Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
0254 Onder 12 competitie (voorjaar)

Pupillen - JO13 - HVV'24 JO12-3

Teamleden

Spelers
Yannick de Badts Villamar        
Kyano Basting        
Shota Garibashvili        
Sebastiaan Huygens        
Nick Kalyviotis        
Pepijn Snoeck        
Julian Stichel        
Shannen Vael        
Thomas van de Veeken        
Wesley You        
 
Overige teamleden
Mick D'Olieslagers Trainer
Lucas Schelfhaut Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 07-03-2020 11:00 HVV'24 JO12-3 GPC Vlissingen JO12-2 116806 Sportpark HVV'24 Veld 1 - - 10:30
C 14-03-2020 09:45 Walcheren JO12-1 HVV'24 JO12-3 115885 Sportpark Bonedijke - - 08:25
C 21-03-2020 11:00 HVV'24 JO12-3 Zeelandia Middelb. JO12-3G 116126 Sportpark HVV'24 Veld 5 - - 10:30
C 28-03-2020 09:30 ST Cadzand/Groede JO12-1 HVV'24 JO12-3 117661 Sportpark Groede - - 08:10
C 04-04-2020 11:00 HVV'24 JO12-3 Nieuwland JO12-2 116601 Sportpark HVV'24 Veld 1 - - 10:30
C 18-04-2020 09:45 ST IJzendijke/Oostburg JO12-1 HVV'24 JO12-3 116405 Sportpark IJzendijke - - 08:35
C 09-05-2020 11:00 HVV'24 JO12-3 Terneuzense Boys JO12-2 118526 Sportpark HVV'24 Veld 1 - - 10:30
C 16-05-2020 11:00 HVV'24 JO12-3 Aardenburg JO12-1 118194 Sportpark HVV'24 Veld 1 - - 10:30
C 23-05-2020 10:30 RCS JO12-2 HVV'24 JO12-3 118443 Sportpark De Alblas - - 09:10
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 07-03-2020 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO12-3 GPC Vlissingen JO12-2
C 07-03-2020 09:30 Aardenburg JO12-1 Terneuzense Boys JO12-2
C 07-03-2020 09:30 ST Cadzand/Groede JO12-1 Nieuwland JO12-2
C 07-03-2020 09:45 Walcheren JO12-1 SJO HPC'16 JO12-1G
C 07-03-2020 09:45 ST IJzendijke/Oostburg JO12-1 Koewacht JO12-1G
C 07-03-2020 10:30 RCS JO12-2 Zeelandia Middelb. JO12-3G
C 14-03-2020 09:30 Nieuwland JO12-2 Zeelandia Middelb. JO12-3G
C 14-03-2020 11:00 SJO HPC'16 JO12-1G Aardenburg JO12-1
C 14-03-2020 09:45 GPC Vlissingen JO12-2 ST IJzendijke/Oostburg JO12-1
C 14-03-2020 09:15 Terneuzense Boys JO12-2 ST Cadzand/Groede JO12-1
C 14-03-2020 09:45 Walcheren JO12-1 ST HVV'24 / Clinge JO12-3
C 14-03-2020 10:45 Koewacht JO12-1G RCS JO12-2
C 21-03-2020 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO12-3 Zeelandia Middelb. JO12-3G
C 28-03-2020 09:30 Aardenburg JO12-1 Walcheren JO12-1
C 28-03-2020 09:30 ST Cadzand/Groede JO12-1 ST HVV'24 / Clinge JO12-3
C 28-03-2020 09:30 Koewacht JO12-1G SJO HPC'16 JO12-1G
C 28-03-2020 10:30 Nieuwland JO12-2 ST IJzendijke/Oostburg JO12-1
C 28-03-2020 10:30 RCS JO12-2 Terneuzense Boys JO12-2
C 28-03-2020 11:30 Zeelandia Middelb. JO12-3G GPC Vlissingen JO12-2

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 29-02-2020 09:30 ST Cadzand/Groede JO12-1 Koewacht JO12-1G 116384 0-0
C 15-02-2020 11:00 SJO HPC'16 JO12-1G ST HVV'24 / Clinge JO12-3 116816 12-2
C 15-02-2020 10:00 Koewacht JO12-1G Aardenburg JO12-1 115981 1-4
C 15-02-2020 10:30 Nieuwland JO12-2 RCS JO12-2 117791 2-6
C 15-02-2020 09:45 GPC Vlissingen JO12-2 Walcheren JO12-1 116900 4-4
C 15-02-2020 09:15 Terneuzense Boys JO12-2 ST IJzendijke/Oostburg JO12-1 117851 0-11
C 15-02-2020 11:00 Zeelandia Middelb. JO12-3G ST Cadzand/Groede JO12-1 117987 4-4
C 08-02-2020 10:00 ST IJzendijke/Oostburg JO12-1 SJO HPC'16 JO12-1G 117684 0-1
C 08-02-2020 09:45 Walcheren JO12-1 Nieuwland JO12-2 116453 0-7
C 08-02-2020 09:45 GPC Vlissingen JO12-2 Terneuzense Boys JO12-2 118561 6-1
C 08-02-2020 09:30 Aardenburg JO12-1 RCS JO12-2 117587 5-2
C 01-02-2020 11:00 SJO HPC'16 JO12-1G GPC Vlissingen JO12-2 118242 11-3
C 01-02-2020 09:45 Koewacht JO12-1G ST HVV'24 / Clinge JO12-3 118220 3-5
C 01-02-2020 10:30 RCS JO12-2 ST Cadzand/Groede JO12-1 117515 2-12
C 01-02-2020 10:15 Nieuwland JO12-2 Aardenburg JO12-1 118920 1-10
C 01-02-2020 09:15 Terneuzense Boys JO12-2 Walcheren JO12-1 118170 2-4
C 01-02-2020 10:00 Zeelandia Middelb. JO12-3G ST IJzendijke/Oostburg JO12-1 117162 1-5
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
C 21-12-2019 10:00 Vogelwaarde JO12-1 ST Breskens/Schoondijke JO12-1G 44549 12-2
C 21-12-2019 09:30 Aardenburg JO12-1 ST HVV'24 / Clinge JO12-3 44796 3-2
C 14-12-2019 11:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G Vogelwaarde JO12-1 44788 0-0
C 14-12-2019 09:15 Terneuzense Boys JO12-2 Aardenburg JO12-1 42859 0-0
C 14-12-2019 09:30 ST Cadzand/Groede JO12-1 Koewacht JO12-1G 43673 0-0
C 14-12-2019 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO12-3 ST Breskens/Schoondijke JO12-2G 75119 0-0
C 14-12-2019 11:00 ST Breskens/Schoondijke JO12-1G SJO HPC'16 JO12-1G 43867 0-0
C 07-12-2019 11:00 SJO HPC'16 JO12-1G ST Cadzand/Groede JO12-1 44872 1-4
C 07-12-2019 11:00 ST Breskens/Schoondijke JO12-2G ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G 75118 2-6
C 07-12-2019 09:45 Koewacht JO12-1G Terneuzense Boys JO12-2 43061 11-1
C 30-11-2019 09:30 Koewacht JO12-1G ST HVV'24 / Clinge JO12-3 43957 0-0
C 30-11-2019 11:00 Vogelwaarde JO12-1 ST Cadzand/Groede JO12-1 43002 4-2
C 30-11-2019 11:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G ST Breskens/Schoondijke JO12-1G 43529 17-1
C 30-11-2019 11:00 SJO HPC'16 JO12-1G Terneuzense Boys JO12-2 43675 18-1
C 30-11-2019 11:00 ST Breskens/Schoondijke JO12-2G Aardenburg JO12-1 75117 2-6
C 23-11-2019 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO12-3 SJO HPC'16 JO12-1G 44207 4-7
C 23-11-2019 11:00 ST Breskens/Schoondijke JO12-1G ST Breskens/Schoondijke JO12-2G 75116 2-2
C 23-11-2019 09:30 Aardenburg JO12-1 Koewacht JO12-1G 42850 7-1
C 23-11-2019 09:30 ST Cadzand/Groede JO12-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G 42788 2-3
C 23-11-2019 09:15 Terneuzense Boys JO12-2 Vogelwaarde JO12-1 43100 0-13
C 16-11-2019 10:45 Koewacht JO12-1G ST Breskens/Schoondijke JO12-2G 75115 0-0
C 16-11-2019 11:00 Vogelwaarde JO12-1 ST HVV'24 / Clinge JO12-3 43908 12-0
C 16-11-2019 11:00 ST Breskens/Schoondijke JO12-1G ST Cadzand/Groede JO12-1 44545 0-10
C 16-11-2019 11:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G Terneuzense Boys JO12-2 44279 18-0
C 16-11-2019 11:00 SJO HPC'16 JO12-1G Aardenburg JO12-1 44025 4-3
C 09-11-2019 11:00 ST Breskens/Schoondijke JO12-2G ST Cadzand/Groede JO12-1 75114 1-4
C 09-11-2019 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO12-3 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G 44861 4-8
C 09-11-2019 09:45 Koewacht JO12-1G SJO HPC'16 JO12-1G 43024 1-8
C 09-11-2019 09:15 Aardenburg JO12-1 Vogelwaarde JO12-1 43912 7-3
C 09-11-2019 09:15 Terneuzense Boys JO12-2 ST Breskens/Schoondijke JO12-1G 44185 3-4
C 02-11-2019 09:30 Vogelwaarde JO12-1 Koewacht JO12-1G 42792 9-2
C 02-11-2019 10:45 ST Cadzand/Groede JO12-1 Terneuzense Boys JO12-2 42889 17-0
C 02-11-2019 11:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G Aardenburg JO12-1 43869 8-1
C 02-11-2019 11:00 ST Breskens/Schoondijke JO12-1G ST HVV'24 / Clinge JO12-3 44572 6-6
C 02-11-2019 11:00 SJO HPC'16 JO12-1G ST Breskens/Schoondijke JO12-2G 75113 4-6
C 26-10-2019 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO12-3 ST Cadzand/Groede JO12-1 43262 3-3
C 26-10-2019 11:00 SJO HPC'16 JO12-1G Vogelwaarde JO12-1 43721 4-6
C 26-10-2019 10:00 ST Breskens/Schoondijke JO12-2G Terneuzense Boys JO12-2 75112 13-2
C 26-10-2019 09:30 Koewacht JO12-1G ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G 43808 1-6
C 26-10-2019 09:30 Aardenburg JO12-1 ST Breskens/Schoondijke JO12-1G 44824 15-1
C 09-10-2019 18:30 Vogelwaarde JO12-1 ST Breskens/Schoondijke JO12-2G 75111 10-2
C 05-10-2019 11:00 ST Breskens/Schoondijke JO12-1G Koewacht JO12-1G 42967 0-6
C 05-10-2019 11:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G SJO HPC'16 JO12-1G 44238 3-2
C 05-10-2019 09:15 Terneuzense Boys JO12-2 ST HVV'24 / Clinge JO12-3 42933 0-10
C 05-10-2019 09:30 ST Cadzand/Groede JO12-1 Aardenburg JO12-1 42983 3-2
C 03-10-2019 19:00 Aardenburg JO12-1 Terneuzense Boys JO12-2 43967 20-1
C 28-09-2019 09:30 Koewacht JO12-1G ST Cadzand/Groede JO12-1 42743 1-5
C 28-09-2019 11:00 Vogelwaarde JO12-1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G 44252 2-4
C 28-09-2019 11:00 ST Breskens/Schoondijke JO12-2G ST HVV'24 / Clinge JO12-3 75110 6-1
C 28-09-2019 11:00 SJO HPC'16 JO12-1G ST Breskens/Schoondijke JO12-1G 42709 15-0
C 21-09-2019 09:15 Terneuzense Boys JO12-2 Koewacht JO12-1G 43694 0-12
C 21-09-2019 11:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G ST Breskens/Schoondijke JO12-2G 75109 7-0
C 21-09-2019 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO12-3 Aardenburg JO12-1 44850 3-9
C 21-09-2019 11:00 ST Breskens/Schoondijke JO12-1G Vogelwaarde JO12-1 43107 1-12
C 21-09-2019 09:30 ST Cadzand/Groede JO12-1 SJO HPC'16 JO12-1G 44955 3-4
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 10:45 Koewacht JO12-1G Vogelwaarde JO12-1 10759 1-8
B 07-09-2019 11:00 ST HVV'24 / Clinge JO12-3 Koewacht JO12-1G 10496 3-3
B 31-08-2019 11:00 Vogelwaarde JO12-1 ST HVV'24 / Clinge JO12-3 10429 17-2

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SJO HPC'16 JO12-1G 3 3 0 0 9 24 5 19 0
2 Aardenburg JO12-1 3 3 0 0 9 19 4 15 0
3 ST IJzendijke/Oostburg JO12-1 3 2 0 1 6 16 2 14 0
4 ST Cadzand/Groede JO12-1 2 1 1 0 4 16 6 10 0
5 GPC Vlissingen JO12-2 3 1 1 1 4 13 16 -3 0
6 Walcheren JO12-1 3 1 1 1 4 8 13 -5 0
7 ST HVV'24 / Clinge JO12-3 2 1 0 1 3 7 15 -8 0
8 Nieuwland JO12-2 3 1 0 2 3 10 16 -6 0
9 RCS JO12-2 3 1 0 2 3 10 19 -9 0
10 Zeelandia Middelb. JO12-3G 2 0 1 1 1 5 9 -4 0
11 Koewacht JO12-1G 2 0 0 2 0 4 9 -5 0
12 Terneuzense Boys JO12-2 3 0 0 3 0 3 21 -18 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G 10 10 0 0 30 80 15 65 0
2 Vogelwaarde JO12-1 10 8 0 2 24 83 24 59 0
3 Aardenburg JO12-1 10 7 0 3 21 73 28 45 0
4 ST Cadzand/Groede JO12-1 10 6 1 3 19 53 19 34 0
5 SJO HPC'16 JO12-1G 10 6 0 4 18 67 31 36 0
6 ST Breskens/Schoondijke JO12-2G 9 3 1 5 10 34 42 -8 0
7 Koewacht JO12-1G 8 3 0 5 9 35 36 -1 0
8 ST HVV'24 / Clinge JO12-3 9 1 2 6 5 33 54 -21 0
9 ST Breskens/Schoondijke JO12-1G 10 1 2 7 5 17 98 -81 0
10 Terneuzense Boys JO12-2 10 0 0 10 0 8 136 -128 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Vogelwaarde JO12-1 2 2 0 0 6 25 3 22 0
2 Koewacht JO12-1G 2 0 1 1 1 4 11 -7 0
3 ST HVV'24 / Clinge JO12-3 2 0 1 1 1 5 20 -15 0

Training

Berichten



Terug naar boven