Uitslagen

 

Seizoen:



  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 18-01-2020 11:00 HVV'24 JO13-1 CornBoys JO14-1
V 18-01-2020 09:30 HVV'24 JO12-1 Zeelandia JO12-1
V 18-01-2020 09:30 HVV'24 JO11-1 Hontenisse JO11-1
V 18-01-2020 10:00 HVV'24 JO10-1 TernBoys JO10-2
V 18-01-2020 10:00 HVV'24 JO9-1 Axel JO9-1
V 11-01-2020 10:00 HVV'24 JO12-1 HVV’24 JO11-1
V 09-01-2020 18:30 HVV'24 JO12-1 Hontenisse JO12-1
C 21-12-2019 09:30 Goes JO12-1 HVV'24 JO12-1 Afgeschermd 5 - 1
C 21-12-2019 09:30 Aardenburg JO12-1 HVV'24 JO12-3 R. (Robbie) Goossens 3 - 2
C 21-12-2019 vervallen Terneuzense Boys JO10-4 HVV'24 JO10-3
C 21-12-2019 10:00 Aardenburg JO8-1 HVV'24 JO8-2
C 14-12-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 FC Axel JO13-1 Afgeschermd 2 - 2
C 14-12-2019 10:30 RCS JO12-1 HVV'24 JO12-1 J. (Jan) de Rijke 2 - 3
C 14-12-2019 11:00 HVV'24 JO12-3 ST Breskens/Schoondijke JO12-2G
C 14-12-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 Kloetinge JO11-1 Afgeschermd 4 - 4
C 14-12-2019 afgelast Terneuzense Boys JO10-1 HVV'24 JO10-1
C 14-12-2019 afgelast IJzendijke JO10-1 HVV'24 JO10-3
C 14-12-2019 afgelast Roosendaal JO9-2 HVV'24 JO9-1
C 14-12-2019 afgelast Breskens JO8-1 HVV'24 JO8-2
V 12-12-2019 vervallen HVV'24 JO12-1 Hontenisse JO12-1
C 07-12-2019 vervallen Tholense Boys JO13-1 HVV'24 JO13-1
C 07-12-2019 11:15 Walcheren JO13-1 HVV'24 JO13-1 A.P. (Ad) Provoost 0 - 3
C 07-12-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 Kapelle JO12-2 Afgeschermd 5 - 4
C 07-12-2019 11:15 Krabbendijke JO12-1 HVV'24 JO12-2 2 - 1
C 07-12-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 Halsteren JO11-1 B. (Bart) Meenderink 6 - 1
C 07-12-2019 vervallen IJzendijke JO11-1 HVV'24 JO11-2
C 07-12-2019 vervallen HVV'24 JO10-1 RCS JO10-1
C 07-12-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO10-1 HVV'24 JO10-2
C 07-12-2019 vervallen HVV'24 JO10-3 SJO HPC'16 JO10-1G
C 07-12-2019 vervallen HVV'24 JO8-1 Kloetinge JO8-1
C 07-12-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 Breskens JO8-2
C 30-11-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 Arnemuiden JO13-1G E. (Erik) van Gasse 2 - 0
C 30-11-2019 vervallen FC Axel JO12-1 HVV'24 JO12-1
C 30-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 Goes JO12-1 J.D.D. (Joris) Weemaes 1 - 2
C 30-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-2 Zeelandia Middelburg JO12-2 Afgeschermd 6 - 1
C 30-11-2019 09:30 Koewacht JO12-1G HVV'24 JO12-3
C 30-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-1 HVV'24 JO11-1 P. (Pascal) Koning 4 - 2
C 30-11-2019 09:30 HVV'24 JO11-2 Oostburg JO11-1G T. (Tijn) Fassaert 2 - 7
C 30-11-2019 vervallen HVV'24 JO10-2 Terneuzense Boys JO10-2
C 30-11-2019 11:00 Schoondijke JO10-1 HVV'24 JO10-3
C 30-11-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Roosendaal JO9-2
C 30-11-2019 10:00 Steen JO8-1G HVV'24 JO8-1
C 30-11-2019 vervallen Zaamslag JO8-1 HVV'24 JO8-2
C 23-11-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G K.P.L. (Kevin) Smet 2 - 1
C 23-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 Kapelle JO12-2 B. (Bram) den Exter 4 - 3
C 23-11-2019 09:45 GPC Vlissingen JO12-1 HVV'24 JO12-2 Afgeschermd 2 - 2
C 23-11-2019 11:00 HVV'24 JO12-3 SJO HPC'16 JO12-1G Afgeschermd 4 - 7
C 23-11-2019 10:30 Sluis JO11-1 HVV'24 JO11-2 Afgeschermd 12 - 1
C 23-11-2019 vervallen ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 HVV'24 JO10-1
C 23-11-2019 vervallen HVV'24 JO10-2 Zeelandia Middelburg JO10-2
C 23-11-2019 10:00 Oostburg JO10-1G HVV'24 JO10-3
C 23-11-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Terneuzense Boys JO9-1
C 23-11-2019 vervallen Terneuzense Boys JO8-1 HVV'24 JO8-1
C 23-11-2019 09:30 HVV'24 JO8-2 Schoondijke JO8-1
C 16-11-2019 11:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 HVV'24 JO13-1 S. (Stefan) Buijze 0 - 0
C 16-11-2019 vervallen FC Dauwendaele JO13-1 HVV'24 JO13-1
C 16-11-2019 09:30 Goes JO12-1 HVV'24 JO12-1 B. (Boy) Priem 1 - 3
C 16-11-2019 10:45 DOSKO JO12-1 HVV'24 JO12-2 8 - 4
C 16-11-2019 11:00 Vogelwaarde JO12-1 HVV'24 JO12-3 Afgeschermd 12 - 0
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 MOC'17 JO11-1 Afgeschermd 3 - 1
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO11-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G IRJM (Iman) van Dam 2 - 3
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO10-1 Breskens JO10-1
C 16-11-2019 vervallen Terneuzen JO10-2 HVV'24 JO10-2
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO10-3 FC Axel JO10-2
C 16-11-2019 vervallen MOC'17 JO9-2 HVV'24 JO9-1
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO8-1 Terneuzen JO8-1
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 SJO/HPC'16 JO8-2G
C 09-11-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 MZC'11 JO13-1 F. (Fabian) Boekholt 3 - 2
C 09-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 RCS JO12-1 J. (Jorrit) van Gasse 4 - 3
C 09-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-2 Nieuwland JO12-1 D. (Dion) van Vlierberghe 3 - 4
C 09-11-2019 11:00 HVV'24 JO12-3 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G Afgeschermd 4 - 8
C 09-11-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO11-1 HVV'24 JO11-1 S.L.A. (Sergio) Baecke 4 - 0
C 09-11-2019 vervallen BSC JO11-1 HVV'24 JO11-1
C 09-11-2019 09:15 Tern.Boys JO11-2G HVV'24 JO11-2 B. (Bjorn) Sinke 8 - 2
C 09-11-2019 10:15 Terneuzen JO10-1 HVV'24 JO10-1
C 09-11-2019 09:30 HVV'24 JO10-2 FC Axel JO10-1
C 09-11-2019 11:00 Aardenburg JO10-1G HVV'24 JO10-3
C 09-11-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 FC Axel JO9-1
C 09-11-2019 09:00 Terneuzen JO8-2 HVV'24 JO8-1
C 09-11-2019 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 HVV'24 JO8-2
C 02-11-2019 vervallen ST Steen / Koewacht JO13-1 HVV'24 JO13-1
C 02-11-2019 vervallen SSV'65 JO13-1 HVV'24 JO13-1
C 02-11-2019 09:45 Kapelle JO12-2 HVV'24 JO12-1 M.J. (Rinus) van Hoepen 1 - 5
C 02-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-2 Krabbendijke JO12-1 Afgeschermd 3 - 4
C 02-11-2019 11:00 ST Breskens/Schoondijke JO12-1G HVV'24 JO12-3 O.E.J. (Onno) Heijens 6 - 6
C 02-11-2019 10:15 Halsteren JO11-1 HVV'24 JO11-1 7 - 2
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO11-2 IJzendijke JO11-1
C 02-11-2019 vervallen RCS JO10-1 HVV'24 JO10-1
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO10-2 Zeelandia Middelburg JO10-1
C 02-11-2019 11:00 HVV'24 JO10-3 DwO'15 JO10-1
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Kloetinge JO9-1
C 02-11-2019 vervallen Kloetinge JO8-1 HVV'24 JO8-1
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 Sluis JO8-1
C 26-10-2019 vervallen HVV'24 JO13-1 VC Vlissingen JO13-1
C 26-10-2019 09:30 Terneuzense Boys JO13-1 HVV'24 JO13-1 R. (Rik) Buijze 3 - 1
C 26-10-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 RCS JO12-1 G. (Gerry) Ivens 2 - 8
C 26-10-2019 08:30 Zeelandia Middelburg JO12-2 HVV'24 JO12-2 F. (Frans) Wieland 6 - 2
C 26-10-2019 11:00 HVV'24 JO12-3 ST Cadzand/Groede JO12-1 Afgeschermd 3 - 3
C 26-10-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 Roosendaal JO11-1 P. (Pablo) Salomon 6 - 6
C 26-10-2019 09:45 Oostburg JO11-1G HVV'24 JO11-2 G. (Ger) v.d. Voorde 8 - 0
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 21-12-2019 09:30 Goes JO12-1 HVV'24 JO12-1 Afgeschermd 5 - 1
C 21-12-2019 09:30 Aardenburg JO12-1 HVV'24 JO12-3 R. (Robbie) Goossens 3 - 2
C 21-12-2019 vervallen Terneuzense Boys JO10-4 HVV'24 JO10-3
C 21-12-2019 10:00 Aardenburg JO8-1 HVV'24 JO8-2
C 14-12-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 FC Axel JO13-1 Afgeschermd 2 - 2
C 14-12-2019 10:30 RCS JO12-1 HVV'24 JO12-1 J. (Jan) de Rijke 2 - 3
C 14-12-2019 11:00 HVV'24 JO12-3 ST Breskens/Schoondijke JO12-2G
C 14-12-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 Kloetinge JO11-1 Afgeschermd 4 - 4
C 14-12-2019 afgelast Terneuzense Boys JO10-1 HVV'24 JO10-1
C 14-12-2019 afgelast IJzendijke JO10-1 HVV'24 JO10-3
C 14-12-2019 afgelast Roosendaal JO9-2 HVV'24 JO9-1
C 14-12-2019 afgelast Breskens JO8-1 HVV'24 JO8-2
C 07-12-2019 vervallen Tholense Boys JO13-1 HVV'24 JO13-1
C 07-12-2019 11:15 Walcheren JO13-1 HVV'24 JO13-1 A.P. (Ad) Provoost 0 - 3
C 07-12-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 Kapelle JO12-2 Afgeschermd 5 - 4
C 07-12-2019 11:15 Krabbendijke JO12-1 HVV'24 JO12-2 2 - 1
C 07-12-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 Halsteren JO11-1 B. (Bart) Meenderink 6 - 1
C 07-12-2019 vervallen IJzendijke JO11-1 HVV'24 JO11-2
C 07-12-2019 vervallen HVV'24 JO10-1 RCS JO10-1
C 07-12-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO10-1 HVV'24 JO10-2
C 07-12-2019 vervallen HVV'24 JO10-3 SJO HPC'16 JO10-1G
C 07-12-2019 vervallen HVV'24 JO8-1 Kloetinge JO8-1
C 07-12-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 Breskens JO8-2
C 30-11-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 Arnemuiden JO13-1G E. (Erik) van Gasse 2 - 0
C 30-11-2019 vervallen FC Axel JO12-1 HVV'24 JO12-1
C 30-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 Goes JO12-1 J.D.D. (Joris) Weemaes 1 - 2
C 30-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-2 Zeelandia Middelburg JO12-2 Afgeschermd 6 - 1
C 30-11-2019 09:30 Koewacht JO12-1G HVV'24 JO12-3
C 30-11-2019 08:45 Roosendaal JO11-1 HVV'24 JO11-1 P. (Pascal) Koning 4 - 2
C 30-11-2019 09:30 HVV'24 JO11-2 Oostburg JO11-1G T. (Tijn) Fassaert 2 - 7
C 30-11-2019 vervallen HVV'24 JO10-2 Terneuzense Boys JO10-2
C 30-11-2019 11:00 Schoondijke JO10-1 HVV'24 JO10-3
C 30-11-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Roosendaal JO9-2
C 30-11-2019 10:00 Steen JO8-1G HVV'24 JO8-1
C 30-11-2019 vervallen Zaamslag JO8-1 HVV'24 JO8-2
C 23-11-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 ST IJzendijke/Oostburg JO13-1G K.P.L. (Kevin) Smet 2 - 1
C 23-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 Kapelle JO12-2 B. (Bram) den Exter 4 - 3
C 23-11-2019 09:45 GPC Vlissingen JO12-1 HVV'24 JO12-2 Afgeschermd 2 - 2
C 23-11-2019 11:00 HVV'24 JO12-3 SJO HPC'16 JO12-1G Afgeschermd 4 - 7
C 23-11-2019 10:30 Sluis JO11-1 HVV'24 JO11-2 Afgeschermd 12 - 1
C 23-11-2019 vervallen ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1 HVV'24 JO10-1
C 23-11-2019 vervallen HVV'24 JO10-2 Zeelandia Middelburg JO10-2
C 23-11-2019 10:00 Oostburg JO10-1G HVV'24 JO10-3
C 23-11-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Terneuzense Boys JO9-1
C 23-11-2019 vervallen Terneuzense Boys JO8-1 HVV'24 JO8-1
C 23-11-2019 09:30 HVV'24 JO8-2 Schoondijke JO8-1
C 16-11-2019 11:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 HVV'24 JO13-1 S. (Stefan) Buijze 0 - 0
C 16-11-2019 vervallen FC Dauwendaele JO13-1 HVV'24 JO13-1
C 16-11-2019 09:30 Goes JO12-1 HVV'24 JO12-1 B. (Boy) Priem 1 - 3
C 16-11-2019 10:45 DOSKO JO12-1 HVV'24 JO12-2 8 - 4
C 16-11-2019 11:00 Vogelwaarde JO12-1 HVV'24 JO12-3 Afgeschermd 12 - 0
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 MOC'17 JO11-1 Afgeschermd 3 - 1
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO11-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G IRJM (Iman) van Dam 2 - 3
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO10-1 Breskens JO10-1
C 16-11-2019 vervallen Terneuzen JO10-2 HVV'24 JO10-2
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO10-3 FC Axel JO10-2
C 16-11-2019 vervallen MOC'17 JO9-2 HVV'24 JO9-1
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO8-1 Terneuzen JO8-1
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 SJO/HPC'16 JO8-2G
C 09-11-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 MZC'11 JO13-1 F. (Fabian) Boekholt 3 - 2
C 09-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 RCS JO12-1 J. (Jorrit) van Gasse 4 - 3
C 09-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-2 Nieuwland JO12-1 D. (Dion) van Vlierberghe 3 - 4
C 09-11-2019 11:00 HVV'24 JO12-3 ST Biervliet/Hoofdplaat JO12-1G Afgeschermd 4 - 8
C 09-11-2019 11:45 Zeelandia Middelburg JO11-1 HVV'24 JO11-1 S.L.A. (Sergio) Baecke 4 - 0
C 09-11-2019 vervallen BSC JO11-1 HVV'24 JO11-1
C 09-11-2019 09:15 Tern.Boys JO11-2G HVV'24 JO11-2 B. (Bjorn) Sinke 8 - 2
C 09-11-2019 10:15 Terneuzen JO10-1 HVV'24 JO10-1
C 09-11-2019 09:30 HVV'24 JO10-2 FC Axel JO10-1
C 09-11-2019 11:00 Aardenburg JO10-1G HVV'24 JO10-3
C 09-11-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 FC Axel JO9-1
C 09-11-2019 09:00 Terneuzen JO8-2 HVV'24 JO8-1
C 09-11-2019 09:30 SJO HPC'16 JO8-1 HVV'24 JO8-2
C 02-11-2019 vervallen ST Steen / Koewacht JO13-1 HVV'24 JO13-1
C 02-11-2019 vervallen SSV'65 JO13-1 HVV'24 JO13-1
C 02-11-2019 09:45 Kapelle JO12-2 HVV'24 JO12-1 M.J. (Rinus) van Hoepen 1 - 5
C 02-11-2019 09:30 HVV'24 JO12-2 Krabbendijke JO12-1 Afgeschermd 3 - 4
C 02-11-2019 11:00 ST Breskens/Schoondijke JO12-1G HVV'24 JO12-3 O.E.J. (Onno) Heijens 6 - 6
C 02-11-2019 10:15 Halsteren JO11-1 HVV'24 JO11-1 7 - 2
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO11-2 IJzendijke JO11-1
C 02-11-2019 vervallen RCS JO10-1 HVV'24 JO10-1
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO10-2 Zeelandia Middelburg JO10-1
C 02-11-2019 11:00 HVV'24 JO10-3 DwO'15 JO10-1
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Kloetinge JO9-1
C 02-11-2019 vervallen Kloetinge JO8-1 HVV'24 JO8-1
C 02-11-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 Sluis JO8-1
C 26-10-2019 vervallen HVV'24 JO13-1 VC Vlissingen JO13-1
C 26-10-2019 09:30 Terneuzense Boys JO13-1 HVV'24 JO13-1 R. (Rik) Buijze 3 - 1
C 26-10-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 RCS JO12-1 G. (Gerry) Ivens 2 - 8
C 26-10-2019 08:30 Zeelandia Middelburg JO12-2 HVV'24 JO12-2 F. (Frans) Wieland 6 - 2
C 26-10-2019 11:00 HVV'24 JO12-3 ST Cadzand/Groede JO12-1 Afgeschermd 3 - 3
C 26-10-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 Roosendaal JO11-1 P. (Pablo) Salomon 6 - 6
C 26-10-2019 09:45 Oostburg JO11-1G HVV'24 JO11-2 G. (Ger) v.d. Voorde 8 - 0
C 26-10-2019 vervallen HVV'24 JO10-1 Terneuzense Boys JO10-1
C 26-10-2019 vervallen Terneuzense Boys JO10-2 HVV'24 JO10-2
C 26-10-2019 11:00 Breskens JO10-2G HVV'24 JO10-3
C 26-10-2019 vervallen HVV'24 JO8-1 Steen JO8-1G
C 26-10-2019 09:00 FC Axel JO8-2 HVV'24 JO8-2
C 19-10-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 Aardenburg JO8-2G
C 12-10-2019 vervallen HVV'24 JO10-3 Graauw JO10-1G
C 05-10-2019 vervallen Roosendaal JO13-3 HVV'24 JO13-1
Volgende

  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 14-09-2019 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 HVV'24 JO13-1 M (Maarten) Roelands 1 - 2
B 14-09-2019 09:45 MOC'17 JO12-1 HVV'24 JO12-1 N. (Niek) van Dijk 4 - 1
B 14-09-2019 09:30 HVV'24 JO12-2 ST IJzendijke/Oostburg JO12-1 M.M.G. (Marcellino) Neirinck 11 - 2
B 14-09-2019 10:00 FC Axel JO11-1 HVV'24 JO11-1 L. (Lars) de Vries 1 - 6
B 14-09-2019 09:30 HVV'24 JO11-2 Tern.Boys JO11-2G Afgeschermd 1 - 9
B 14-09-2019 vervallen HVV'24 JO10-1 Terneuzense Boys JO10-1
B 14-09-2019 vervallen Steen JO10-1 HVV'24 JO10-2
B 14-09-2019 vervallen Terneuzense Boys JO10-4 HVV'24 JO10-3
B 14-09-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Zeelandia Middelburg JO9-1
B 14-09-2019 09:00 ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 HVV'24 JO8-1
B 14-09-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 FC Axel JO8-1G
B 07-09-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 ST Steen / Koewacht JO13-1 K.P.F. (Koen) de Blieck 9 - 0
B 07-09-2019 09:30 HVV'24 JO12-1 FC Axel JO12-1 E. (Erik) van Gasse 15 - 1
B 07-09-2019 09:00 Corn Boys JO12-1 HVV'24 JO12-2 Afgeschermd 7 - 5
B 07-09-2019 11:00 HVV'24 JO12-3 Koewacht JO12-1G W. (Wim) van Schil 3 - 3
B 07-09-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-1 B.L.E. (Bart) Verstraeten 3 - 4
B 07-09-2019 09:30 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G HVV'24 JO11-2 Afgeschermd 12 - 0
B 07-09-2019 09:30 HVV'24 JO10-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1
B 07-09-2019 10:00 FC Axel JO10-1 HVV'24 JO10-2
B 07-09-2019 vervallen ST Hontenisse/SDO'63 JO10-2 HVV'24 JO10-3
B 07-09-2019 09:30 HVV'24 JO9-1 FC Axel JO9-1
B 07-09-2019 vervallen Steen JO8-1G HVV'24 JO8-1
B 07-09-2019 09:00 Sluiskil JO8-1G HVV'24 JO8-2
B 31-08-2019 10:00 FC Axel JO13-1 HVV'24 JO13-1 Afgeschermd 5 - 1
B 31-08-2019 10:15 Halsteren JO12-2 HVV'24 JO12-1 1 - 10
B 31-08-2019 11:00 Vogelwaarde JO12-1 HVV'24 JO12-3 A. (Anita) Prins-Mommers 17 - 2
B 31-08-2019 10:00 Terneuzense Boys JO11-1 HVV'24 JO11-1 2 - 3
B 31-08-2019 vervallen Terneuzen JO10-1 HVV'24 JO10-1
B 31-08-2019 vervallen HVV'24 JO10-2 Vogelwaarde JO10-1
B 31-08-2019 11:00 HVV'24 JO10-3 Graauw JO10-1G
B 31-08-2019 vervallen Terneuzen JO9-1 HVV'24 JO9-1
B 31-08-2019 09:30 HVV'24 JO8-1 Terneuzen JO8-1
B 31-08-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 SJO HPC'16 JO8-1


  Datum Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 18-01-2020 11:00 HVV'24 JO13-1 CornBoys JO14-1
V 18-01-2020 09:30 HVV'24 JO12-1 Zeelandia JO12-1
V 18-01-2020 09:30 HVV'24 JO11-1 Hontenisse JO11-1
V 18-01-2020 10:00 HVV'24 JO10-1 TernBoys JO10-2
V 18-01-2020 10:00 HVV'24 JO9-1 Axel JO9-1
V 11-01-2020 10:00 HVV'24 JO12-1 HVV’24 JO11-1
V 09-01-2020 18:30 HVV'24 JO12-1 Hontenisse JO12-1
V 12-12-2019 vervallen HVV'24 JO12-1 Hontenisse JO12-1
V 12-10-2019 10:00 HVV'24 JO12-1 JVOZ JO12-1
V 28-08-2019 13:30 HVV'24 JO11-1 Trainingsmiddag
V 24-08-2019 10:00 HVV'24 JO11-1 HVV’24 JO12-1
V 24-08-2019 09:30 HVV'24 JO9-1 Hontenisse JO9-1
V 17-08-2019 10:30 HVV'24 JO11-1 HVV’24 JO12-1



Terug naar boven