Wedstrijden

 Op deze pagina vindt u het speelschema van de teams van H.V.V.'24

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 18-11-2018 14:30 HVV'24 1 SC Gastel 1 M. (Mark) van den Brink 71459 Sportpark HVV'24 - -
C 18-11-2018 11:30 HVV'24 2 Victoria'03 2 NJM (Nico) Overbeeke 72829 Sportpark HVV'24 - -
C 18-11-2018 11:30 ODIO 2 HVV'24 3 74340 Sportpark De Heiloop - -
C 18-11-2018 11:30 HVV'24 VR1 Grenswachters VR1 76198 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2018 13:00 HVV'24 2 Lewedorpse Boys 2 29284 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2018 14:30 ST HHVC JO19-1 DSE JO19-1 R. (Ron) Claessen 32032 Sportpark 't Prinsebos - -
C 24-11-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 WIK'57 JO19-1 32802 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2018 14:30 HVV'24 JO17-1 FC Dauwendaele JO17-1 35212 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2018 10:30 VCK JO17-1 HVV'24 JO17-2 35530 Sportpark De Stoofwei - -
C 24-11-2018 vervallen Duiveland JO16-1 HVV'24 JO16-1 38266 Sportpark Oostersportpark - -
C 24-11-2018 12:00 DOSKO JO16-1 HVV'24 JO16-1 J. (Joey) Snepvangers 95132 Sportpark Meilust - -
C 24-11-2018 11:00 Terneuzen JO14-1 HVV'24 JO15-1 41370 Sportpark De Vliegende Hollander - -
C 24-11-2018 13:00 HVV'24 JO15-2 Goes JO15-1 41237 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2018 11:15 Terneuzen JO14-2 ST HVV'24 / Clinge JO14-1 43073 Sportpark De Vliegende Hollander - -
C 24-11-2018 10:00 Terneuzen JO13-1 HVV'24 JO13-1 45367 Sportpark De Vliegende Hollander - -
C 24-11-2018 11:00 HVV'24 JO13-2 Spui JO13-1 45570 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2018 vervallen ST Oostburg-IJzendijke JO12-1 ST HVV'24 / Clinge JO12-1 47439 Sportpark Velterspark - -
C 24-11-2018 10:15 ST HVV'24 / Clinge JO12-1 Roosendaal JO12-1 95534 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2018 10:00 FC Axel JO11-1 HVV'24 JO11-1 51629 Sportpark FC Axel Hoofdacc. - -
C 24-11-2018 09:15 Corn Boys JO11-1 HVV'24 JO11-2 96381 Sportpark 't Sas - -
C 24-11-2018 vervallen Koewacht JO11-1 HVV'24 JO11-2 52879 Sportpark Berlaere - -
C 24-11-2018 vervallen Tern.Boys JO11-2G HVV'24 JO11-3 94986 Zuidersportpark - -
C 24-11-2018 10:00 Walcheren JO11-2 HVV'24 JO11-3 98308 Sportpark Bonedijke - -
C 24-11-2018 11:00 HVV'24 JO11-4 Aardenburg JO11-1 49648 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2018 09:30 HVV'24 JO10-1 Krabbendijke JO10-1 55511 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2018 10:00 Sluiskil JO10-1G ST HVV'24 / Clinge JO10-2 55941 Sportpark D'n Dolse Diek - -
C 24-11-2018 09:00 Arnemuiden JO9-1 HVV'24 JO9-1 98449 Sportpark Arnemuiden - -
C 24-11-2018 vervallen IJzendijke JO8-1 HVV'24 JO8-1 62596 Sportpark IJzendijke - -
C 25-11-2018 14:30 HVV'24 1 Roosendaal 1 H.S.A. (Hans) Panjoel 69905 Sportpark HVV'24 - -
C 25-11-2018 12:00 Schijf 2 HVV'24 2 S. (Sil) vd Nieuwendijk 72809 Sportpark De Zoek - -
C 25-11-2018 12:30 Hontenisse 2 HVV'24 3 F. (Fariborz) Hematyar 73423 Sportpark 't Prinsebos - -
C 25-11-2018 10:30 HVV'24 4 Hontenisse 5 84175 Sportpark HVV'24 - -
C 25-11-2018 10:00 Nieuw Borgvliet VR1 HVV'24 VR1 76268 Sportpark De Markiezaten - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 18-11-2018 14:30 HVV'24 1 SC Gastel 1 M. (Mark) van den Brink 71459 Sportpark HVV'24 - -
C 18-11-2018 11:30 HVV'24 2 Victoria'03 2 NJM (Nico) Overbeeke 72829 Sportpark HVV'24 - -
C 18-11-2018 11:30 ODIO 2 HVV'24 3 74340 Sportpark De Heiloop - -
C 18-11-2018 11:30 HVV'24 VR1 Grenswachters VR1 76198 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2018 13:00 HVV'24 2 Lewedorpse Boys 2 29284 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2018 14:30 ST HHVC JO19-1 DSE JO19-1 R. (Ron) Claessen 32032 Sportpark 't Prinsebos - -
C 24-11-2018 14:30 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 WIK'57 JO19-1 32802 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2018 14:30 HVV'24 JO17-1 FC Dauwendaele JO17-1 35212 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2018 10:30 VCK JO17-1 HVV'24 JO17-2 35530 Sportpark De Stoofwei - -
C 24-11-2018 vervallen Duiveland JO16-1 HVV'24 JO16-1 38266 Sportpark Oostersportpark - -
C 24-11-2018 12:00 DOSKO JO16-1 HVV'24 JO16-1 J. (Joey) Snepvangers 95132 Sportpark Meilust - -
C 24-11-2018 11:00 Terneuzen JO14-1 HVV'24 JO15-1 41370 Sportpark De Vliegende Hollander - -
C 24-11-2018 13:00 HVV'24 JO15-2 Goes JO15-1 41237 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2018 11:15 Terneuzen JO14-2 ST HVV'24 / Clinge JO14-1 43073 Sportpark De Vliegende Hollander - -
C 24-11-2018 10:00 Terneuzen JO13-1 HVV'24 JO13-1 45367 Sportpark De Vliegende Hollander - -
C 24-11-2018 11:00 HVV'24 JO13-2 Spui JO13-1 45570 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2018 vervallen ST Oostburg-IJzendijke JO12-1 ST HVV'24 / Clinge JO12-1 47439 Sportpark Velterspark - -
C 24-11-2018 10:15 ST HVV'24 / Clinge JO12-1 Roosendaal JO12-1 95534 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2018 10:00 FC Axel JO11-1 HVV'24 JO11-1 51629 Sportpark FC Axel Hoofdacc. - -
C 24-11-2018 09:15 Corn Boys JO11-1 HVV'24 JO11-2 96381 Sportpark 't Sas - -
C 24-11-2018 vervallen Koewacht JO11-1 HVV'24 JO11-2 52879 Sportpark Berlaere - -
C 24-11-2018 vervallen Tern.Boys JO11-2G HVV'24 JO11-3 94986 Zuidersportpark - -
C 24-11-2018 10:00 Walcheren JO11-2 HVV'24 JO11-3 98308 Sportpark Bonedijke - -
C 24-11-2018 11:00 HVV'24 JO11-4 Aardenburg JO11-1 49648 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2018 09:30 HVV'24 JO10-1 Krabbendijke JO10-1 55511 Sportpark HVV'24 - -
C 24-11-2018 10:00 Sluiskil JO10-1G ST HVV'24 / Clinge JO10-2 55941 Sportpark D'n Dolse Diek - -
C 24-11-2018 09:00 Arnemuiden JO9-1 HVV'24 JO9-1 98449 Sportpark Arnemuiden - -
C 24-11-2018 vervallen IJzendijke JO8-1 HVV'24 JO8-1 62596 Sportpark IJzendijke - -
C 25-11-2018 14:30 HVV'24 1 Roosendaal 1 H.S.A. (Hans) Panjoel 69905 Sportpark HVV'24 - -
C 25-11-2018 12:00 Schijf 2 HVV'24 2 S. (Sil) vd Nieuwendijk 72809 Sportpark De Zoek - -
C 25-11-2018 12:30 Hontenisse 2 HVV'24 3 F. (Fariborz) Hematyar 73423 Sportpark 't Prinsebos - -
C 25-11-2018 10:30 HVV'24 4 Hontenisse 5 84175 Sportpark HVV'24 - -
C 25-11-2018 10:00 Nieuw Borgvliet VR1 HVV'24 VR1 76268 Sportpark De Markiezaten - -

Terug naar boven