Wedstrijden

 Op deze pagina vindt u het speelschema van de teams van H.V.V.'24

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 16-11-2019 14:00 Spui 3 HVV'24 2 M (Matty) van Leuven 93255 Sportpark Spui - -
C 16-11-2019 vervallen Kapelle 4 HVV'24 2 65655 Sportpark Het Groene Woud - -
C 16-11-2019 14:45 Virtus JO19-1 HVV’24 JO19-1 W. (Wim) Janssen 28542 Sportpark De Meeren - -
C 16-11-2019 14:30 HVV'24 JO19-2 Yerseke JO19-1 30316 Sportpark HVV'24 - -
C 16-11-2019 12:00 B.V.V. JO16-1 HVV'24 JO16-1 P.T.W. (Paul) van Helvoort 34421 - -
C 16-11-2019 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 HVV'24 JO15-1 87543 Sportpark Baersande - -
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 35498 Sportpark HVV'24 - -
C 16-11-2019 13:00 HVV'24 JO15-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2 93467 Sportpark HVV'24 - -
C 16-11-2019 vervallen FC Dauwendaele JO13-1 HVV'24 JO13-1 41710 Sportpark De Kruitmolen - -
C 16-11-2019 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 HVV'24 JO13-1 87562 Sportpark 't Prinsebos - -
C 16-11-2019 09:30 Goes JO12-1 HVV'24 JO12-1 43407 Sportpark Het Schenge (Goes) - -
C 16-11-2019 10:45 DOSKO JO12-1 HVV'24 JO12-2 43817 Sportpark Meilust - -
C 16-11-2019 11:00 Vogelwaarde JO12-1 HVV'24 JO12-3 43908 Sportpark Vogelwaarde - -
C 16-11-2019 10:00 Kloetinge MO13-1 HVV'24 MO13-1 J.C. (Johan) van der Ploeg 64344 Sportpark Wesselopark - -
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 MOC'17 JO11-1 45401 Sportpark HVV'24 - -
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO11-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 48877 Sportpark HVV'24 - -
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO10-1 Breskens JO10-1 50574 Sportpark HVV'24 - -
C 16-11-2019 09:00 Terneuzen JO10-2 HVV'24 JO10-2 50007 Sportpark De Vliegende Hollander - -
C 16-11-2019 11:00 HVV'24 JO10-3 FC Axel JO10-2 50479 Sportpark HVV'24 - -
C 16-11-2019 08:30 MOC'17 JO9-2 HVV'24 JO9-1 55716 Sportpark Rozenoord - -
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO8-1 Terneuzen JO8-1 60119 Sportpark HVV'24 - -
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO8-2 SJO/HPC'16 JO8-2G 57274 Sportpark HVV'24 - -
  Datum Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld Kleedkamer thuis Kleedkamer uit
C 16-11-2019 14:00 Spui 3 HVV'24 2 M (Matty) van Leuven 93255 Sportpark Spui - -
C 16-11-2019 vervallen Kapelle 4 HVV'24 2 65655 Sportpark Het Groene Woud - -
C 16-11-2019 14:45 Virtus JO19-1 HVV’24 JO19-1 W. (Wim) Janssen 28542 Sportpark De Meeren - -
C 16-11-2019 14:30 HVV'24 JO19-2 Yerseke JO19-1 30316 Sportpark HVV'24 - -
C 16-11-2019 12:00 B.V.V. JO16-1 HVV'24 JO16-1 P.T.W. (Paul) van Helvoort 34421 - -
C 16-11-2019 12:30 ST Breskens/Schoondijke JO15-1 HVV'24 JO15-1 87543 Sportpark Baersande - -
C 16-11-2019 vervallen HVV'24 JO15-1 ST IJzendijke/Oostburg JO15-1 35498 Sportpark HVV'24 - -
C 16-11-2019 13:00 HVV'24 JO15-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO15-2 93467 Sportpark HVV'24 - -
C 16-11-2019 vervallen FC Dauwendaele JO13-1 HVV'24 JO13-1 41710 Sportpark De Kruitmolen - -
C 16-11-2019 10:15 ST Hontenisse/SDO'63 JO13-1 HVV'24 JO13-1 87562 Sportpark 't Prinsebos - -
C 16-11-2019 09:30 Goes JO12-1 HVV'24 JO12-1 43407 Sportpark Het Schenge (Goes) - -
C 16-11-2019 10:45 DOSKO JO12-1 HVV'24 JO12-2 43817 Sportpark Meilust - -
C 16-11-2019 11:00 Vogelwaarde JO12-1 HVV'24 JO12-3 43908 Sportpark Vogelwaarde - -
C 16-11-2019 10:00 Kloetinge MO13-1 HVV'24 MO13-1 J.C. (Johan) van der Ploeg 64344 Sportpark Wesselopark - -
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO11-1 MOC'17 JO11-1 45401 Sportpark HVV'24 - -
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO11-2 ST Hontenisse/SDO'63 JO11-2G 48877 Sportpark HVV'24 - -
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO10-1 Breskens JO10-1 50574 Sportpark HVV'24 - -
C 16-11-2019 09:00 Terneuzen JO10-2 HVV'24 JO10-2 50007 Sportpark De Vliegende Hollander - -
C 16-11-2019 11:00 HVV'24 JO10-3 FC Axel JO10-2 50479 Sportpark HVV'24 - -
C 16-11-2019 08:30 MOC'17 JO9-2 HVV'24 JO9-1 55716 Sportpark Rozenoord - -
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO8-1 Terneuzen JO8-1 60119 Sportpark HVV'24 - -
C 16-11-2019 09:30 HVV'24 JO8-2 SJO/HPC'16 JO8-2G 57274 Sportpark HVV'24 - -

Terug naar boven