Uitslagen

 

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 09-11-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 RBC JO19-1 P. (Piërre) de Lang 4 - 3
C 09-11-2019 12:30 FC Axel JO17-1 HVV'24 JO17-1 M. (Martijn) van Loon 1 - 6
C 09-11-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 RCS JO17-3 W. (Wim) van Schil 6 - 6
C 09-11-2019 vervallen HVV'24 JO16-1 Boeimeer JO16-1
C 09-11-2019 11:15 JVOZ JO15-2G HVV'24 JO15-1 M. (Miguel) Nafa 1 - 2
C 09-11-2019 vervallen Walcheren JO15-2 HVV'24 JO15-2
C 02-11-2019 14:30 HVV'24 JO19-2 Cluzona JO19-1 E. (Erik) van Gasse 1 - 3
C 02-11-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 J. (Jesse) de Waal 1 - 2
C 02-11-2019 14:30 RPC JO16-1 HVV'24 JO16-1 E (Ewald) Poot 2 - 3
C 02-11-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 VC Vlissingen JO15-1 W. (Wim) van Schil 0 - 3
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO15-2 VCK JO15-1
C 02-11-2019 11:00 SJO HPC'16 JO15-2 HVV'24 JO15-2 Afgeschermd 2 - 1
C 26-10-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 Roosendaal JO19-1 Afgeschermd 1 - 8
C 26-10-2019 14:45 's Heer Arendskerke JO19-1 HVV'24 JO19-2 Y. (Yannick) Brasser 6 - 5
C 26-10-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 Koewacht JO17-1 W. (Wim) van Schil 4 - 2
C 26-10-2019 14:30 VV Trinitas Oisterwijk JO16-1 HVV'24 JO16-1 R. (Richard) van de Wiel 2 - 7
C 26-10-2019 vervallen HVV'24 JO15-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-1
C 26-10-2019 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 HVV'24 JO15-1 Afgeschermd 1 - 0
C 26-10-2019 vervallen ST Apollo'69/Kwadendamme/Hoedekenskerke JO15-1G HVV'24 JO15-2
C 26-10-2019 13:00 HVV'24 JO15-2 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 J. (Jeroen) Apers 4 - 1
B 19-10-2019 10:30 Alliance JO17-1 HVV'24 JO17-1 E. (Erradi) Azaoum 1 - 2
B 19-10-2019 10:30 Patrijzen JO16-1 HVV'24 JO16-1 R. (Richard) Steensma 0 - 10
C 19-10-2019 11:15 ST Sluis/Aardenburg JO15-2 HVV'24 JO15-2 M. (Matthijs) Willems 5 - 3
C 12-10-2019 14:30 HVV'24 JO19-2 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1 C.A.M. (Christjan) Soethout 1 - 4
V 12-10-2019 11:15 HVV'24 JO16-1 Hontenisse JO17-1
C 05-10-2019 15:15 Steenbergen JO19-1 HVV’24 JO19-1 G.A. (Guus) Johann 3 - 0
C 05-10-2019 14:30 HVV'24 JO19-2 SEOLTO JO19-1 P.R. (Patrick) de Groot 8 - 1
C 05-10-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 R.M. (Richard) de Bree 2 - 1
C 05-10-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 HVV'24 JO17-2 C. (Caz) Cornelis 2 - 6
C 05-10-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 TVC Breda JO16-1 E (Ewald) Poot
C 05-10-2019 11:00 HVV'24 JO15-1 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1 T. (Tim) de Feijter 2 - 2
C 05-10-2019 vervallen FC Axel JO15-1 HVV'24 JO15-1
C 05-10-2019 11:15 ST Steen / Koewacht JO15-2 HVV'24 JO15-2 W. (Werner) Verdurmen 8 - 1
C 28-09-2019 14:30 DSE JO19-1 HVV’24 JO19-1 Afgeschermd 1 - 2
C 28-09-2019 10:30 RCS JO17-1 HVV'24 JO17-1 F. (Fred) Van Belzen 1 - 3
C 28-09-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 Walcheren JO17-4 W. (Wim) van Schil 10 - 1
C 28-09-2019 13:30 DVS JO16-1 HVV'24 JO16-1 L.M.M. (Lambèr) Royakkers 3 - 8
C 28-09-2019 12:30 Terneuzen JO15-2 HVV'24 JO15-1 MJ Septer 2 - 4
C 28-09-2019 vervallen HVV'24 JO15-1 MZC'11 JO15-1
C 28-09-2019 13:00 HVV'24 JO15-2 Jong Ambon JO15-1 J. (Jeroen) Apers 0 - 7
C 21-09-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 Halsteren JO19-1 JC (Jan) Besters 4 - 1
C 21-09-2019 10:30 DBGC JO19-1 HVV'24 JO19-2 J.P. (Jean-Pierre) Vervloed 6 - 4
C 21-09-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 W. (Wim) van Schil 2 - 1
C 21-09-2019 13:20 Kloetinge JO17-4 HVV'24 JO17-2 C.J. (Kees) Hollestelle 1 - 2
C 21-09-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 ST Aardenburg/Sluis JO15-1 E. (Erik) van Gasse 0 - 2
C 21-09-2019 10:10 's Heer Arendskerke JO15-1 HVV'24 JO15-2 G. (GerJan) de Vos 4 - 2
V 18-09-2019 19:15 Patrijzen JO16-1 terrein Clinge HVV'24 JO16-1
B 16-09-2019 19:30 HVV'24 JO19-2 Steen JO19-1 W. (Wim) van Schil 9 - 3
B 14-09-2019 vervallen HVV’24 JO19-1 Goes JO19-1
B 14-09-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 Goes JO19-1 J. (Hans) de Jong 1 - 2
B 14-09-2019 14:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 HVV'24 JO17-1 H.H.G. (Henny) van Pamelen 0 - 5
B 14-09-2019 10:30 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1 HVV'24 JO17-2 H. (Hidde) Wisselink 4 - 2
B 14-09-2019 11:00 HVV'24 JO16-1 Roosendaal JO16-1 E (Ewald) Poot 3 - 1
B 14-09-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 FC Axel JO15-1 Afgeschermd 1 - 4
B 11-09-2019 18:30 De Noormannen JO17-1 HVV'24 JO17-2
B 07-09-2019 15:00 HVV’24 JO19-1 ST HVV'24/Hontenisse/Clinge/Hulsterloo JO19-1 E. (Edwin) van Herwijnen 9 - 0
B 07-09-2019 14:30 Terneuzense Boys JO19-1 HVV'24 JO19-2 E. (Edwin) van de Velde 4 - 1
B 07-09-2019 11:00 HVV'24 JO17-1 Steen JO17-1 Afgeschermd 2 - 2
B 07-09-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 W. (Wim) van Schil 1 - 3
B 07-09-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 TVC Breda JO16-1 E (Ewald) Poot 4 - 2
B 07-09-2019 11:15 ST Steen / Koewacht JO15-1 HVV'24 JO15-1 J.J.I. (Jordi) Rietjens 2 - 0
B 04-09-2019 18:30 FC Axel JO17-1 HVV'24 JO17-1 J.P. (Jean-Pierre) Nolet 2 - 7
B 31-08-2019 14:30 HVV'24 JO19-2 FC Axel JO19-1 Y. (Yannick) Brasser 0 - 4
B 31-08-2019 13:15 Boeimeer JO16-1 HVV'24 JO16-1 A. (Ahmed) Benkaddour 1 - 10
B 31-08-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-1 M. (Miguel) Nafa 1 - 8
V 28-08-2019 19:00 Zelzate U17 terrein vv Clinge HVV'24 JO16-1
V 24-08-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 Lentezon Beerse U19
V 24-08-2019 11:00 Spui/Vogelwaarde JO19-1 HVV'24 JO19-2
V 24-08-2019 11:00 BSC Roosendaal JO17-2 HVV'24 JO17-2
V 24-08-2019 11:00 HVV'24 JO16-1 Luctor/Heinkenszand JO17-1
V 20-08-2019 19:30 HVV'24 JO17-1 St. Gillis Waas U17
V 20-08-2019 19:00 HVV'24 JO17-2 KFC Vrasene U17
V 17-08-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 Cercle Melle U19
V 17-08-2019 13:15 vv Steenbergen JO17-1 HVV'24 JO17-1
V 17-08-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 Verbroedering Zwijndrecht
V 17-08-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 SK Doorslaar PU-17


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 09-11-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 RBC JO19-1 P. (Piërre) de Lang 4 - 3
C 09-11-2019 12:30 FC Axel JO17-1 HVV'24 JO17-1 M. (Martijn) van Loon 1 - 6
C 09-11-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 RCS JO17-3 W. (Wim) van Schil 6 - 6
C 09-11-2019 vervallen HVV'24 JO16-1 Boeimeer JO16-1
C 09-11-2019 11:15 JVOZ JO15-2G HVV'24 JO15-1 M. (Miguel) Nafa 1 - 2
C 09-11-2019 vervallen Walcheren JO15-2 HVV'24 JO15-2
C 02-11-2019 14:30 HVV'24 JO19-2 Cluzona JO19-1 E. (Erik) van Gasse 1 - 3
C 02-11-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 J. (Jesse) de Waal 1 - 2
C 02-11-2019 14:30 RPC JO16-1 HVV'24 JO16-1 E (Ewald) Poot 2 - 3
C 02-11-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 VC Vlissingen JO15-1 W. (Wim) van Schil 0 - 3
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO15-2 VCK JO15-1
C 02-11-2019 11:00 SJO HPC'16 JO15-2 HVV'24 JO15-2 Afgeschermd 2 - 1
C 26-10-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 Roosendaal JO19-1 Afgeschermd 1 - 8
C 26-10-2019 14:45 's Heer Arendskerke JO19-1 HVV'24 JO19-2 Y. (Yannick) Brasser 6 - 5
C 26-10-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 Koewacht JO17-1 W. (Wim) van Schil 4 - 2
C 26-10-2019 14:30 VV Trinitas Oisterwijk JO16-1 HVV'24 JO16-1 R. (Richard) van de Wiel 2 - 7
C 26-10-2019 vervallen HVV'24 JO15-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-1
C 26-10-2019 11:15 SJO Serooskerke/Veere JO15-1 HVV'24 JO15-1 Afgeschermd 1 - 0
C 26-10-2019 vervallen ST Apollo'69/Kwadendamme/Hoedekenskerke JO15-1G HVV'24 JO15-2
C 26-10-2019 13:00 HVV'24 JO15-2 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 J. (Jeroen) Apers 4 - 1
C 19-10-2019 11:15 ST Sluis/Aardenburg JO15-2 HVV'24 JO15-2 M. (Matthijs) Willems 5 - 3
C 12-10-2019 14:30 HVV'24 JO19-2 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO19-1 C.A.M. (Christjan) Soethout 1 - 4
C 05-10-2019 15:15 Steenbergen JO19-1 HVV’24 JO19-1 G.A. (Guus) Johann 3 - 0
C 05-10-2019 14:30 HVV'24 JO19-2 SEOLTO JO19-1 P.R. (Patrick) de Groot 8 - 1
C 05-10-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 R.M. (Richard) de Bree 2 - 1
C 05-10-2019 11:15 ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 HVV'24 JO17-2 C. (Caz) Cornelis 2 - 6
C 05-10-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 TVC Breda JO16-1 E (Ewald) Poot
C 05-10-2019 11:00 HVV'24 JO15-1 ST Oostkapelle/Domburg JO15-1 T. (Tim) de Feijter 2 - 2
C 05-10-2019 vervallen FC Axel JO15-1 HVV'24 JO15-1
C 05-10-2019 11:15 ST Steen / Koewacht JO15-2 HVV'24 JO15-2 W. (Werner) Verdurmen 8 - 1
C 28-09-2019 14:30 DSE JO19-1 HVV’24 JO19-1 Afgeschermd 1 - 2
C 28-09-2019 10:30 RCS JO17-1 HVV'24 JO17-1 F. (Fred) Van Belzen 1 - 3
C 28-09-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 Walcheren JO17-4 W. (Wim) van Schil 10 - 1
C 28-09-2019 13:30 DVS JO16-1 HVV'24 JO16-1 L.M.M. (Lambèr) Royakkers 3 - 8
C 28-09-2019 12:30 Terneuzen JO15-2 HVV'24 JO15-1 MJ Septer 2 - 4
C 28-09-2019 vervallen HVV'24 JO15-1 MZC'11 JO15-1
C 28-09-2019 13:00 HVV'24 JO15-2 Jong Ambon JO15-1 J. (Jeroen) Apers 0 - 7
C 21-09-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 Halsteren JO19-1 JC (Jan) Besters 4 - 1
C 21-09-2019 10:30 DBGC JO19-1 HVV'24 JO19-2 J.P. (Jean-Pierre) Vervloed 6 - 4
C 21-09-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Terneuzense Boys JO17-1 W. (Wim) van Schil 2 - 1
C 21-09-2019 13:20 Kloetinge JO17-4 HVV'24 JO17-2 C.J. (Kees) Hollestelle 1 - 2
C 21-09-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 ST Aardenburg/Sluis JO15-1 E. (Erik) van Gasse 0 - 2
C 21-09-2019 10:10 's Heer Arendskerke JO15-1 HVV'24 JO15-2 G. (GerJan) de Vos 4 - 2


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 19-10-2019 10:30 Alliance JO17-1 HVV'24 JO17-1 E. (Erradi) Azaoum 1 - 2
B 19-10-2019 10:30 Patrijzen JO16-1 HVV'24 JO16-1 R. (Richard) Steensma 0 - 10
B 16-09-2019 19:30 HVV'24 JO19-2 Steen JO19-1 W. (Wim) van Schil 9 - 3
B 14-09-2019 vervallen HVV’24 JO19-1 Goes JO19-1
B 14-09-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 Goes JO19-1 J. (Hans) de Jong 1 - 2
B 14-09-2019 14:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 HVV'24 JO17-1 H.H.G. (Henny) van Pamelen 0 - 5
B 14-09-2019 10:30 ST Wolfaartsdijk/Colijnsplaat JO17-1 HVV'24 JO17-2 H. (Hidde) Wisselink 4 - 2
B 14-09-2019 11:00 HVV'24 JO16-1 Roosendaal JO16-1 E (Ewald) Poot 3 - 1
B 14-09-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 FC Axel JO15-1 Afgeschermd 1 - 4
B 11-09-2019 18:30 De Noormannen JO17-1 HVV'24 JO17-2
B 07-09-2019 15:00 HVV’24 JO19-1 ST HVV'24/Hontenisse/Clinge/Hulsterloo JO19-1 E. (Edwin) van Herwijnen 9 - 0
B 07-09-2019 14:30 Terneuzense Boys JO19-1 HVV'24 JO19-2 E. (Edwin) van de Velde 4 - 1
B 07-09-2019 11:00 HVV'24 JO17-1 Steen JO17-1 Afgeschermd 2 - 2
B 07-09-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2 W. (Wim) van Schil 1 - 3
B 07-09-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 TVC Breda JO16-1 E (Ewald) Poot 4 - 2
B 07-09-2019 11:15 ST Steen / Koewacht JO15-1 HVV'24 JO15-1 J.J.I. (Jordi) Rietjens 2 - 0
B 04-09-2019 18:30 FC Axel JO17-1 HVV'24 JO17-1 J.P. (Jean-Pierre) Nolet 2 - 7
B 31-08-2019 14:30 HVV'24 JO19-2 FC Axel JO19-1 Y. (Yannick) Brasser 0 - 4
B 31-08-2019 13:15 Boeimeer JO16-1 HVV'24 JO16-1 A. (Ahmed) Benkaddour 1 - 10
B 31-08-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-1 M. (Miguel) Nafa 1 - 8


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 12-10-2019 11:15 HVV'24 JO16-1 Hontenisse JO17-1
V 18-09-2019 19:15 Patrijzen JO16-1 terrein Clinge HVV'24 JO16-1
V 28-08-2019 19:00 Zelzate U17 terrein vv Clinge HVV'24 JO16-1
V 24-08-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 Lentezon Beerse U19
V 24-08-2019 11:00 Spui/Vogelwaarde JO19-1 HVV'24 JO19-2
V 24-08-2019 11:00 BSC Roosendaal JO17-2 HVV'24 JO17-2
V 24-08-2019 11:00 HVV'24 JO16-1 Luctor/Heinkenszand JO17-1
V 20-08-2019 19:30 HVV'24 JO17-1 St. Gillis Waas U17
V 20-08-2019 19:00 HVV'24 JO17-2 KFC Vrasene U17
V 17-08-2019 14:30 HVV’24 JO19-1 Cercle Melle U19
V 17-08-2019 13:15 vv Steenbergen JO17-1 HVV'24 JO17-1
V 17-08-2019 13:00 HVV'24 JO17-2 Verbroedering Zwijndrecht
V 17-08-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 SK Doorslaar PU-17



Terug naar boven