Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0253 Onder 12 competitie (najaar)

Pupillen - JO13 - HVV'24 JO12-1

Teamleden

Spelers
Salim el Amrani        
Leroy van Dorsselaer        
Kian Kints        
Jesse Maes        
Cédric Scheerders        
René Thiron        
Raf Verdurmen        
Jelte Verlinden        
Tjeerd Verstraeten        
 
Overige teamleden
Maarten Scheerders Trainer
Erwin Verstraeten Trainer
Randolf Kints Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 21-09-2019 09:00 RCS JO12-1 HVV'24 JO12-1 43102 Sportpark De Alblas - - 07:40
C 28-09-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 Goes JO12-1 43883 Sportpark HVV'24 - - 09:00
C 05-10-2019 vervallen Luctor Heinkenszand JO12-1 HVV'24 JO12-1 44598 Sportpark Heinkenszand - - 00:30
V 19-10-2019 10:00 HVV'24 JO12-1 JVOZ JO11-1 Veld 4 Kleedkamer N8 Kleedkamer N7 09:30
C 26-10-2019 vervallen HVV'24 JO12-1 FC Axel JO12-1 43272 Sportpark HVV'24 - - 00:30
C 02-11-2019 09:45 Kapelle JO12-2 HVV'24 JO12-1 44630 Sportpark Het Groene Woud - - 08:25
C 09-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 RCS JO12-1 43373 Sportpark HVV'24 - - 09:00
C 16-11-2019 09:30 Goes JO12-1 HVV'24 JO12-1 43407 Sportpark Het Schenge (Goes) - - 08:10
C 23-11-2019 vervallen HVV'24 JO12-1 Luctor Heinkenszand JO12-1 43239 Sportpark HVV'24 - - 00:30
C 30-11-2019 vervallen FC Axel JO12-1 HVV'24 JO12-1 44964 Sportpark FC Axel Hoofdacc. - - 00:15
C 07-12-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 Kapelle JO12-2 44446 Sportpark HVV'24 - - 09:00
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 21-09-2019 09:00 RCS JO12-1 ST HVV'24 / Clinge JO12-1
C 21-09-2019 09:30 Goes JO12-1 FC Axel JO12-1
C 21-09-2019 09:45 Luctor Heinkenszand JO12-1 Kapelle JO12-2
C 28-09-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO12-1 Goes JO12-1
C 28-09-2019 09:45 Kapelle JO12-2 RCS JO12-1
C 28-09-2019 10:00 FC Axel JO12-1 Luctor Heinkenszand JO12-1
C 05-10-2019 09:30 Goes JO12-1 RCS JO12-1
C 05-10-2019 10:00 FC Axel JO12-1 Kapelle JO12-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 14-09-2019 09:45 MOC'17 JO12-1 HVV'24 JO12-1 N. (Niek) van Dijk 10903 4 - 1
B 07-09-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 FC Axel JO12-1 E. (Erik) van Gasse 10633 15 - 1
B 31-08-2019 10:15 Halsteren JO12-2 HVV'24 JO12-1 10275 1 - 10
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:15 Halsteren JO12-2 FC Axel JO12-1 10696 7-4
B 14-09-2019 09:45 MOC'17 JO12-1 ST HVV'24 / Clinge JO12-1 10903 4-1
B 07-09-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO12-1 FC Axel JO12-1 10633 15-1
B 07-09-2019 09:45 MOC'17 JO12-1 Halsteren JO12-2 10591 9-0
B 31-08-2019 10:00 FC Axel JO12-1 MOC'17 JO12-1 10420 0-21
B 31-08-2019 10:15 Halsteren JO12-2 ST HVV'24 / Clinge JO12-1 10275 1-10

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Goes JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Kapelle JO12-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 RCS JO12-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 MOC'17 JO12-1 3 3 0 0 9 34 1 33 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO12-1 3 2 0 1 6 26 6 20 0
3 Halsteren JO12-2 3 1 0 2 3 8 23 -15 0
4 FC Axel JO12-1 3 0 0 3 0 5 43 -38 0

Training

Berichten



Terug naar boven