Uitslagen

 

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 17-11-2019 12:00 SC Gastel 3 HVV'24 2 T. (Teunis) Molenaar 0 - 3
C 17-11-2019 vervallen HVV'24 3 Corn Boys 2
C 17-11-2019 10:30 HVV'24 4 Corn Boys 4
C 16-11-2019 14:00 Spui 3 HVV'24 2 Afgeschermd 2 - 4
C 16-11-2019 vervallen Kapelle 4 HVV'24 2
C 16-11-2019 14:45 Virtus JO19-1 HVV’24 JO19-1 W. (Wim) Janssen 3 - 0
C 16-11-2019 14:30 HVV'24 JO19-2 Yerseke JO19-1 W. (Wim) van Schil 6 - 2
C 16-11-2019 12:00 B.V.V. JO16-1 HVV'24 JO16-1 P.T.W. (Paul) van Helvoort 0 - 9
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1
C 16-11-2019 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 HVV'24 JO15-1 M. (Miguel) Nafa 1 - 0
C 16-11-2019 13:00 HVV'24 JO15-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2 H. (Hans) Nijskens 0 - 6
C 16-11-2019 vervallen FC Dauwendaele JO13-1 HVV'24 JO13-1
C 16-11-2019 11:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 HVV'24 JO13-1 S. (Stefan) Buijze 0 - 0
C 16-11-2019 09:30 Goes JO12-1 HVV'24 JO12-1 B. (Boy) Priem 1 - 3
C 16-11-2019 10:45 DOSKO JO12-1 HVV'24 JO12-2 8 - 4
C 16-11-2019 11:00 Vogelwaarde JO12-1 HVV'24 JO12-3 Afgeschermd 12 - 0
C 16-11-2019 10:00 Kloetinge MO13-1 HVV'24 MO13-1 C.C.H. (Camil) Bosman 0 - 4
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 MOC'17 JO11-1 Afgeschermd 3 - 1
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO11-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G IRJM (Iman) van Dam 2 - 3
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO10-1 Breskens JO10-1
C 16-11-2019 vervallen Terneuzen JO10-2 HVV'24 JO10-2
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO10-3 FC Axel JO10-2
C 16-11-2019 vervallen MOC'17 JO9-2 HVV'24 JO9-1
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO8-1 Terneuzen JO8-1
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 SJO/HPC'16 JO8-2G
C 10-11-2019 14:30 HVV'24 1 SC Gastel 1 J.W. (Jack) Brummer 2 - 5
C 10-11-2019 11:00 HVV'24 2 SC Kruisland 2 ME (Marcel) Verdurmen 2 - 4
C 10-11-2019 12:00 Breskens 2 HVV'24 3 J.F. (Jan) Meijaard 5 - 3
C 10-11-2019 12:00 Corn Boys 3 HVV'24 4 M. Broekhoven 2 - 1
C 10-11-2019 11:30 HVV'24 VR1 Rimboe VR1 J.G. (Jorina) Mulder 5 - 4
C 09-11-2019 13:00 HVV'24 2 Borssele 1 Afgeschermd 2 - 3
C 09-11-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 RBC JO19-1 P. (Piërre) de Lang 4 - 3
C 09-11-2019 12:30 FC Axel JO17-1 HVV'24 JO17-1 M. (Martijn) van Loon 1 - 6
C 09-11-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 RCS JO17-3 W. (Wim) van Schil 6 - 6
C 09-11-2019 vervallen HVV'24 JO16-1 Boeimeer JO16-1
C 09-11-2019 11:15 JVOZ JO15-2G HVV'24 JO15-1 M. (Miguel) Nafa 1 - 2
C 09-11-2019 vervallen Walcheren JO15-2 HVV'24 JO15-2
C 09-11-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 MZC'11 JO13-1 F. (Fabian) Boekholt 3 - 2
C 09-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 RCS JO12-1 J. (Jorrit) van Gasse 4 - 3
C 09-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-2 Nieuwland JO12-1 D. (Dion) van Vlierberghe 3 - 4
C 09-11-2019 11:00 HVV'24 JO12-3 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G Afgeschermd 4 - 8
C 09-11-2019 11:00 HVV'24 MO13-1 Arnemuiden MO13-1 Afgeschermd 4 - 2
C 09-11-2019 vervallen BSC JO11-1 HVV'24 JO11-1
C 09-11-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO11-1 HVV'24 JO11-1 S.L.A. (Sergio) Baecke 4 - 0
C 09-11-2019 09:15 Tern.Boys JO11-2G HVV'24 JO11-2 B. (Bjorn) Sinke 8 - 2
C 09-11-2019 10:15 Terneuzen JO10-1 HVV'24 JO10-1
C 09-11-2019 09:30 HVV'24 JO10-2 FC Axel JO10-1
C 09-11-2019 11:00 Aardenburg JO10-1G HVV'24 JO10-3
C 09-11-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 FC Axel JO9-1
C 09-11-2019 09:00 Terneuzen JO8-2 HVV'24 JO8-1
C 09-11-2019 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 HVV'24 JO8-2
C 03-11-2019 14:30 VVR 1 HVV'24 1 R. (Ronald) Bloemsma 1 - 1
C 03-11-2019 10:00 MOC'17 3 HVV'24 2 Afgeschermd 0 - 0
C 03-11-2019 12:30 Oostburg 2 HVV'24 3 Afgeschermd 2 - 5
C 03-11-2019 12:30 SDO'63 2 HVV'24 4 Afgeschermd 1 - 2
C 03-11-2019 10:30 Vogelwaarde VR1 HVV'24 VR1 J.G. (Jorina) Mulder 2 - 1
C 02-11-2019 vervallen DwO'15 2 HVV'24 2
C 02-11-2019 14:30 Terneuzense Boys 4 HVV'24 2 Afgeschermd 2 - 5
C 02-11-2019 14:30 HVV'24 JO19-2 Cluzona JO19-1 E. (Erik) van Gasse 1 - 3
C 02-11-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 J. (Jesse) de Waal 1 - 2
C 02-11-2019 14:30 RPC JO16-1 HVV'24 JO16-1 E (Ewald) Poot 2 - 3
C 02-11-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 VC Vlissingen JO15-1 W. (Wim) van Schil 0 - 3
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO15-2 VCK JO15-1
C 02-11-2019 11:00 SJO HPC'16 JO15-2 HVV'24 JO15-2 Afgeschermd 2 - 1
C 02-11-2019 vervallen SSV'65 JO13-1 HVV'24 JO13-1
C 02-11-2019 vervallen ST Steen / Koewacht JO13-1 HVV'24 JO13-1
C 02-11-2019 09:45 Kapelle JO12-2 HVV'24 JO12-1 M.J. (Rinus) van Hoepen 1 - 5
C 02-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-2 Krabbendijke JO12-1 Afgeschermd 3 - 4
C 02-11-2019 11:00 ST Breskens/Schoondijke JO12-1G HVV'24 JO12-3 O.E.J. (Onno) Heijens 6 - 6
C 02-11-2019 11:15 SC Welberg MO13-2 HVV'24 MO13-1 J. (Jesse) de Decker 0 - 2
C 02-11-2019 10:15 Halsteren JO11-1 HVV'24 JO11-1 7 - 2
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO11-2 IJzendijke JO11-1
C 02-11-2019 vervallen RCS JO10-1 HVV'24 JO10-1
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO10-2 Zeelandia Middelburg JO10-1
C 02-11-2019 11:00 HVV'24 JO10-3 DwO'15 JO10-1
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Kloetinge JO9-1
C 02-11-2019 vervallen Kloetinge JO8-1 HVV'24 JO8-1
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 Sluis JO8-1
C 27-10-2019 14:30 HVV'24 1 Philippine 1 L.J. (Leo) Uitterhoeve 2 - 1
C 27-10-2019 11:00 HVV'24 2 BSC 2 R.C.A. (Ronald) Lernout 2 - 3
C 27-10-2019 11:30 HVV'24 3 Koewacht 2 JP (Jean Paul) Buijsrogge 6 - 1
C 27-10-2019 10:30 HVV'24 4 Graauw 4 Afgeschermd 9 - 0
C 27-10-2019 12:30 HVV'24 VR1 METO VR1 J.G. (Jorina) Mulder 9 - 2
C 26-10-2019 13:00 HVV'24 2 Luctor Heinkenszand 7 Afgeschermd 4 - 1
C 26-10-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 Roosendaal JO19-1 Afgeschermd 1 - 8
C 26-10-2019 14:45 's Heer Arendskerke JO19-1 HVV'24 JO19-2 Y. (Yannick) Brasser 6 - 5
C 26-10-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 Koewacht JO17-1 W. (Wim) van Schil 4 - 2
C 26-10-2019 14:30 VV Trinitas Oisterwijk JO16-1 HVV'24 JO16-1 R. (Richard) van de Wiel 2 - 7
C 26-10-2019 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 HVV'24 JO15-1 Afgeschermd 1 - 0
C 26-10-2019 vervallen HVV'24 JO15-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-1
C 26-10-2019 vervallen ST Apollo'69/Kwadendamme/Hoedekenskerke JO15-1G HVV'24 JO15-2
C 26-10-2019 13:00 HVV'24 JO15-2 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 J. (Jeroen) Apers 4 - 1
C 26-10-2019 vervallen HVV'24 JO13-1 VC Vlissingen JO13-1
C 26-10-2019 09:30 Terneuzense Boys JO13-1 HVV'24 JO13-1 R. (Rik) Buijze 3 - 1
C 26-10-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 RCS JO12-1 G. (Gerry) Ivens 2 - 8
C 26-10-2019 08:30 Zeelandia Middelburg JO12-2 HVV'24 JO12-2 F. (Frans) Wieland 6 - 2
C 26-10-2019 11:00 HVV'24 JO12-3 ST Cadzand/Groede JO12-1 Afgeschermd 3 - 3
C 26-10-2019 11:00 HVV'24 MO13-1 Terneuzen MO13-1 G. (Gerry) Ivens 11 - 0
C 26-10-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 Roosendaal JO11-1 P. (Pablo) Salomon 6 - 6
C 26-10-2019 09:45 Oostburg JO11-1G HVV'24 JO11-2 G. (Ger) v.d. Voorde 8 - 0
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 17-11-2019 12:00 SC Gastel 3 HVV'24 2 T. (Teunis) Molenaar 0 - 3
C 17-11-2019 vervallen HVV'24 3 Corn Boys 2
C 17-11-2019 10:30 HVV'24 4 Corn Boys 4
C 16-11-2019 14:00 Spui 3 HVV'24 2 Afgeschermd 2 - 4
C 16-11-2019 vervallen Kapelle 4 HVV'24 2
C 16-11-2019 14:45 Virtus JO19-1 HVV’24 JO19-1 W. (Wim) Janssen 3 - 0
C 16-11-2019 14:30 HVV'24 JO19-2 Yerseke JO19-1 W. (Wim) van Schil 6 - 2
C 16-11-2019 12:00 B.V.V. JO16-1 HVV'24 JO16-1 P.T.W. (Paul) van Helvoort 0 - 9
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1
C 16-11-2019 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 HVV'24 JO15-1 M. (Miguel) Nafa 1 - 0
C 16-11-2019 13:00 HVV'24 JO15-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2 H. (Hans) Nijskens 0 - 6
C 16-11-2019 vervallen FC Dauwendaele JO13-1 HVV'24 JO13-1
C 16-11-2019 11:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 HVV'24 JO13-1 S. (Stefan) Buijze 0 - 0
C 16-11-2019 09:30 Goes JO12-1 HVV'24 JO12-1 B. (Boy) Priem 1 - 3
C 16-11-2019 10:45 DOSKO JO12-1 HVV'24 JO12-2 8 - 4
C 16-11-2019 11:00 Vogelwaarde JO12-1 HVV'24 JO12-3 Afgeschermd 12 - 0
C 16-11-2019 10:00 Kloetinge MO13-1 HVV'24 MO13-1 C.C.H. (Camil) Bosman 0 - 4
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 MOC'17 JO11-1 Afgeschermd 3 - 1
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO11-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G IRJM (Iman) van Dam 2 - 3
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO10-1 Breskens JO10-1
C 16-11-2019 vervallen Terneuzen JO10-2 HVV'24 JO10-2
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO10-3 FC Axel JO10-2
C 16-11-2019 vervallen MOC'17 JO9-2 HVV'24 JO9-1
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO8-1 Terneuzen JO8-1
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 SJO/HPC'16 JO8-2G
C 10-11-2019 14:30 HVV'24 1 SC Gastel 1 J.W. (Jack) Brummer 2 - 5
C 10-11-2019 11:00 HVV'24 2 SC Kruisland 2 ME (Marcel) Verdurmen 2 - 4
C 10-11-2019 12:00 Breskens 2 HVV'24 3 J.F. (Jan) Meijaard 5 - 3
C 10-11-2019 12:00 Corn Boys 3 HVV'24 4 M. Broekhoven 2 - 1
C 10-11-2019 11:30 HVV'24 VR1 Rimboe VR1 J.G. (Jorina) Mulder 5 - 4
C 09-11-2019 13:00 HVV'24 2 Borssele 1 Afgeschermd 2 - 3
C 09-11-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 RBC JO19-1 P. (Piërre) de Lang 4 - 3
C 09-11-2019 12:30 FC Axel JO17-1 HVV'24 JO17-1 M. (Martijn) van Loon 1 - 6
C 09-11-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 RCS JO17-3 W. (Wim) van Schil 6 - 6
C 09-11-2019 vervallen HVV'24 JO16-1 Boeimeer JO16-1
C 09-11-2019 11:15 JVOZ JO15-2G HVV'24 JO15-1 M. (Miguel) Nafa 1 - 2
C 09-11-2019 vervallen Walcheren JO15-2 HVV'24 JO15-2
C 09-11-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 MZC'11 JO13-1 F. (Fabian) Boekholt 3 - 2
C 09-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 RCS JO12-1 J. (Jorrit) van Gasse 4 - 3
C 09-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-2 Nieuwland JO12-1 D. (Dion) van Vlierberghe 3 - 4
C 09-11-2019 11:00 HVV'24 JO12-3 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G Afgeschermd 4 - 8
C 09-11-2019 11:00 HVV'24 MO13-1 Arnemuiden MO13-1 Afgeschermd 4 - 2
C 09-11-2019 vervallen BSC JO11-1 HVV'24 JO11-1
C 09-11-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO11-1 HVV'24 JO11-1 S.L.A. (Sergio) Baecke 4 - 0
C 09-11-2019 09:15 Tern.Boys JO11-2G HVV'24 JO11-2 B. (Bjorn) Sinke 8 - 2
C 09-11-2019 10:15 Terneuzen JO10-1 HVV'24 JO10-1
C 09-11-2019 09:30 HVV'24 JO10-2 FC Axel JO10-1
C 09-11-2019 11:00 Aardenburg JO10-1G HVV'24 JO10-3
C 09-11-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 FC Axel JO9-1
C 09-11-2019 09:00 Terneuzen JO8-2 HVV'24 JO8-1
C 09-11-2019 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 HVV'24 JO8-2
C 03-11-2019 14:30 VVR 1 HVV'24 1 R. (Ronald) Bloemsma 1 - 1
C 03-11-2019 10:00 MOC'17 3 HVV'24 2 Afgeschermd 0 - 0
C 03-11-2019 12:30 Oostburg 2 HVV'24 3 Afgeschermd 2 - 5
C 03-11-2019 12:30 SDO'63 2 HVV'24 4 Afgeschermd 1 - 2
C 03-11-2019 10:30 Vogelwaarde VR1 HVV'24 VR1 J.G. (Jorina) Mulder 2 - 1
C 02-11-2019 vervallen DwO'15 2 HVV'24 2
C 02-11-2019 14:30 Terneuzense Boys 4 HVV'24 2 Afgeschermd 2 - 5
C 02-11-2019 14:30 HVV'24 JO19-2 Cluzona JO19-1 E. (Erik) van Gasse 1 - 3
C 02-11-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 J. (Jesse) de Waal 1 - 2
C 02-11-2019 14:30 RPC JO16-1 HVV'24 JO16-1 E (Ewald) Poot 2 - 3
C 02-11-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 VC Vlissingen JO15-1 W. (Wim) van Schil 0 - 3
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO15-2 VCK JO15-1
C 02-11-2019 11:00 SJO HPC'16 JO15-2 HVV'24 JO15-2 Afgeschermd 2 - 1
C 02-11-2019 vervallen SSV'65 JO13-1 HVV'24 JO13-1
C 02-11-2019 vervallen ST Steen / Koewacht JO13-1 HVV'24 JO13-1
C 02-11-2019 09:45 Kapelle JO12-2 HVV'24 JO12-1 M.J. (Rinus) van Hoepen 1 - 5
C 02-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-2 Krabbendijke JO12-1 Afgeschermd 3 - 4
C 02-11-2019 11:00 ST Breskens/Schoondijke JO12-1G HVV'24 JO12-3 O.E.J. (Onno) Heijens 6 - 6
C 02-11-2019 11:15 SC Welberg MO13-2 HVV'24 MO13-1 J. (Jesse) de Decker 0 - 2
C 02-11-2019 10:15 Halsteren JO11-1 HVV'24 JO11-1 7 - 2
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO11-2 IJzendijke JO11-1
C 02-11-2019 vervallen RCS JO10-1 HVV'24 JO10-1
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO10-2 Zeelandia Middelburg JO10-1
C 02-11-2019 11:00 HVV'24 JO10-3 DwO'15 JO10-1
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Kloetinge JO9-1
C 02-11-2019 vervallen Kloetinge JO8-1 HVV'24 JO8-1
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 Sluis JO8-1
C 27-10-2019 14:30 HVV'24 1 Philippine 1 L.J. (Leo) Uitterhoeve 2 - 1
C 27-10-2019 11:00 HVV'24 2 BSC 2 R.C.A. (Ronald) Lernout 2 - 3
C 27-10-2019 11:30 HVV'24 3 Koewacht 2 JP (Jean Paul) Buijsrogge 6 - 1
C 27-10-2019 10:30 HVV'24 4 Graauw 4 Afgeschermd 9 - 0
C 27-10-2019 12:30 HVV'24 VR1 METO VR1 J.G. (Jorina) Mulder 9 - 2
C 26-10-2019 13:00 HVV'24 2 Luctor Heinkenszand 7 Afgeschermd 4 - 1
C 26-10-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 Roosendaal JO19-1 Afgeschermd 1 - 8
C 26-10-2019 14:45 's Heer Arendskerke JO19-1 HVV'24 JO19-2 Y. (Yannick) Brasser 6 - 5
C 26-10-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 Koewacht JO17-1 W. (Wim) van Schil 4 - 2
C 26-10-2019 14:30 VV Trinitas Oisterwijk JO16-1 HVV'24 JO16-1 R. (Richard) van de Wiel 2 - 7
C 26-10-2019 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 HVV'24 JO15-1 Afgeschermd 1 - 0
C 26-10-2019 vervallen HVV'24 JO15-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-1
C 26-10-2019 vervallen ST Apollo'69/Kwadendamme/Hoedekenskerke JO15-1G HVV'24 JO15-2
C 26-10-2019 13:00 HVV'24 JO15-2 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 J. (Jeroen) Apers 4 - 1
C 26-10-2019 vervallen HVV'24 JO13-1 VC Vlissingen JO13-1
C 26-10-2019 09:30 Terneuzense Boys JO13-1 HVV'24 JO13-1 R. (Rik) Buijze 3 - 1
C 26-10-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 RCS JO12-1 G. (Gerry) Ivens 2 - 8
C 26-10-2019 08:30 Zeelandia Middelburg JO12-2 HVV'24 JO12-2 F. (Frans) Wieland 6 - 2
C 26-10-2019 11:00 HVV'24 JO12-3 ST Cadzand/Groede JO12-1 Afgeschermd 3 - 3
C 26-10-2019 11:00 HVV'24 MO13-1 Terneuzen MO13-1 G. (Gerry) Ivens 11 - 0
C 26-10-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 Roosendaal JO11-1 P. (Pablo) Salomon 6 - 6
C 26-10-2019 09:45 Oostburg JO11-1G HVV'24 JO11-2 G. (Ger) v.d. Voorde 8 - 0
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 19-10-2019 10:30 Alliance JO17-1 HVV'24 JO17-1 E. (Erradi) Azaoum 1 - 2
B 19-10-2019 10:30 Patrijzen JO16-1 HVV'24 JO16-1 R. (Richard) Steensma 0 - 10
B 16-09-2019 19:30 HVV'24 JO19-2 Steen JO19-1 W. (Wim) van Schil 9 - 3
B 15-09-2019 14:30 Graauw 1 HVV'24 1 K. (Kenny) Vermunt 0 - 4
B 14-09-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 Goes JO19-1 J. (Hans) de Jong 1 - 2
B 14-09-2019 vervallen HVV’24 JO19-1 Goes JO19-1
B 14-09-2019 14:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 HVV'24 JO17-1 H.H.G. (Henny) van Pamelen 0 - 5
B 14-09-2019 10:30 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1 HVV'24 JO17-2 H. (Hidde) Wisselink 4 - 2
B 14-09-2019 11:00 HVV'24 JO16-1 Roosendaal JO16-1 E (Ewald) Poot 3 - 1
B 14-09-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 FC Axel JO15-1 Afgeschermd 1 - 4
B 14-09-2019 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 HVV'24 JO13-1 M (Maarten) Roelands 1 - 2
B 14-09-2019 09:45 MOC'17 JO12-1 HVV'24 JO12-1 N. (Niek) van Dijk 4 - 1
B 14-09-2019 09:30 HVV'24 JO12-2 ST IJzendijke/Oostburg JO12-1 M.M.G. (Marcellino) Neirinck 11 - 2
B 14-09-2019 11:00 HVV'24 MO13-1 Arnemuiden MO13-1 T. (Tyas) Mariman 4 - 0
B 14-09-2019 10:00 FC Axel JO11-1 HVV'24 JO11-1 L. (Lars) de Vries 1 - 6
B 14-09-2019 09:30 HVV'24 JO11-2 Tern.Boys JO11-2G Afgeschermd 1 - 9
B 14-09-2019 vervallen HVV'24 JO10-1 Terneuzense Boys JO10-1
B 14-09-2019 vervallen Steen JO10-1 HVV'24 JO10-2
B 14-09-2019 vervallen Terneuzense Boys JO10-4 HVV'24 JO10-3
B 14-09-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Zeelandia Middelburg JO9-1
B 14-09-2019 09:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 HVV'24 JO8-1
B 14-09-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 FC Axel JO8-1G
B 11-09-2019 18:30 De Noormannen JO17-1 HVV'24 JO17-2
B 08-09-2019 12:00 Terneuzen 2 HVV'24 2 F. (Fariborz) Hematyar 3 - 3
B 08-09-2019 11:30 HVV'24 VR1 Vogelwaarde VR1 J.G. (Jorina) Mulder 4 - 4
B 07-09-2019 14:30 Zaamslag 1 HVV'24 1 A.J. (Adrie) Schot 1 - 1
B 07-09-2019 15:00 HVV’24 JO19-1 ST HVV'24/Hontenisse/Clinge/Hulsterloo JO19-1 E. (Edwin) van Herwijnen 9 - 0
B 07-09-2019 14:30 Terneuzense Boys JO19-1 HVV'24 JO19-2 E. (Edwin) van de Velde 4 - 1
B 07-09-2019 11:00 HVV'24 JO17-1 Steen JO17-1 Afgeschermd 2 - 2
B 07-09-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 W. (Wim) van Schil 1 - 3
B 07-09-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 TVC Breda JO16-1 E (Ewald) Poot 4 - 2
B 07-09-2019 11:15 ST Steen / Koewacht JO15-1 HVV'24 JO15-1 J.J.I. (Jordi) Rietjens 2 - 0
B 07-09-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 ST Steen / Koewacht JO13-1 K.P.F. (Koen) de Blieck 9 - 0
B 07-09-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 FC Axel JO12-1 E. (Erik) van Gasse 15 - 1
B 07-09-2019 09:00 Corn Boys JO12-1 HVV'24 JO12-2 Afgeschermd 7 - 5
B 07-09-2019 11:00 HVV'24 JO12-3 Koewacht JO12-1G W. (Wim) van Schil 3 - 3
B 07-09-2019 11:00 HVV'24 MO13-1 Luctor Heinkenszand MO13-1 Afgeschermd 8 - 1
B 07-09-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 B.L.E. (Bart) Verstraeten 3 - 4
B 07-09-2019 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G HVV'24 JO11-2 Afgeschermd 12 - 0
B 07-09-2019 09:30 HVV'24 JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1
B 07-09-2019 10:00 FC Axel JO10-1 HVV'24 JO10-2
B 07-09-2019 vervallen ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 HVV'24 JO10-3
B 07-09-2019 09:30 HVV'24 JO9-1 FC Axel JO9-1
B 07-09-2019 vervallen Steen JO8-1G HVV'24 JO8-1
B 07-09-2019 09:00 Sluiskil JO8-1G HVV'24 JO8-2
B 04-09-2019 18:30 FC Axel JO17-1 HVV'24 JO17-1 J.P. (Jean-Pierre) Nolet 2 - 7
B 01-09-2019 14:30 HVV'24 1 Breskens 1 Afgeschermd 1 - 1
B 01-09-2019 10:30 Graauw VR1 HVV'24 VR1 J.G. (Jorina) Mulder 9 - 1
B 31-08-2019 14:30 HVV'24 JO19-2 FC Axel JO19-1 Y. (Yannick) Brasser 0 - 4
B 31-08-2019 13:15 Boeimeer JO16-1 HVV'24 JO16-1 A. (Ahmed) Benkaddour 1 - 10
B 31-08-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-1 M. (Miguel) Nafa 1 - 8
B 31-08-2019 10:00 FC Axel JO13-1 HVV'24 JO13-1 Afgeschermd 5 - 1
B 31-08-2019 10:15 Halsteren JO12-2 HVV'24 JO12-1 1 - 10
B 31-08-2019 11:00 Vogelwaarde JO12-1 HVV'24 JO12-3 A. (Anita) Prins-Mommers 17 - 2
B 31-08-2019 12:00 Terneuzen MO13-1 HVV'24 MO13-1 Afgeschermd 0 - 7
B 31-08-2019 10:00 Terneuzense Boys JO11-1 HVV'24 JO11-1 2 - 3
B 31-08-2019 vervallen Terneuzen JO10-1 HVV'24 JO10-1
B 31-08-2019 vervallen HVV'24 JO10-2 Vogelwaarde JO10-1
B 31-08-2019 11:00 HVV'24 JO10-3 Graauw JO10-1G
B 31-08-2019 vervallen Terneuzen JO9-1 HVV'24 JO9-1
B 31-08-2019 09:30 HVV'24 JO8-1 Terneuzen JO8-1
B 31-08-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 SJO HPC'16 JO8-1
B 30-08-2019 19:30 HVV'24 2 Philippine 2 M. (Martijn) D\'Hooghe 0 - 3


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 19-10-2019 11:00 HVV'24 MO13-1 Axel MO15-1
V 12-10-2019 11:15 HVV'24 JO16-1 Hontenisse JO17-1
V 12-10-2019 10:00 HVV'24 JO12-1 JVOZ JO12-1
V 18-09-2019 19:15 Patrijzen JO16-1 terrein Clinge HVV'24 JO16-1
V 28-08-2019 19:00 Zelzate U17 terrein vv Clinge HVV'24 JO16-1
V 28-08-2019 13:30 HVV'24 JO11-1 Trainingsmiddag
V 27-08-2019 19:30 HVV'24 VR1 DKS VR2
V 25-08-2019 14:30 Graauw 1 HVV'24 2
V 25-08-2019 10:30 HVV'24 VR1 Graauw VR 1
V 24-08-2019 14:30 HVV'24 1 Oostkapelle 1
V 24-08-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 Lentezon Beerse U19
V 24-08-2019 11:00 Spui/Vogelwaarde JO19-1 HVV'24 JO19-2
V 24-08-2019 11:00 BSC Roosendaal JO17-2 HVV'24 JO17-2
V 24-08-2019 11:00 HVV'24 JO16-1 Luctor/Heinkenszand JO17-1
V 24-08-2019 10:00 HVV'24 JO11-1 HVV’24 JO12-1
V 24-08-2019 09:30 HVV'24 JO9-1 Hontenisse JO9-1
V 23-08-2019 20:00 HVV'24 3 TVC 2
V 20-08-2019 19:30 HVV'24 JO17-1 St. Gillis Waas U17
V 20-08-2019 19:00 HVV'24 JO17-2 KFC Vrasene U17
V 18-08-2019 14:30 HVV'24 1 Hardy Waasmunster 1
V 17-08-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 Cercle Melle U19
V 17-08-2019 13:15 vv Steenbergen JO17-1 HVV'24 JO17-1
V 17-08-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 Verbroedering Zwijndrecht
V 17-08-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 SK Doorslaar PU-17
V 17-08-2019 10:30 HVV'24 JO11-1 HVV’24 JO12-1
V 11-08-2019 13:00 HVV'24 1 Oostburg 1



Terug naar boven