Op deze pagina vindt u een overzicht van de teams van HVV '24
244 Meiden Onder 13 competitie (najaar)

Pupillen - MO13 - HVV'24 MO13-1

Teamleden

Spelers
Laurien Blanckaert        
Jente Bo├źnne        
Ilse van den Brande        
Fay Everaard        
Ann den Exter        
Xari van Gaever        
Tara Hoefeijzers        
Isabel van Iersel        
Kaylee Johnson        
Froukje de Kock        
Lieke van Laere        
Maxime van Loon        
Mirte Mahu        
Senna Nafa        
Lente Voermans        
 
Overige teamleden
Suzy Everaard Hoofd Trainer

Wedstrijdplanning

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit Aanwezig
C 21-09-2019 11:00 HVV'24 MO13-1 's Heer Arenskerke / Patrijzen Mo13-1 64276 Sportpark HVV'24 - - 10:30
C 26-10-2019 11:00 HVV'24 MO13-1 Terneuzen MO13-1 64312 Sportpark HVV'24 - - 10:30
C 02-11-2019 11:15 SC Welberg MO13-2 HVV'24 MO13-1 64206 Sportpark 't Zandbaantje - - 10:45
C 09-11-2019 11:00 HVV'24 MO13-1 Arnemuiden MO13-1 64335 Sportpark HVV'24 - - 10:30
C 16-11-2019 10:00 Kloetinge MO13-1 HVV'24 MO13-1 64344 Sportpark Wesselopark - - 08:40
C 23-11-2019 11:00 HVV'24 MO13-1 Roosendaal MO13-1 64337 Sportpark HVV'24 - - 10:30
C 30-11-2019 11:00 HVV'24 MO13-1 MOC'17 MO13-1 64268 Sportpark HVV'24 - - 10:30
C 07-12-2019 10:00 Luctor Heinkenszand MO13-1 HVV'24 MO13-1 64488 Sportpark Heinkenszand - - 09:30
C 14-12-2019 11:00 HVV'24 MO13-1 Wernhout MO13-1 64338 Sportpark HVV'24 - - 10:30
  Datum Thuis Uit Functionaris
C 21-09-2019 09:30 SC Welberg MO13-2 Luctor Heinkenszand MO13-1
C 21-09-2019 11:00 Terneuzen MO13-1 Kloetinge MO13-1
C 21-09-2019 11:00 ST HVV'24 / Clinge / Graauw MO13-1 's Heer Arenskerke / Patrijzen Mo13-1
C 21-09-2019 11:15 Arnemuiden MO13-1 Wernhout MO13-1
C 28-09-2019 11:45 Roosendaal MO13-1 MOC'17 MO13-1
C 28-09-2019 11:00 Wernhout MO13-1 Terneuzen MO13-1
C 28-09-2019 09:00 Luctor Heinkenszand MO13-1 Arnemuiden MO13-1
C 28-09-2019 10:00 Kloetinge MO13-1 SC Welberg MO13-2
C 05-10-2019 09:30 SC Welberg MO13-2 Roosendaal MO13-1
C 05-10-2019 10:00 Kloetinge MO13-1 Wernhout MO13-1
C 05-10-2019 10:30 Luctor Heinkenszand MO13-1 's Heer Arenskerke / Patrijzen Mo13-1
C 05-10-2019 12:30 Terneuzen MO13-1 MOC'17 MO13-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Eindstand Verslag
B 14-09-2019 11:00 HVV'24 MO13-1 Arnemuiden MO13-1 T. (Tyas) Mariman 15596 4 - 0
B 07-09-2019 11:00 HVV'24 MO13-1 Luctor Heinkenszand MO13-1 Afgeschermd 15535 8 - 1
B 31-08-2019 12:00 Terneuzen MO13-1 HVV'24 MO13-1 Afgeschermd 15531 0 - 7
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Uitslag
B 14-09-2019 09:45 Luctor Heinkenszand MO13-1 Terneuzen MO13-1 15577 1-0
B 14-09-2019 11:00 ST HVV'24 / Clinge / Graauw MO13-1 Arnemuiden MO13-1 15596 4-0
B 11-09-2019 19:00 Arnemuiden MO13-1 Terneuzen MO13-1 15555 7-0
B 07-09-2019 11:00 ST HVV'24 / Clinge / Graauw MO13-1 Luctor Heinkenszand MO13-1 15535 8-1
B 31-08-2019 10:00 Luctor Heinkenszand MO13-1 Arnemuiden MO13-1 15496 1-2
B 31-08-2019 12:00 Terneuzen MO13-1 ST HVV'24 / Clinge / Graauw MO13-1 15531 0-7

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 's Heer Arenskerke / Patrijzen Mo13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Arnemuiden MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 ST HVV'24 / Clinge / Graauw MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Kloetinge MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Luctor Heinkenszand MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 MOC'17 MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Roosendaal MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Terneuzen MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 SC Welberg MO13-2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Wernhout MO13-1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 ST HVV'24 / Clinge / Graauw MO13-1 3 3 0 0 9 19 1 18 0
2 Arnemuiden MO13-1 3 2 0 1 6 9 5 4 0
3 Luctor Heinkenszand MO13-1 3 1 0 2 3 3 10 -7 0
4 Terneuzen MO13-1 3 0 0 3 0 0 15 -15 0

Training

Berichten



Terug naar boven