Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO13 - HVV'24 JO12-2

Teamleden

Spelers
Niels Compiet        
Mauro Desogus        
Jop Ferket        
Stijn van Goethem        
Daan Hofman        
Giovanni Neirinck        
Jordy Sebastiaan de Rijcke        
Ward Seghers        
Jalil Siddiqi        
Rens Vlassenrood        
 
Overige teamleden
Marcellino Neirinck Trainer
Jordy Nafa Assistent-trainer
Jeroen Ferket Leider

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 07-03-2020 09:30 HVV'24 JO12-2 Zeelandia Middelburg JO12-2 117075 Sportpark HVV'24 Veld 1 - - 09:00
C 14-03-2020 10:00 Steenbergen JO12-1 HVV'24 JO12-2 115670 Sportpark Seringenlaan - - 08:40
C 28-03-2020 09:45 GPC Vlissingen JO12-1 HVV'24 JO12-2 155640 Sportpark GPC - - 08:25
C 28-03-2020 vervallen ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G HVV'24 JO12-2 117993 Sportpark Biervliet - - 23:55
C 04-04-2020 09:30 HVV'24 JO12-2 METO JO12-1 117119 Sportpark HVV'24 Veld 1 - - 09:00
C 18-04-2020 09:45 MOC'17 JO12-2 HVV'24 JO12-2 117736 Sportpark Rozenoord - - 08:35
C 09-05-2020 09:30 HVV'24 JO12-2 Apollo'69 JO12-1G 118956 Sportpark HVV'24 Veld 3 - - 09:00
C 16-05-2020 09:30 HVV'24 JO12-2 ST Kruiningen/Waarde JO12-1 117369 Sportpark HVV'24 Veld 1 - - 09:00
C 23-05-2020 09:30 DOSKO JO12-1 HVV'24 JO12-2 116164 Sportpark Meilust - - 08:15
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 08:30 Steenbergen JO12-1 Prinsenland JO12-1
C 07-03-2020 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO12-2 Zeelandia Middelburg JO12-2
C 07-03-2020 09:45 MOC'17 JO12-2 SC Stavenisse JO12-1G
C 07-03-2020 09:45 GPC Vlissingen JO12-1 METO JO12-1
C 07-03-2020 10:00 ST Kruiningen/Waarde JO12-1 Apollo'69 JO12-1G
C 14-03-2020 09:30 Apollo'69 JO12-1G GPC Vlissingen JO12-1
C 14-03-2020 09:30 SC Stavenisse JO12-1G DOSKO JO12-1
C 14-03-2020 08:30 Zeelandia Middelburg JO12-2 MOC'17 JO12-2
C 14-03-2020 08:30 Prinsenland JO12-1 ST Kruiningen/Waarde JO12-1
C 14-03-2020 10:00 Steenbergen JO12-1 ST HVV'24 / Clinge JO12-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 15-02-2020 10:15 METO JO12-1 DOSKO JO12-1 118235 0-0
C 15-02-2020 09:45 GPC Vlissingen JO12-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G 118171 0-0
C 15-02-2020 09:30 SC Stavenisse JO12-1G ST Kruiningen/Waarde JO12-1 117614 8-3
C 15-02-2020 09:30 Apollo'69 JO12-1G MOC'17 JO12-2 118916 0-3
C 15-02-2020 11:00 Zeelandia Middelburg JO12-2 Steenbergen JO12-1 116983 3-8
C 15-02-2020 09:30 Prinsenland JO12-1 ST HVV'24 / Clinge JO12-2 117797 9-2
C 08-02-2020 09:45 GPC Vlissingen JO12-1 SC Stavenisse JO12-1G 155638 2-3
C 08-02-2020 11:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G SC Stavenisse JO12-1G 116277 0-0
C 08-02-2020 10:00 ST Kruiningen/Waarde JO12-1 DOSKO JO12-1 117752 0-5
C 08-02-2020 09:45 MOC'17 JO12-2 Prinsenland JO12-1 116073 1-0
C 08-02-2020 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO12-2 GPC Vlissingen JO12-1 117310 0-0
C 08-02-2020 10:45 Zeelandia Middelburg JO12-2 Apollo'69 JO12-1G 118394 2-3
C 08-02-2020 08:30 Steenbergen JO12-1 METO JO12-1 117257 1-3
C 01-02-2020 10:45 DOSKO JO12-1 GPC Vlissingen JO12-1 155645 9-2
C 01-02-2020 09:30 Apollo'69 JO12-1G Steenbergen JO12-1 118557 1-1
C 01-02-2020 09:30 SC Stavenisse JO12-1G ST HVV'24 / Clinge JO12-2 117574 0-0
C 01-02-2020 10:45 DOSKO JO12-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G 118781 0-0
C 01-02-2020 09:45 GPC Vlissingen JO12-1 MOC'17 JO12-2 116760 0-0
C 01-02-2020 10:15 METO JO12-1 ST Kruiningen/Waarde JO12-1 117392 4-0
C 01-02-2020 10:00 Prinsenland JO12-1 Zeelandia Middelburg JO12-2 118601 6-2
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 14-12-2019 11:35 Zeelandia Middelburg JO12-2 DOSKO JO12-1 44901 3-1
C 07-12-2019 11:15 Krabbendijke JO12-1 ST HVV'24 / Clinge JO12-2 43611 2-1
C 07-12-2019 10:30 Nieuwland JO12-1 DOSKO JO12-1 43370 1-2
C 07-12-2019 09:15 Zeelandia Middelburg JO12-2 GPC Vlissingen JO12-1 43540 2-6
C 30-11-2019 10:45 DOSKO JO12-1 Krabbendijke JO12-1 44835 8-3
C 30-11-2019 09:45 GPC Vlissingen JO12-1 Nieuwland JO12-1 43358 3-6
C 30-11-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO12-2 Zeelandia Middelburg JO12-2 44937 6-1
C 23-11-2019 09:45 GPC Vlissingen JO12-1 ST HVV'24 / Clinge JO12-2 43120 2-2
C 23-11-2019 11:15 Krabbendijke JO12-1 Nieuwland JO12-1 44468 4-9
C 16-11-2019 10:45 DOSKO JO12-1 ST HVV'24 / Clinge JO12-2 43817 8-4
C 16-11-2019 10:30 Nieuwland JO12-1 Zeelandia Middelburg JO12-2 44926 10-1
C 16-11-2019 09:30 Krabbendijke JO12-1 GPC Vlissingen JO12-1 44978 1-4
C 09-11-2019 09:45 GPC Vlissingen JO12-1 DOSKO JO12-1 44153 2-4
C 09-11-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO12-2 Nieuwland JO12-1 44164 3-4
C 09-11-2019 09:45 Zeelandia Middelburg JO12-2 Krabbendijke JO12-1 43042 3-2
C 02-11-2019 09:45 GPC Vlissingen JO12-1 Zeelandia Middelburg JO12-2 43775 9-3
C 02-11-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO12-2 Krabbendijke JO12-1 43777 3-4
C 02-11-2019 10:00 DOSKO JO12-1 Nieuwland JO12-1 44707 4-5
C 26-10-2019 10:45 Krabbendijke JO12-1 DOSKO JO12-1 44699 3-3
C 26-10-2019 10:30 Nieuwland JO12-1 GPC Vlissingen JO12-1 43585 6-2
C 26-10-2019 08:30 Zeelandia Middelburg JO12-2 ST HVV'24 / Clinge JO12-2 43172 6-2
C 05-10-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO12-2 GPC Vlissingen JO12-1 43004 1-7
C 05-10-2019 10:00 DOSKO JO12-1 Zeelandia Middelburg JO12-2 42762 11-1
C 05-10-2019 10:30 Nieuwland JO12-1 Krabbendijke JO12-1 43353 8-0
C 28-09-2019 09:45 GPC Vlissingen JO12-1 Krabbendijke JO12-1 44932 11-4
C 28-09-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO12-2 DOSKO JO12-1 42718 3-4
C 28-09-2019 08:30 Zeelandia Middelburg JO12-2 Nieuwland JO12-1 44259 1-6
C 21-09-2019 09:45 Krabbendijke JO12-1 Zeelandia Middelburg JO12-2 44801 3-4
C 21-09-2019 10:30 Nieuwland JO12-1 ST HVV'24 / Clinge JO12-2 43901 11-4
C 21-09-2019 09:15 DOSKO JO12-1 GPC Vlissingen JO12-1 43388 4-3
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:30 ST HVV'24 / Clinge JO12-2 ST IJzendijke/Oostburg JO12-1 10704 11-2
B 07-09-2019 09:00 Corn Boys JO12-1 ST HVV'24 / Clinge JO12-2 10508 7-5
B 31-08-2019 09:45 ST IJzendijke/Oostburg JO12-1 Corn Boys JO12-1 10376 4-8

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DOSKO JO12-1 2 2 0 0 6 14 2 12 0
2 SC Stavenisse JO12-1G 2 2 0 0 6 11 5 6 0
3 METO JO12-1 2 2 0 0 6 7 1 6 0
4 MOC'17 JO12-2 2 2 0 0 6 4 0 4 0
5 Prinsenland JO12-1 3 2 0 1 6 15 5 10 0
6 Steenbergen JO12-1 3 1 1 1 4 10 7 3 0
7 Apollo'69 JO12-1G 3 1 1 1 4 4 6 -2 0
8 ST HVV'24 / Clinge JO12-2 1 0 0 1 0 2 9 -7 0
9 GPC Vlissingen JO12-1 2 0 0 2 0 4 12 -8 0
10 Zeelandia Middelburg JO12-2 3 0 0 3 0 7 17 -10 0
11 ST Kruiningen/Waarde JO12-1 3 0 0 3 0 3 17 -14 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Nieuwland JO12-1 10 9 0 1 27 66 24 42 0
2 DOSKO JO12-1 10 7 1 2 22 49 28 21 0
3 GPC Vlissingen JO12-1 10 5 1 4 16 49 33 16 0
4 Zeelandia Middelburg JO12-2 10 4 0 6 12 25 56 -31 0
5 Krabbendijke JO12-1 10 2 1 7 7 26 54 -28 0
6 ST HVV'24 / Clinge JO12-2 10 1 1 8 4 29 49 -20 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Corn Boys JO12-1 2 2 0 0 6 15 9 6 0
2 ST HVV'24 / Clinge JO12-2 2 1 0 1 3 16 9 7 0
3 ST IJzendijke/Oostburg JO12-1 2 0 0 2 0 6 19 -13 0

Training

Berichten



Terug naar boven