Wedstrijden

 Op deze pagina vindt u het speelschema van de teams van H.V.V.'24

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 21-05-2019 18:30 FC Axel JO11-2G HVV'24 JO11-3 122018 Sportpark FC Axel Hoofdacc. - -
C 22-05-2019 19:30 HVV'24 JO17-1 Kloetinge JO17-2 R. (Ronald) Ovaa 109180 Sportpark HVV'24 - -
C 22-05-2019 18:45 HVV'24 JO11-3 Terneuzense Boys JO11-4 124131 Sportpark Malpertuus - -
C 23-05-2019 18:30 FC Axel JO13-2 HVV'24 JO13-2 117477 Sportpark FC Axel Hoofdacc. - -
C 25-05-2019 13:00 HVV'24 2 Zaamslag 4 27206 Sportpark HVV'24 - -
C 25-05-2019 15:00 Roosendaal JO19-1 ST HHVC JO19-1 J. (Sjef) Tilborghs 32206 Sportpark Hulsdonk - -
C 25-05-2019 12:00 Yerseke JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 107421 Sportpark Cleijn Moercken - -
C 25-05-2019 14:30 FC Dauwendaele JO17-1 HVV'24 JO17-1 F. (Ferdinand) Meliefste 109353 Sportpark De Kruitmolen - -
C 25-05-2019 vervallen HVV'24 JO17-2 Bevelanders JO17-1 144217 Sportpark HVV'24 - -
C 25-05-2019 14:00 HVV'24 JO16-1 Boeimeer JO16-2 112343 Sportpark HVV'24 - -
C 25-05-2019 10:00 Arnemuiden JO15-1 HVV'24 JO15-1 L. (Leo) van Belzen 112665 Sportpark Arnemuiden - -
C 25-05-2019 13:00 HVV'24 JO15-2 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 152263 Sportpark HVV'24 - -
C 25-05-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 VC Vlissingen JO11-1 123232 Sportpark HVV'24 - -
C 25-05-2019 09:45 GPC Vlissingen JO11-1 HVV'24 JO11-2 125252 Sportpark GPC - -
C 25-05-2019 11:00 HVV'24 JO11-3 Breskens JO11-1 122271 Sportpark HVV'24 - -
C 25-05-2019 09:30 HVV'24 JO10-1 Halsteren JO10-1 128746 Sportpark HVV'24 - -
C 25-05-2019 10:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 127446 Sportpark Hoofdplaat - -
C 25-05-2019 09:30 HVV'24 JO9-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO9-1 131828 Sportpark HVV'24 - -
C 25-05-2019 09:30 HVV'24 JO8-1 Terneuzen JO8-1 148569 Sportpark HVV'24 - -
C 26-05-2019 14:30 Steenbergen 1 HVV'24 1 J.W.C. (Nick) Hupkes 72305 Sportpark Seringenlaan - -
C 26-05-2019 12:00 Wernhout 2 HVV'24 2 72697 Sportpark v.v. Wernhout - -
C 26-05-2019 11:30 HVV'24 3 Philippine 2 F.R.I. (Frank) Claeys 72920 Sportpark HVV'24 - -
C 26-05-2019 12:00 BSC VR2 HVV'24 VR1 76688 Sportpark Vierhoeven - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 21-05-2019 18:30 FC Axel JO11-2G HVV'24 JO11-3 122018 Sportpark FC Axel Hoofdacc. - -
C 22-05-2019 19:30 HVV'24 JO17-1 Kloetinge JO17-2 R. (Ronald) Ovaa 109180 Sportpark HVV'24 - -
C 22-05-2019 18:45 HVV'24 JO11-3 Terneuzense Boys JO11-4 124131 Sportpark Malpertuus - -
C 23-05-2019 18:30 FC Axel JO13-2 HVV'24 JO13-2 117477 Sportpark FC Axel Hoofdacc. - -
C 25-05-2019 13:00 HVV'24 2 Zaamslag 4 27206 Sportpark HVV'24 - -
C 25-05-2019 15:00 Roosendaal JO19-1 ST HHVC JO19-1 J. (Sjef) Tilborghs 32206 Sportpark Hulsdonk - -
C 25-05-2019 12:00 Yerseke JO19-1 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 107421 Sportpark Cleijn Moercken - -
C 25-05-2019 14:30 FC Dauwendaele JO17-1 HVV'24 JO17-1 F. (Ferdinand) Meliefste 109353 Sportpark De Kruitmolen - -
C 25-05-2019 vervallen HVV'24 JO17-2 Bevelanders JO17-1 144217 Sportpark HVV'24 - -
C 25-05-2019 14:00 HVV'24 JO16-1 Boeimeer JO16-2 112343 Sportpark HVV'24 - -
C 25-05-2019 10:00 Arnemuiden JO15-1 HVV'24 JO15-1 L. (Leo) van Belzen 112665 Sportpark Arnemuiden - -
C 25-05-2019 13:00 HVV'24 JO15-2 ST IJzendijke/Oostburg JO15-2 152263 Sportpark HVV'24 - -
C 25-05-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 VC Vlissingen JO11-1 123232 Sportpark HVV'24 - -
C 25-05-2019 09:45 GPC Vlissingen JO11-1 HVV'24 JO11-2 125252 Sportpark GPC - -
C 25-05-2019 11:00 HVV'24 JO11-3 Breskens JO11-1 122271 Sportpark HVV'24 - -
C 25-05-2019 09:30 HVV'24 JO10-1 Halsteren JO10-1 128746 Sportpark HVV'24 - -
C 25-05-2019 10:00 ST Biervliet/Hoofdplaat JO10-1 ST HVV'24 / Clinge JO10-2 127446 Sportpark Hoofdplaat - -
C 25-05-2019 09:30 HVV'24 JO9-1 ST Hontenisse/SDO'63 JO9-1 131828 Sportpark HVV'24 - -
C 25-05-2019 09:30 HVV'24 JO8-1 Terneuzen JO8-1 148569 Sportpark HVV'24 - -
C 26-05-2019 14:30 Steenbergen 1 HVV'24 1 J.W.C. (Nick) Hupkes 72305 Sportpark Seringenlaan - -
C 26-05-2019 12:00 Wernhout 2 HVV'24 2 72697 Sportpark v.v. Wernhout - -
C 26-05-2019 11:30 HVV'24 3 Philippine 2 F.R.I. (Frank) Claeys 72920 Sportpark HVV'24 - -
C 26-05-2019 12:00 BSC VR2 HVV'24 VR1 76688 Sportpark Vierhoeven - -

Terug naar boven