C 16-11-2019 vervallen Kapelle 4 HVV'24 2 65655
C 16-11-2019 14:00 Spui 3 HVV'24 2 Afgeschermd 93255 2 - 4
C 09-11-2019 13:00 HVV'24 2 Borssele 1 Afgeschermd 93254 2 - 3
C 02-11-2019 14:30 Terneuzense Boys 4 HVV'24 2 Afgeschermd 93253 2 - 5
C 02-11-2019 vervallen DwO'15 2 HVV'24 2 71025
C 26-10-2019 13:00 HVV'24 2 Luctor Heinkenszand 7 Afgeschermd 93252 4 - 1
C 19-10-2019 13:00 HVV'24 2 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 Afgeschermd 93249 3 - 2
C 12-10-2019 14:30 's Heer Arendskerke 4 HVV'24 2 Afgeschermd 93251 3 - 3
C 12-10-2019 vervallen 's Heer Arendskerke 3 HVV'24 2 M.J. (Marcel) Beenhakker 70458
C 28-09-2019 13:00 HVV'24 2 Luctor Heinkenszand 3 Afgeschermd 70998 0 - 5
C 21-09-2019 14:30 Luctor Heinkenszand 4 HVV'24 2 Afgeschermd 67440 6 - 1
V 25-08-2019 14:30 Graauw 1 HVV'24 2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 23-05-2020 15:00 MZVC 3 Borssele 1 71465 0-0
C 23-05-2020 14:30 's Heer Arendskerke 4 Cadzand 2 71134 0-0
C 23-05-2020 14:30 HSV Hoek 4 Luctor Heinkenszand 7 69650 0-0
C 23-05-2020 14:30 FC Axel 4 Steen 2 65857 0-0
C 23-05-2020 13:00 HVV'24 2 Terneuzense Boys 4 93269 0-0
C 23-05-2020 15:00 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 Spui 3 66678 0-0
C 16-05-2020 12:30 Steen 2 's Heer Arendskerke 4 70484 0-0
C 16-05-2020 12:15 Cadzand 2 FC Axel 4 65539 0-0
C 16-05-2020 14:00 Spui 3 MZVC 3 66536 0-0
C 16-05-2020 14:30 Borssele 1 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 67490 0-0
C 16-05-2020 14:30 Terneuzense Boys 4 HSV Hoek 4 71305 0-0
C 16-05-2020 14:30 Luctor Heinkenszand 7 HVV'24 2 93268 0-0
C 09-05-2020 12:15 Cadzand 2 Luctor Heinkenszand 7 68702 0-0
C 09-05-2020 14:30 FC Axel 4 HSV Hoek 4 69895 0-0
C 09-05-2020 14:30 's Heer Arendskerke 4 Spui 3 66778 0-0
C 09-05-2020 14:30 Borssele 1 Steen 2 66826 0-0
C 09-05-2020 15:00 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 Terneuzense Boys 4 70218 0-0
C 09-05-2020 15:00 MZVC 3 HVV'24 2 93267 0-0
C 18-04-2020 12:30 Steen 2 Cadzand 2 68059 0-0
C 18-04-2020 13:00 HVV'24 2 Spui 3 93266 0-0
C 18-04-2020 14:30 's Heer Arendskerke 4 Borssele 1 66037 0-0
C 18-04-2020 14:30 HSV Hoek 4 MZVC 3 67183 0-0
C 18-04-2020 14:30 Terneuzense Boys 4 Luctor Heinkenszand 7 68223 0-0
C 18-04-2020 15:00 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 FC Axel 4 68845 0-0
C 04-04-2020 12:15 Cadzand 2 HVV'24 2 93265 0-0
C 04-04-2020 12:30 Steen 2 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 69916 0-0
C 04-04-2020 14:00 Spui 3 FC Axel 4 71508 0-0
C 04-04-2020 14:30 Borssele 1 HSV Hoek 4 69695 0-0
C 04-04-2020 14:30 Luctor Heinkenszand 7 MZVC 3 67260 0-0
C 04-04-2020 14:30 Terneuzense Boys 4 's Heer Arendskerke 4 66135 0-0
C 28-03-2020 13:00 HVV'24 2 Steen 2 93264 0-0
C 28-03-2020 14:30 FC Axel 4 Borssele 1 65718 0-0
C 28-03-2020 15:00 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 Cadzand 2 69977 0-0
C 28-03-2020 14:30 's Heer Arendskerke 4 Luctor Heinkenszand 7 69589 0-0
C 28-03-2020 14:30 HSV Hoek 4 Spui 3 71253 0-0
C 28-03-2020 15:00 MZVC 3 Terneuzense Boys 4 69120 0-0
C 21-03-2020 14:30 Luctor Heinkenszand 7 Borssele 1 65983 0-0
C 21-03-2020 12:15 Cadzand 2 Spui 3 71514 0-0
C 21-03-2020 15:00 MZVC 3 FC Axel 4 66010 0-0
C 14-03-2020 14:00 Spui 3 Steen 2 68306 0-0
C 14-03-2020 13:00 HVV'24 2 HSV Hoek 4 93263 0-0
C 14-03-2020 14:30 Luctor Heinkenszand 7 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 69777 0-0
C 14-03-2020 14:30 Terneuzense Boys 4 FC Axel 4 67819 0-0
C 14-03-2020 14:30 Borssele 1 Cadzand 2 69444 0-0
C 14-03-2020 15:00 MZVC 3 's Heer Arendskerke 4 69216 0-0
C 07-03-2020 12:30 Steen 2 MZVC 3 70596 0-0
C 07-03-2020 14:30 Borssele 1 Terneuzense Boys 4 70610 1-3
C 07-03-2020 14:30 's Heer Arendskerke 4 HSV Hoek 4 67514 7-1
C 07-03-2020 14:30 FC Axel 4 Luctor Heinkenszand 7 67565 0-0
C 07-03-2020 15:00 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 HVV'24 2 93262 3-0
C 29-02-2020 13:00 FC Axel 4 HVV'24 2 93248 0-0
C 29-02-2020 14:30 HSV Hoek 4 Borssele 1 69622 0-0
C 15-02-2020 14:30 Borssele 1 Spui 3 93688 10-1
C 15-02-2020 14:00 HVV'24 2 's Heer Arendskerke 4 93261 6-2
C 15-02-2020 14:30 HSV Hoek 4 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 66946 3-1
C 15-02-2020 14:30 Luctor Heinkenszand 7 Steen 2 71081 5-1
C 15-02-2020 14:30 Terneuzense Boys 4 Cadzand 2 70529 1-1
C 08-02-2020 12:15 Cadzand 2 HSV Hoek 4 71083 5-0
C 08-02-2020 12:30 Steen 2 Terneuzense Boys 4 71005 2-2
C 08-02-2020 14:00 Spui 3 Luctor Heinkenszand 7 70470 0-4
C 08-02-2020 14:30 FC Axel 4 's Heer Arendskerke 4 70266 4-2
C 08-02-2020 15:00 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 MZVC 3 68875 3-1
C 08-02-2020 14:30 Borssele 1 HVV'24 2 93260 0-0
C 01-02-2020 13:00 HVV'24 2 FC Axel 4 93259 4-3
C 01-02-2020 14:30 's Heer Arendskerke 4 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 68396 3-4
C 01-02-2020 14:30 HSV Hoek 4 Steen 2 71301 10-0
C 01-02-2020 15:00 MZVC 3 Cadzand 2 70143 1-0
C 01-02-2020 14:30 Terneuzense Boys 4 Spui 3 66194 1-0
C 25-01-2020 14:30 Luctor Heinkenszand 7 Terneuzense Boys 4 94283 0-2
C 25-01-2020 14:00 Spui 3 Borssele 1 69619 0-2
C 25-01-2020 15:00 MZVC 3 HSV Hoek 4 65874 3-1
C 18-01-2020 12:30 Steen 2 FC Axel 4 68862 0-12
C 14-12-2019 13:00 HVV'24 2 MZVC 3 93250 4-1
C 07-12-2019 12:15 Cadzand 2 's Heer Arendskerke 4 69782 3-1
C 07-12-2019 12:30 Steen 2 HVV'24 2 93258 0-1
C 07-12-2019 14:00 Spui 3 HSV Hoek 4 70331 1-0
C 07-12-2019 14:30 FC Axel 4 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 65990 4-2
C 07-12-2019 14:30 Borssele 1 MZVC 3 69151 4-0
C 07-12-2019 14:30 Luctor Heinkenszand 7 Terneuzense Boys 4 65688 0-0
C 30-11-2019 15:00 MZVC 3 Luctor Heinkenszand 7 66840 1-3
C 30-11-2019 15:00 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 Steen 2 68777 3-1
C 30-11-2019 14:35 FC Axel 4 Spui 3 71240 0-0
C 30-11-2019 11:30 's Heer Arendskerke 4 Terneuzense Boys 4 65712 4-1
C 30-11-2019 13:00 HVV'24 2 Cadzand 2 93257 3-2
C 23-11-2019 14:30 HSV Hoek 4 HVV'24 2 93256 2-3
C 23-11-2019 14:30 Terneuzense Boys 4 MZVC 3 70085 1-1
C 23-11-2019 14:30 Luctor Heinkenszand 7 's Heer Arendskerke 4 67252 2-1
C 23-11-2019 14:00 Spui 3 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 66683 1-0
C 23-11-2019 14:30 Cadzand 2 Borssele 1 66676 0-2
C 16-11-2019 14:30 Cadzand 2 Terneuzense Boys 4 70123 3-5
C 16-11-2019 12:30 FC Axel 4 MZVC 3 67097 4-2
C 16-11-2019 12:30 Steen 2 Luctor Heinkenszand 7 70532 0-6
C 16-11-2019 14:00 Spui 3 HVV'24 2 93255 2-4
C 16-11-2019 14:30 Borssele 1 's Heer Arendskerke 4 67969 2-1
C 16-11-2019 15:00 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 HSV Hoek 4 67611 6-4
C 09-11-2019 13:00 HVV'24 2 Borssele 1 93254 2-3
C 09-11-2019 14:30 Terneuzense Boys 4 Steen 2 65769 3-3
C 09-11-2019 14:30 Luctor Heinkenszand 7 Spui 3 69869 7-2
C 09-11-2019 14:30 HSV Hoek 4 Cadzand 2 69002 0-1
C 09-11-2019 15:00 MZVC 3 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 65692 3-1
C 09-11-2019 14:30 's Heer Arendskerke 4 FC Axel 4 69456 1-3
C 02-11-2019 14:30 Cadzand 2 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 70542 5-4
C 02-11-2019 12:30 Steen 2 Spui 3 70003 4-2
C 02-11-2019 14:00 's Heer Arendskerke 4 MZVC 3 65817 2-3
C 02-11-2019 14:30 Borssele 1 FC Axel 4 70962 3-4
C 02-11-2019 14:30 Luctor Heinkenszand 7 HSV Hoek 4 66132 7-1
C 02-11-2019 14:30 Terneuzense Boys 4 HVV'24 2 93253 2-5
C 26-10-2019 14:35 FC Axel 4 Cadzand 2 70571 3-0
C 26-10-2019 14:30 HSV Hoek 4 Terneuzense Boys 4 71410 0-3
C 26-10-2019 14:30 Spui 3 's Heer Arendskerke 4 68177 0-5
C 26-10-2019 13:00 HVV'24 2 Luctor Heinkenszand 7 93252 4-1
C 26-10-2019 14:30 Luctor Heinkenszand 4 Kloetinge 5 67795 0-0
C 26-10-2019 12:45 Kapelle 4 's Heer Arendskerke 3 68958 0-0
C 26-10-2019 13:00 HVV'24 2 Patrijzen 2 68165 0-0
C 26-10-2019 13:30 Spui 2 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 2 70026 0-0
C 26-10-2019 15:00 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 Borssele 1 69802 0-2
C 26-10-2019 15:00 MZVC 3 Steen 2 67214 4-1
C 26-10-2019 12:30 Luctor Heinkenszand 3 FC Axel 3 66494 0-0
C 26-10-2019 14:30 Clinge 2 DwO'15 2 69334 0-0
C 19-10-2019 12:30 Luctor Heinkenszand 7 FC Axel 4 70115 11-2
C 19-10-2019 14:30 DwO'15 2 FC Axel 3 66624 0-0
C 19-10-2019 12:15 Cadzand 2 MZVC 3 65910 3-2
C 19-10-2019 13:00 HVV'24 2 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 93249 3-2
C 12-10-2019 14:00 's Heer Arendskerke 3 HVV'24 2 70458 0-0
C 12-10-2019 12:30 Spui 2 Clinge 2 70543 0-0
C 12-10-2019 12:30 Patrijzen 2 Luctor Heinkenszand 4 69580 0-0
C 12-10-2019 14:30 FC Axel 3 Kapelle 4 66113 0-0
C 12-10-2019 15:00 Kloetinge 5 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 2 66129 0-0
C 12-10-2019 12:45 DwO'15 2 Luctor Heinkenszand 3 66095 0-0
C 12-10-2019 14:30 's Heer Arendskerke 4 HVV'24 2 93251 3-3
C 12-10-2019 14:30 Borssele 1 Spui 3 65602 0-0
C 12-10-2019 14:30 Terneuzense Boys 4 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 69009 0-0
C 12-10-2019 12:15 Cadzand 2 Steen 2 69524 3-2
C 05-10-2019 15:00 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 Luctor Heinkenszand 7 71307 2-5
C 05-10-2019 14:30 Kapelle 4 Kloetinge 5 68610 0-0
C 05-10-2019 14:30 Luctor Heinkenszand 4 DwO'15 2 65928 0-0
C 05-10-2019 14:30 Luctor Heinkenszand 3 Patrijzen 2 67216 0-0
C 05-10-2019 13:00 HVV'24 2 Spui 2 67854 0-0
C 05-10-2019 12:45 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 2 FC Axel 3 66817 0-0
C 05-10-2019 14:30 Clinge 2 's Heer Arendskerke 3 67479 0-0
C 05-10-2019 14:00 Spui 3 Cadzand 2 66480 0-2
C 05-10-2019 12:30 Steen 2 Borssele 1 71634 2-9
C 05-10-2019 14:30 FC Axel 4 Terneuzense Boys 4 68373 2-1
C 05-10-2019 14:30 HSV Hoek 4 's Heer Arendskerke 4 67648 0-5
C 28-09-2019 14:30 Clinge 2 Luctor Heinkenszand 4 66860 1-3
C 28-09-2019 13:00 HVV'24 2 Luctor Heinkenszand 3 70998 0-5
C 28-09-2019 15:00 MZVC 3 Spui 3 66706 7-2
C 28-09-2019 13:30 Spui 2 Kapelle 4 69376 0-3
C 28-09-2019 12:30 Patrijzen 2 Kloetinge 5 70310 4-1
C 28-09-2019 14:00 's Heer Arendskerke 3 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 2 70370 3-2
C 28-09-2019 14:30 Terneuzense Boys 4 Borssele 1 68495 2-2
C 28-09-2019 14:30 HSV Hoek 4 FC Axel 4 66042 2-5
C 28-09-2019 14:30 's Heer Arendskerke 4 Steen 2 69837 5-3
C 28-09-2019 14:30 Luctor Heinkenszand 7 Cadzand 2 70669 7-1
C 21-09-2019 14:00 Spui 3 Terneuzense Boys 4 65733 1-5
C 21-09-2019 12:30 ST Hoedekenskerke/Kwadendamme 2 Clinge 2 71320 3-1
C 21-09-2019 14:30 Luctor Heinkenszand 4 HVV'24 2 67440 6-1
C 21-09-2019 14:30 Kapelle 4 DwO'15 2 68525 1-2
C 21-09-2019 14:30 FC Axel 3 Patrijzen 2 71175 0-7
C 21-09-2019 15:00 Kloetinge 5 Spui 2 69661 4-6
C 21-09-2019 15:00 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 's Heer Arendskerke 4 67417 0-2
C 21-09-2019 12:30 Luctor Heinkenszand 3 's Heer Arendskerke 3 69326 2-1
C 21-09-2019 12:30 Steen 2 HSV Hoek 4 70768 4-5
C 21-09-2019 14:30 Borssele 1 Luctor Heinkenszand 7 69170 2-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Luctor Heinkenszand 7 13 10 1 2 31 60 19 41 0
2 HVV'24 2 13 10 1 2 31 42 26 16 0
3 FC Axel 4 11 9 0 2 27 46 28 18 0
4 Borssele 1 13 8 3 2 27 42 17 25 0
5 Terneuzense Boys 4 15 6 6 3 24 32 25 7 0
6 Cadzand 2 14 7 1 6 22 29 31 -2 0
7 MZVC 3 13 6 1 6 19 29 29 0 0
8 's Heer Arendskerke 4 15 6 1 8 19 44 35 9 0
9 ST Nieuwdorp / Patrijzen 3 15 5 1 9 16 31 37 -6 0
10 HSV Hoek 4 15 3 1 11 10 29 51 -22 0
11 Spui 3 13 2 0 11 6 12 51 -39 0
12 Steen 2 14 1 2 11 5 23 70 -47 0

Training

Berichten



Terug naar boven