Wedstrijden

 Op deze pagina vindt u het speelschema van de teams van H.V.V.'24

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 22-04-2018 14:30 FC Bergen 1 HVV'24 1 P.J.C. (Patrick) Tirions 24552 Sportpark De Markiezaten - -
C 22-04-2018 11:30 HVV'24 2 Zeelandia Middelburg 3 25270 Sportpark HVV'24 - -
C 22-04-2018 11:30 HVV'24 3 Zeelandia Middelburg 4 46431 Sportpark HVV'24 - -
C 22-04-2018 10:30 HVV'24 4 Terhole 1 46227 Sportpark HVV'24 - -
C 22-04-2018 10:30 Vogelwaarde VR1 HVV'24 VR1 Zondag Joos, F. (Filip) 51316 Sportpark Vogelwaarde - -
C 26-04-2018 18:45 Hontenisse 4 HVV'24 4 Kerckhoven, HP (Herman) van 47039 Sportpark 't Prinsebos - -
C 28-04-2018 13:00 HVV'24 2 Zaterdag Luctor Heinkenszand 4 34578 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 13:00 HVV'24 VR1 Zaterdag VVAC VR1 21259 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 14:30 TSC JO19-1 HVV'24 JO19-1 R. (Ron) Claessen 101029 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 14:30 HVV'24 JO16-1 IFC JO16-1 140725 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 14:30 HVV'24 JO17-1 Steen JO17-1 K. (Kristijan) Wagenaar 110705 Sportpark 't Prinsebos - -
C 28-04-2018 12:45 HVV'24 JO17-2 SSV'65 JO17-1 108982 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 10:00 Apollo JO15-1G HVV'24 JO15-2 Northolt, E.P. (Eric) 102306 Sportpark de Zuudoek - -
C 28-04-2018 11:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 HVV'24 JO15-3 102145 Sportpark Baersande - -
C 28-04-2018 11:30 HVV'24 JO15-4 Koewacht JO15-1 104722 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 13:00 HVV'24 JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 115884 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 11:00 HVV'24 JO13-2 Zaamslag JO13-1 115747 Sportpark Malpertuus - -
C 28-04-2018 11:00 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 HVV'24 JO13-3 112395 Sportpark 't Oostpoortpark - -
C 28-04-2018 10:00 Arnemuiden JO13-2 HVV'24 JO13-4 112410 Sportpark Arnemuiden - -
C 28-04-2018 10:00 HVV'24 JO11-1 De Fendert JO11-1 139801 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 10:30 ST Cadzand/Groede JO11-1 HVV'24 JO11-2 118196 Sportpark Groede - -
C 28-04-2018 10:00 HVV'24 JO11-3 Spui JO11-1 120390 Sportpark Malpertuus - -
C 28-04-2018 10:00 HVV'24 JO11-4 SJO/HPC'16 JO11-3 122016 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 10:00 HVV'24 JO8-1 SJO/HPC'16 JO8-1 130535 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 09:00 Terneuzense Boys JO8-3 HVV'24 JO8-2 130603 Zuidersportpark - -
C 28-04-2018 10:00 HVV'24 JO9-1 VC Vlissingen JO9-1 126282 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 09:15 Corn Boys JO9-1 HVV'24 JO9-2 129768 Sportpark 't Sas - -
C 28-04-2018 10:00 HVV'24 JO9-3 Breskens JO9-2 128820 Sportpark HVV'24 - -
C 29-04-2018 12:00 WVV'67 VR1 HVV'24 VR1 Zondag 51481 Sportpark De Fortuin - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 22-04-2018 14:30 FC Bergen 1 HVV'24 1 P.J.C. (Patrick) Tirions 24552 Sportpark De Markiezaten - -
C 22-04-2018 11:30 HVV'24 2 Zeelandia Middelburg 3 25270 Sportpark HVV'24 - -
C 22-04-2018 11:30 HVV'24 3 Zeelandia Middelburg 4 46431 Sportpark HVV'24 - -
C 22-04-2018 10:30 HVV'24 4 Terhole 1 46227 Sportpark HVV'24 - -
C 22-04-2018 10:30 Vogelwaarde VR1 HVV'24 VR1 Zondag Joos, F. (Filip) 51316 Sportpark Vogelwaarde - -
C 26-04-2018 18:45 Hontenisse 4 HVV'24 4 Kerckhoven, HP (Herman) van 47039 Sportpark 't Prinsebos - -
C 28-04-2018 13:00 HVV'24 2 Zaterdag Luctor Heinkenszand 4 34578 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 13:00 HVV'24 VR1 Zaterdag VVAC VR1 21259 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 14:30 TSC JO19-1 HVV'24 JO19-1 R. (Ron) Claessen 101029 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 14:30 HVV'24 JO16-1 IFC JO16-1 140725 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 14:30 HVV'24 JO17-1 Steen JO17-1 K. (Kristijan) Wagenaar 110705 Sportpark 't Prinsebos - -
C 28-04-2018 12:45 HVV'24 JO17-2 SSV'65 JO17-1 108982 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 10:00 Apollo JO15-1G HVV'24 JO15-2 Northolt, E.P. (Eric) 102306 Sportpark de Zuudoek - -
C 28-04-2018 11:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 HVV'24 JO15-3 102145 Sportpark Baersande - -
C 28-04-2018 11:30 HVV'24 JO15-4 Koewacht JO15-1 104722 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 13:00 HVV'24 JO13-1 VC Vlissingen JO13-1 115884 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 11:00 HVV'24 JO13-2 Zaamslag JO13-1 115747 Sportpark Malpertuus - -
C 28-04-2018 11:00 ST Aardenburg/Sluis JO13-1 HVV'24 JO13-3 112395 Sportpark 't Oostpoortpark - -
C 28-04-2018 10:00 Arnemuiden JO13-2 HVV'24 JO13-4 112410 Sportpark Arnemuiden - -
C 28-04-2018 10:00 HVV'24 JO11-1 De Fendert JO11-1 139801 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 10:30 ST Cadzand/Groede JO11-1 HVV'24 JO11-2 118196 Sportpark Groede - -
C 28-04-2018 10:00 HVV'24 JO11-3 Spui JO11-1 120390 Sportpark Malpertuus - -
C 28-04-2018 10:00 HVV'24 JO11-4 SJO/HPC'16 JO11-3 122016 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 10:00 HVV'24 JO8-1 SJO/HPC'16 JO8-1 130535 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 09:00 Terneuzense Boys JO8-3 HVV'24 JO8-2 130603 Zuidersportpark - -
C 28-04-2018 10:00 HVV'24 JO9-1 VC Vlissingen JO9-1 126282 Sportpark HVV'24 - -
C 28-04-2018 09:15 Corn Boys JO9-1 HVV'24 JO9-2 129768 Sportpark 't Sas - -
C 28-04-2018 10:00 HVV'24 JO9-3 Breskens JO9-2 128820 Sportpark HVV'24 - -
C 29-04-2018 12:00 WVV'67 VR1 HVV'24 VR1 Zondag 51481 Sportpark De Fortuin - -

Terug naar boven