Wedstrijden

 Op deze pagina vindt u het speelschema van de teams van H.V.V.'24

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 23-03-2019 12:30 Lewedorpse Boys 2 HVV'24 2 Afgeschermd 28406 Sportpark Korenweg - -
C 23-03-2019 14:30 DSE JO19-1 ST HHVC JO19-1 B.B. (Burhan) Cetin 32115 Sportpark Hoge Neerstraat - -
C 23-03-2019 14:30 Terneuzense Boys JO19-2 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 J. (Joey) Wegman 107194 Zuidersportpark - -
C 23-03-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 109287 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 11:15 FC Axel JO17-2 HVV'24 JO17-2 110042 Sportpark FC Axel Hoofdacc. - -
C 23-03-2019 13:00 Virtus JO16-1 HVV'24 JO16-1 B. (B.) v.d. Berg 111994 Sportpark De Meeren - -
C 23-03-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 FC Axel JO15-1 112628 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 11:00 HVV'24 JO15-2 Terneuzense Boys JO15-2 113139 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 11:15 ST Steen / Koewacht JO13-1 HVV'24 JO13-1 118108 Sportpark 't Steen - -
C 23-03-2019 11:00 HVV'24 JO13-2 FC Axel JO13-2 117872 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-1 J. (Jasper) van Schil 125599 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 vervallen HVV'24 JO11-2 Jong Ambon JO11-1 122875 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 09:00 FC Axel JO11-3 HVV'24 JO11-3 Afgeschermd 123686 Sportpark FC Axel Hoofdacc. - -
C 23-03-2019 vervallen ST HVV'24 / Clinge JO10-2 FC Axel JO10-1 144448 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 vervallen HVV'24 JO10-3 Oostburg JO10-1 129051 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Terneuzen JO9-2 132143 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 vervallen HVV'24 JO9-3 HVV'24 JO9-2 132859 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 vervallen HVV'24 JO8-1 VC Vlissingen JO8-1 148558 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 vervallen Terneuzense Boys JO8-3 HVV'24 JO8-2 149898 Zuidersportpark - -
C 23-03-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 FC Axel JO8-1G 134977 Sportpark HVV'24 - -
C 24-03-2019 14:30 VVR 1 HVV'24 1 S.H.J. (Stefan) Dammers 69766 Sportpark De Laguiten - -
C 24-03-2019 11:30 HVV'24 2 Schijf 2 J.C. (Jacco) Telussa 72660 Sportpark HVV'24 - -
C 24-03-2019 11:30 HVV'24 3 Hontenisse 2 ME (Marcel) Verdurmen 73882 Sportpark HVV'24 - -
C 24-03-2019 12:30 Hontenisse 5 HVV'24 4 J (Jacqo) Neve 80071 Sportpark 't Prinsebos - -
C 24-03-2019 11:30 HVV'24 VR1 Nieuw Borgvliet VR1 Afgeschermd 76366 Sportpark HVV'24 - -
C 30-03-2019 10:00 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 HVV'24 JO17-2 111265 Sportpark Borssele - -
C 30-03-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 Groen Wit JO16-1 112151 Sportpark HVV'24 - -
C 30-03-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 Luctor Heinkenszand JO15-1 NJM (Nico) Overbeeke 112528 Sportpark HVV'24 - -
C 30-03-2019 12:15 ST Biervliet/Hoofdplaat JO15-1 HVV'24 JO15-2 113048 Sportpark Biervliet - -
C 30-03-2019 09:30 's Heer Arendskerke JO14-1 ST HVV'24 / Clinge JO14-1 116176 - -
C 30-03-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 Arnemuiden JO13-1 117108 Sportpark HVV'24 - -
C 30-03-2019 11:00 HVV'24 JO11-3 Terneuzen JO11-2 122101 Sportpark HVV'24 - -
C 30-03-2019 09:30 HVV'24 JO10-1 MOC'17 JO10-1 128625 Sportpark HVV'24 - -
C 30-03-2019 09:30 Graauw JO10-1G ST HVV'24 / Clinge JO10-2 128933 Sportpark De Boomwai - -
C 30-03-2019 09:30 HVV'24 JO9-1 Tern.Boys JO9-2G 132233 Sportpark HVV'24 - -
C 30-03-2019 09:30 HVV'24 JO9-2 Vogelwaarde JO9-1G 133304 Sportpark HVV'24 - -
C 30-03-2019 09:30 Zaamslag JO9-1 HVV'24 JO9-3 132473 Sportpark 't Durp - -
C 30-03-2019 10:00 Arnemuiden JO8-1G HVV'24 JO8-1 148572 Sportpark Arnemuiden - -
C 30-03-2019 09:00 Sluiskil JO8-1G HVV'24 JO8-2 149894 Sportpark D'n Dolse Diek - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 23-03-2019 12:30 Lewedorpse Boys 2 HVV'24 2 Afgeschermd 28406 Sportpark Korenweg - -
C 23-03-2019 14:30 DSE JO19-1 ST HHVC JO19-1 B.B. (Burhan) Cetin 32115 Sportpark Hoge Neerstraat - -
C 23-03-2019 14:30 Terneuzense Boys JO19-2 ST HVV'24 / Clinge JO19-2 J. (Joey) Wegman 107194 Zuidersportpark - -
C 23-03-2019 14:30 HVV'24 JO17-1 Zeelandia Middelburg JO17-1 109287 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 11:15 FC Axel JO17-2 HVV'24 JO17-2 110042 Sportpark FC Axel Hoofdacc. - -
C 23-03-2019 13:00 Virtus JO16-1 HVV'24 JO16-1 B. (B.) v.d. Berg 111994 Sportpark De Meeren - -
C 23-03-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 FC Axel JO15-1 112628 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 11:00 HVV'24 JO15-2 Terneuzense Boys JO15-2 113139 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 11:15 ST Steen / Koewacht JO13-1 HVV'24 JO13-1 118108 Sportpark 't Steen - -
C 23-03-2019 11:00 HVV'24 JO13-2 FC Axel JO13-2 117872 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 Luctor Heinkenszand JO11-1 J. (Jasper) van Schil 125599 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 vervallen HVV'24 JO11-2 Jong Ambon JO11-1 122875 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 09:00 FC Axel JO11-3 HVV'24 JO11-3 Afgeschermd 123686 Sportpark FC Axel Hoofdacc. - -
C 23-03-2019 vervallen ST HVV'24 / Clinge JO10-2 FC Axel JO10-1 144448 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 vervallen HVV'24 JO10-3 Oostburg JO10-1 129051 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 vervallen HVV'24 JO9-1 Terneuzen JO9-2 132143 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 vervallen HVV'24 JO9-3 HVV'24 JO9-2 132859 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 vervallen HVV'24 JO8-1 VC Vlissingen JO8-1 148558 Sportpark HVV'24 - -
C 23-03-2019 vervallen Terneuzense Boys JO8-3 HVV'24 JO8-2 149898 Zuidersportpark - -
C 23-03-2019 vervallen HVV'24 JO8-2 FC Axel JO8-1G 134977 Sportpark HVV'24 - -
C 24-03-2019 14:30 VVR 1 HVV'24 1 S.H.J. (Stefan) Dammers 69766 Sportpark De Laguiten - -
C 24-03-2019 11:30 HVV'24 2 Schijf 2 J.C. (Jacco) Telussa 72660 Sportpark HVV'24 - -
C 24-03-2019 11:30 HVV'24 3 Hontenisse 2 ME (Marcel) Verdurmen 73882 Sportpark HVV'24 - -
C 24-03-2019 12:30 Hontenisse 5 HVV'24 4 J (Jacqo) Neve 80071 Sportpark 't Prinsebos - -
C 24-03-2019 11:30 HVV'24 VR1 Nieuw Borgvliet VR1 Afgeschermd 76366 Sportpark HVV'24 - -
C 30-03-2019 10:00 SJO Lebo/SVN/VVB JO17-1 HVV'24 JO17-2 111265 Sportpark Borssele - -
C 30-03-2019 13:00 HVV'24 JO16-1 Groen Wit JO16-1 112151 Sportpark HVV'24 - -
C 30-03-2019 13:00 HVV'24 JO15-1 Luctor Heinkenszand JO15-1 NJM (Nico) Overbeeke 112528 Sportpark HVV'24 - -
C 30-03-2019 12:15 ST Biervliet/Hoofdplaat JO15-1 HVV'24 JO15-2 113048 Sportpark Biervliet - -
C 30-03-2019 09:30 's Heer Arendskerke JO14-1 ST HVV'24 / Clinge JO14-1 116176 - -
C 30-03-2019 11:00 HVV'24 JO13-1 Arnemuiden JO13-1 117108 Sportpark HVV'24 - -
C 30-03-2019 11:00 HVV'24 JO11-3 Terneuzen JO11-2 122101 Sportpark HVV'24 - -
C 30-03-2019 09:30 HVV'24 JO10-1 MOC'17 JO10-1 128625 Sportpark HVV'24 - -
C 30-03-2019 09:30 Graauw JO10-1G ST HVV'24 / Clinge JO10-2 128933 Sportpark De Boomwai - -
C 30-03-2019 09:30 HVV'24 JO9-1 Tern.Boys JO9-2G 132233 Sportpark HVV'24 - -
C 30-03-2019 09:30 HVV'24 JO9-2 Vogelwaarde JO9-1G 133304 Sportpark HVV'24 - -
C 30-03-2019 09:30 Zaamslag JO9-1 HVV'24 JO9-3 132473 Sportpark 't Durp - -
C 30-03-2019 10:00 Arnemuiden JO8-1G HVV'24 JO8-1 148572 Sportpark Arnemuiden - -
C 30-03-2019 09:00 Sluiskil JO8-1G HVV'24 JO8-2 149894 Sportpark D'n Dolse Diek - -

Terug naar boven