Wedstrijden

 Op deze pagina vindt u het speelschema van de teams van H.V.V.'24
De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 05-04-2020 afgelast     Terneuzen 4 - HVV'24 4
  • 05-04-2020 afgelast     Roosendaal 4 - HVV'24 2
  • 05-04-2020 afgelast     Terneuzen 3 - HVV'24 3
  • 11-04-2020 afgelast     Terneuzense Boys JO10-1 - HVV'24 JO10-1
  • 11-04-2020 afgelast     HVV'24 JO12-1 - MOC'17 JO12-1
  • 11-04-2020 afgelast     HVV'24 JO8-1 - Terneuzen JO8-1
  • 11-04-2020 afgelast     HVV'24 JO11-2 - Sluiskil JO11-1
  • 11-04-2020 afgelast     HVV'24 JO8-2 - Terneuzense Boys JO8-3
  • 11-04-2020 afgelast     Terneuzense Boys JO10-4 - HVV'24 JO10-3
  • 11-04-2020 afgelast     ST Breskens/Schoondijke JO15-1 - HVV'24 JO15-1
  • 13-04-2020 afgelast     HVV'24 1 - Hoeven 1
  • 18-04-2020 afgelast     DBGC JO10-1 - HVV'24 JO10-2
  • 18-04-2020 afgelast     Terneuzense Boys JO10-3 - HVV'24 JO10-3
  • 18-04-2020 afgelast     HVV'24 JO8-1 - FC Axel JO8-2
  • 18-04-2020 afgelast     HVV'24 JO11-1 - ODIO JO11-1
  • 18-04-2020 afgelast     HVV'24 JO9-1 - Kloetinge JO9-1
  • 18-04-2020 afgelast     HVV'24 JO8-2 - Clinge JO8-1
  • 18-04-2020 afgelast     Kapelle JO13-3 - HVV'24 JO13-1
  • 18-04-2020 afgelast     MOC'17 JO12-2 - HVV'24 JO12-2
  • 18-04-2020 afgelast     ST IJzendijke/Oostburg JO12-1 - HVV'24 JO12-3
  • 18-04-2020 afgelast     FC Axel JO10-1 - HVV'24 JO10-1
  • 18-04-2020 afgelast     FC Axel JO11-2G - HVV'24 JO11-2
  • 18-04-2020 afgelast     Spui JO15-1 - HVV'24 JO15-2
  • 18-04-2020 afgelast     HVV'24 MO15-1 - Terneuzen MO15-1
  • 18-04-2020 afgelast     ST IJzendijke/Oostburg JO17-2 - HVV'24 JO17-2
  • 18-04-2020 afgelast     Goes JO19-1 - HVV’24 JO19-1
  • 18-04-2020 afgelast     HVV'24 JO15-1 - ST Apollo'69/Kwadendamme/Hoedekenskerke JO15-1G
  • 18-04-2020 afgelast     HVV'24 2 - Spui 3
  • 18-04-2020 afgelast     HVV'24 JO17-3 - MZC'11 JO17-1
  • 18-04-2020 afgelast     HVV'24 JO17-1 - Zeelandia Middelburg JO17-1
  • 18-04-2020 afgelast     HVV'24 JO19-2 - ST Apollo'69/Hoedekenskerke/Kwadendamme JO19-1
  • 19-04-2020 afgelast     Nieuw Borgvliet VR2 - HVV'24 VR1
  • 19-04-2020 afgelast     HVV'24 2 - Steen 2
  • 19-04-2020 afgelast     Vogelwaarde 3 - HVV'24 4
  • 19-04-2020 afgelast     Hontenisse 3 - HVV'24 3
  • 19-04-2020 afgelast     HVV'24 1 - DSE 1
  • 24-04-2020 afgelast     HVV'24 4 - Hontenisse 5
  • 25-04-2020 afgelast     HVV'24 JO8-2 - Sluiskil JO8-1G
  • 25-04-2020 afgelast     RCS JO10-1 - HVV'24 JO10-1
  • 26-04-2020 afgelast     Zundert 1 - HVV'24 1
  • 06-05-2020 afgelast     HVV'24 JO12-1 - Goes JO12-1
  • 09-05-2020 afgelast     Zaamslag JO8-1 - HVV'24 JO8-2
  • 09-05-2020 afgelast     Terneuzen JO13-1 - HVV'24 JO13-1
  • 09-05-2020 afgelast     ST Hontenisse/SDO'63 JO8-1 - HVV'24 JO8-1
  • 09-05-2020 afgelast     HVV'24 JO9-1 - Halsteren JO9-1
  • 09-05-2020 afgelast     HVV'24 JO12-2 - Apollo'69 JO12-1G
  • 09-05-2020 afgelast     HVV'24 JO11-2 - Zeelandia Middelburg JO11-4
  • 09-05-2020 afgelast     HVV'24 JO10-1 - Terneuzense Boys JO10-2
  • 09-05-2020 afgelast     HVV'24 JO10-2 - Zeelandia Middelburg JO10-1
  • 09-05-2020 afgelast     MOC'17 JO12-1 - HVV'24 JO12-1
  • 09-05-2020 afgelast     Krabbendijke JO11-1 - HVV'24 JO11-1
  • 09-05-2020 afgelast     Patrijzen JO17-1 - HVV'24 JO17-1
  • 09-05-2020 afgelast     HVV'24 MO15-1 - Kloetinge MO15-1
  • 09-05-2020 afgelast     HVV'24 JO12-3 - Terneuzense Boys JO12-2
  • 09-05-2020 afgelast     HVV'24 JO10-3 - Koewacht JO10-1
  • 09-05-2020 afgelast     HVV'24 JO15-2 - RCS JO15-3
  • 09-05-2020 afgelast     HVV'24 JO15-1 - ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2
  • 09-05-2020 afgelast     HVV'24 JO17-2 - ST Hontenisse/SDO'63 JO17-2
  • 09-05-2020 afgelast     HVV’24 JO19-1 - Oranje Wit JO19-2
  • 09-05-2020 afgelast     ST Hontenisse/SDO'63 JO17-1 - HVV'24 JO17-3
  • 09-05-2020 afgelast     ST WVV '67/Vivoo JO19-1 - HVV'24 JO19-2
  • 09-05-2020 afgelast     MZVC 3 - HVV'24 2
  • 10-05-2020 afgelast     HVV'24 4 - Clinge 3
  • 10-05-2020 afgelast     Victoria'03 2 - HVV'24 2
  • 10-05-2020 afgelast     HVV'24 VR1 - WVV'67 VR1
  • 10-05-2020 afgelast     HVV'24 3 - Clinge 2
  • 10-05-2020 afgelast     HVV'24 1 - MOC'17 1
  • 16-05-2020 afgelast     MOC'17 JO9-2 - HVV'24 JO9-1
  • 16-05-2020 afgelast     IJzendijke JO10-1 - HVV'24 JO10-3
  • 16-05-2020 afgelast     HVV'24 JO8-1 - Sluiskil JO8-1G
  • 16-05-2020 afgelast     HVV'24 JO12-2 - ST Kruiningen/Waarde JO12-1
  • 16-05-2020 afgelast     HVV'24 JO11-2 - Kapelle JO11-1
  • 16-05-2020 afgelast     HVV'24 JO8-2 - Terneuzen JO8-1
  • 16-05-2020 afgelast     VC Vlissingen JO10-1 - HVV'24 JO10-1
  • 16-05-2020 afgelast     Zeelandia Middelburg JO15-4 - HVV'24 JO15-2
  • 16-05-2020 afgelast     Graauw JO15-1 - HVV'24 JO15-1
  • 16-05-2020 afgelast     FC Axel JO11-1 - HVV'24 JO11-1
  • 16-05-2020 afgelast     SJO FC De Westhoek MO15-1 - HVV'24 MO15-1
  • 16-05-2020 afgelast     Nieuwland JO12-1 - HVV'24 JO12-1
  • 16-05-2020 afgelast     FC Dauwendaele JO10-1 - HVV'24 JO10-2
  • 16-05-2020 afgelast     ST Cadzand/Groede JO17-1 - HVV'24 JO17-2
  • 16-05-2020 afgelast     HVV'24 JO12-3 - Aardenburg JO12-1
  • 16-05-2020 afgelast     HVV'24 JO13-1 - RCS JO13-1
  • 16-05-2020 afgelast     HVV'24 JO17-3 - ST HVV'24/Clinge JO17-1
  • 16-05-2020 afgelast     HVV'24 JO19-2 - 's Heer Arendskerke JO19-2
  • 16-05-2020 afgelast     Luctor Heinkenszand 7 - HVV'24 2
  • 16-05-2020 afgelast     HVV’24 JO19-1 - Steenbergen JO19-1
  • 17-05-2020 afgelast     ODIO VR1 - HVV'24 VR1
  • 17-05-2020 afgelast     BSC 2 - HVV'24 2
  • 17-05-2020 afgelast     Koewacht 2 - HVV'24 3
  • 17-05-2020 afgelast     Graauw 4 - HVV'24 4
  • 17-05-2020 afgelast     RBC 1 - HVV'24 1
  • 23-05-2020 afgelast     Corn Boys JO11-1 - HVV'24 JO11-2
  • 23-05-2020 afgelast     Terneuzense Boys JO8-3 - HVV'24 JO8-1
  • 23-05-2020 afgelast     HVV'24 JO10-1 - ST Hontenisse/SDO'63 JO10-1
  • 23-05-2020 afgelast     HVV'24 JO12-1 - Kloetinge JO12-4
  • 23-05-2020 afgelast     HVV'24 JO10-2 - DBGC JO10-1
  • 23-05-2020 afgelast     SJO/HPC'16 JO8-2G - HVV'24 JO8-2
  • 23-05-2020 afgelast     HVV'24 JO11-1 - Terneuzen JO11-1
  • 23-05-2020 afgelast     RCS JO12-2 - HVV'24 JO12-3
  • 23-05-2020 afgelast     DOSKO JO12-1 - HVV'24 JO12-2
  • 23-05-2020 afgelast     HVV'24 MO15-1 - ST Sluis/Aardenburg MO15-1
  • 23-05-2020 afgelast     HVV'24 JO10-3 - SJO HPC'16 JO10-1G
  • 23-05-2020 afgelast     ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 - HVV'24 JO13-1
  • 23-05-2020 afgelast     GPC Vlissingen JO19-1 - HVV'24 JO19-2
  • 23-05-2020 afgelast     Kloetinge JO17-2 - HVV'24 JO17-3
  • 23-05-2020 afgelast     HVV'24 JO15-1 - SSV'65 JO15-1
  • 23-05-2020 afgelast     HVV'24 JO17-2 - Koewacht JO17-1
  • 23-05-2020 afgelast     Halsteren JO19-1 - HVV’24 JO19-1
  • 23-05-2020 afgelast     HVV'24 2 - Terneuzense Boys 4
  • 23-05-2020 afgelast     HVV'24 JO15-2 - SJO Serooskerke/Veere JO15-2G
  • 23-05-2020 afgelast     HVV'24 JO17-1 - MZC'11 JO17-1
  • 24-05-2020 afgelast     HVV'24 2 - MOC'17 3
  • 24-05-2020 afgelast     HVV'24 VR1 - Vivoo VR2
  • 24-05-2020 afgelast     HVV'24 3 - Biervliet 2
  • 24-05-2020 afgelast     Graauw 3 - HVV'24 4
  • 24-05-2020 afgelast     HVV'24 1 - Schijf 1
  • 27-05-2020 afgelast     HVV'24 JO12-1 - JVOZ JO12-1
  • 30-05-2020 afgelast     Breskens JO10-1G - HVV'24 JO10-3
  • 30-05-2020 afgelast     Walcheren JO15-2 - HVV'24 JO15-1
  • 30-05-2020 afgelast     Terneuzen JO17-3 - HVV'24 JO17-2

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 04-04-2020 afgelast Cadzand 2 HVV'24 2 RS (Rob) Siegersma 93265 Sportcenter Cadzand - -
C 04-04-2020 vervallen Kloetinge 5 HVV'24 2 70156 Sportpark Wesselopark - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 1 Steen 1 W. (Wim) van Schil 22041 Sportpark HVV'24 - -
C 04-04-2020 afgelast HVV’24 JO19-1 SC Gastel JO19-1 94581 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 JO19-2 SKNWK JO19-1 94896 Sportpark HVV'24 Veld 5 - -
C 04-04-2020 afgelast Terneuzense Boys JO17-1 HVV'24 JO17-1 154126 Zuidersportpark - -
C 04-04-2020 afgelast Graauw JO17-1 HVV'24 JO17-2 99252 Sportpark De Boomwai - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 JO17-3 RCS JO17-1 102413 Sportpark HVV'24 Veld 3 - -
C 04-04-2020 afgelast Walcheren JO15-4 HVV'24 JO15-2 107765 Sportpark Bonedijke - -
C 04-04-2020 afgelast ST Nieuwland/FC Dauwendaele MO15-1 HVV'24 MO15-1 150988 Sportpark Nieuwland - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 JO13-1 Terneuzense Boys JO13-1 R. (Rik) Buijze 114041 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 JO12-1 Zeelandia Middelburg JO12-1 118783 Sportpark HVV'24 Veld 3 - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 JO12-2 METO JO12-1 117119 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 JO12-3 Nieuwland JO12-2 116601 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
C 04-04-2020 afgelast Sluiskil JO11-1 HVV'24 JO11-2 125448 Sportpark D'n Dolse Diek - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 JO10-1 RCS JO10-1 154419 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 JO10-2 FC Dauwendaele JO10-1 153115 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
C 04-04-2020 afgelast Oostburg JO10-1G HVV'24 JO10-3 127175 Sportpark Velterspark - -
C 04-04-2020 afgelast Terneuzense Boys JO9-1 HVV'24 JO9-1 134665 Zuidersportpark - -
C 04-04-2020 afgelast Clinge JO8-1 HVV'24 JO8-1 153047 Sportpark Malpertuus - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 JO8-2 SJO HPC'16 JO8-1 153042 Sportpark HVV'24 Veld 3 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 04-04-2020 afgelast Cadzand 2 HVV'24 2 RS (Rob) Siegersma 93265 Sportcenter Cadzand - -
C 04-04-2020 vervallen Kloetinge 5 HVV'24 2 70156 Sportpark Wesselopark - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 1 Steen 1 W. (Wim) van Schil 22041 Sportpark HVV'24 - -
C 04-04-2020 afgelast HVV’24 JO19-1 SC Gastel JO19-1 94581 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 JO19-2 SKNWK JO19-1 94896 Sportpark HVV'24 Veld 5 - -
C 04-04-2020 afgelast Terneuzense Boys JO17-1 HVV'24 JO17-1 154126 Zuidersportpark - -
C 04-04-2020 afgelast Graauw JO17-1 HVV'24 JO17-2 99252 Sportpark De Boomwai - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 JO17-3 RCS JO17-1 102413 Sportpark HVV'24 Veld 3 - -
C 04-04-2020 afgelast Walcheren JO15-4 HVV'24 JO15-2 107765 Sportpark Bonedijke - -
C 04-04-2020 afgelast ST Nieuwland/FC Dauwendaele MO15-1 HVV'24 MO15-1 150988 Sportpark Nieuwland - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 JO13-1 Terneuzense Boys JO13-1 R. (Rik) Buijze 114041 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 JO12-1 Zeelandia Middelburg JO12-1 118783 Sportpark HVV'24 Veld 3 - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 JO12-2 METO JO12-1 117119 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 JO12-3 Nieuwland JO12-2 116601 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
C 04-04-2020 afgelast Sluiskil JO11-1 HVV'24 JO11-2 125448 Sportpark D'n Dolse Diek - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 JO10-1 RCS JO10-1 154419 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 JO10-2 FC Dauwendaele JO10-1 153115 Sportpark HVV'24 Veld 1 - -
C 04-04-2020 afgelast Oostburg JO10-1G HVV'24 JO10-3 127175 Sportpark Velterspark - -
C 04-04-2020 afgelast Terneuzense Boys JO9-1 HVV'24 JO9-1 134665 Zuidersportpark - -
C 04-04-2020 afgelast Clinge JO8-1 HVV'24 JO8-1 153047 Sportpark Malpertuus - -
C 04-04-2020 afgelast HVV'24 JO8-2 SJO HPC'16 JO8-1 153042 Sportpark HVV'24 Veld 3 - -

Terug naar boven