Na de laatste training van 2022 lieten de deelnemers de lunch goed smaken! Fijne Feestdagen!!
Maandag 14 november was er weer een training. Er kwamen maar liefst 12 deelnemers. Super zeg! Na afloop werd er nog héél wat afgepraat onder het genot van een bakje koffie!
Het eerste toernooi van de Wandelvoetballers in Kloetinge Er waren 5 wedstrijden:Super georganiseerd
èn gezellig!!
Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Competitiesoort | Aanvangstijd | Scheidsrechter | Veld | Kleedkamerthuisteam | Kleedkameruitteam | Kleedkamerscheidsrechter | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23-03-2024 | HVV'24 JO9-1 | Roosendaal JO9-1 | regulier | 09:30 | veld 1 A2 | ||||||
23-03-2024 | HVV'24 JO8-1 | MZC'11 JO8-1 | regulier | 09:30 | veld 1 A1 | ||||||
23-03-2024 | HVV'24 JO11-1 | SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO11-1 | regulier | 10:45 | veld 1 A | ||||||
23-03-2024 | ST HVV'24 / Graauw JO10-1 | Nieuwland JO10-1 | regulier | 10:45 | veld 1 B1 | ||||||
23-03-2024 | HVV'24 2 | Spui 4 | regulier | 11:00 | veld 1 | ||||||
23-03-2024 | ST HVV'24/Vogelwaarde/Graauw MO17-1 | Kloetinge MO17-3 | regulier | 11:00 | veld 3 | ||||||
23-03-2024 | HVV'24 JO13-2 | Tern.Boys JO13-2JM | regulier | 11:00 | veld 5 | ||||||
23-03-2024 | ST HVV'24/Graauw JO13-1 | FC Axel JO13-1 | regulier | 12:30 | veld 5 | ||||||
23-03-2024 | ST HVV'24 / Graauw JO14-1 | SJO HSVC'20 JO14-1 | regulier | 12:30 | veld 4 | ||||||
23-03-2024 | HVV'24 JO17-1 | Kloetinge JO17-2 | regulier | 14:30 | veld 3 | ||||||
24-03-2024 | HVV'24 4 | Steen 4 | regulier | 11:30 | veld 1 | ||||||
24-03-2024 | HVV'24 3 | IJzendijke 2 | regulier | 13:00 | veld 1 | ||||||
30-03-2024 | ST HVV'24 / Graauw JO15-2 | SJO HPBC'23 JO15-1 | regulier | 12:30 | veld 4 | N6 | N5 | N9 - (+M) | |||
30-03-2024 | HVV'24 2 | Oostburg 2 | regulier | 13:00 | W. (Wim) van Schil | veld 4 | N6 | N5 | N9 - (+M) | ||
01-04-2024 | HVV'24 VR1 | Unitas'30 VR2 | regulier | 12:00 | veld 3 | ||||||
03-04-2024 | ST HVV'24/Vogelwaarde/Graauw MO17-1 | ST Aardenburg/Sluis MO17-1 | regulier | 19:00 | M. (Miguel) Nafa | veld 3 | N8 | N7 | N9 - (+M) | ||
04-04-2024 | ST HVV'24/Graauw JO15-1 | Kloetinge JO15-2 | regulier | 19:30 | veld 1 | ||||||
06-04-2024 | ST HVV'24/Graauw JO15-1 | Terneuzense Boys JO15-1 | regulier | 12:30 | veld 3 | ||||||
06-04-2024 | ST HVV'24/Graauw JO13-1 | VC Vlissingen JO13-1 | regulier | 12:30 | veld 5 | ||||||
06-04-2024 | ST HVV'24 / Graauw JO15-2 | Walcheren JO15-2 | regulier | 12:30 | veld 1 |
Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Competitiesoort | Aanvangstijd | Scheidsrechter | Plaats | Kleedkamerthuisteam | Kleedkameruitteam | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23-03-2024 | Steen JO8-1JM | ST HVV'24 / Graauw JO8-2 | regulier | 09:00 | SINT JANSTEEN | |||||
23-03-2024 | Terneuzense Boys JO9-4 | HVV'24 JO9-2 | regulier | 09:00 | TERNEUZEN | 7 - Zuidersportpark kleedkamer 7 | 9 - Zuidersportpark kleedkamer 9 | |||
23-03-2024 | Koewacht JO9-2 | ST HVV'24 / Graauw JO9-3 | regulier | 09:15 | KOEWACHT | |||||
23-03-2024 | Zaamslag JO11-1 | HVV'24 JO11-2 | regulier | 09:30 | ZAAMSLAG | |||||
23-03-2024 | MZC'11 JO15-1 | ST HVV'24/Graauw JO15-1 | regulier | 09:45 | ZIERIKZEE | |||||
23-03-2024 | Jong Ambon JO12-1 | ST HVV'24 / Graauw JO12-1 | regulier | 10:00 | MIDDELBURG | |||||
23-03-2024 | Breskens JO10-1JM | HVV'24 JO10-3 | regulier | 10:30 | BRESKENS | |||||
23-03-2024 | Terneuzense Boys JO10-4 | ST HVV'24 / Graauw JO10-2 | regulier | 10:30 | TERNEUZEN | 8 - Zuidersportpark kleedkamer 8 | 11 - Zuidersportpark kleedkamer 11 | |||
23-03-2024 | GPC Vlissingen JO15-2 | ST HVV'24 / Graauw JO15-2 | regulier | 11:15 | VLISSINGEN | |||||
23-03-2024 | MOC'17 JO19-1 | HVV'24 JO19-1 | regulier | 15:00 | J.C.A.J (Jeroen) Goorden | BERGEN OP ZOOM | 7 - kleedkamer 7 | 8 - kleedkamer 8 | ||
24-03-2024 | NVS VR1 | HVV'24 VR1 | regulier | 10:45 | NIEUW-VOSSEMEER | |||||
24-03-2024 | Hoeven 2 | HVV'24 2 | regulier | 11:45 | R. (Ricardo) Minnes | HOEVEN | ||||
24-03-2024 | Hontenisse 1 | HVV'24 1 | regulier | 14:30 | Afgeschermd | KLOOSTERZANDE | ||||
29-03-2024 | ST Groede/Schoondijke/Cadzand 2 | HVV'24 4 | regulier | 20:00 | CADZAND |
Geen afgelastingen
Wedstrijddatum | Aanvangstijd | Thuisteam | Uitteam | Uitslag | Competitiesoort | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
17-03-2024 | 14:30 | HVV'24 1 | Rood-Wit W 1 | 2 - 0 | regulier | ||
16-03-2024 | 12:00 | ST Cadzand/Groede/Schoondijke 2 | HVV'24 2 | 2 - 5 | regulier | ||
17-03-2024 | 11:30 | HVV'24 2 | Zundert 2 | 2 - 1 | regulier | ||
17-03-2024 | 12:30 | Hontenisse 3 | HVV'24 4 | 1 - 3 | regulier | ||
17-03-2024 | 12:00 | HVV'24 VR1 | Achtmaal VR1 | 1 - 5 | regulier | ||
16-03-2024 | 14:30 | HVV'24 JO19-1 | Kloetinge JO19-2 | 1 - 3 | regulier | ||
18-03-2024 | 19:30 | ST HVV'24/Graauw JO17-2 | Terneuzense Boys JO17-2 | 4 - 1 | regulier | ||
16-03-2024 | 11:15 | SJO WZV United JO17-1 | HVV'24 JO17-1 | 2 - 2 | regulier | ||
16-03-2024 | 12:30 | ST HVV'24 / Graauw JO15-2 | SJO Serooskerke/Veer JO15-1JM | 1 - 3 | regulier | ||
16-03-2024 | 12:30 | ST HVV'24/Graauw JO15-1 | ST Steen/Koewacht JO15-1 | 1 - 5 | regulier | ||
16-03-2024 | 11:45 | METO JO14-1 | ST HVV'24 / Graauw JO14-1 | 0 - 2 | regulier | ||
16-03-2024 | 11:15 | Halsteren JO13-2 | ST HVV'24/Graauw JO13-1 | 4 - 3 | regulier | ||
16-03-2024 | 11:00 | Zeelandia Middelburg JO13-4 | HVV'24 JO13-2 | 9 - 2 | regulier | ||
16-03-2024 | 11:30 | Aardenburg JO12-1 | ST HVV'24 / Graauw JO12-1 | 20 - 2 | regulier | ||
16-03-2024 | 10:45 | HVV'24 JO11-2 | Aardenburg MO11-1 | 19 - 0 | regulier | ||
16-03-2024 | 09:30 | SJO de Westkust JO11-1JM | HVV'24 JO11-1 | 1 - 3 | regulier | ||
16-03-2024 | 10:00 | ST SJO Lebo/SVN/Patrijzen/'s Heer Arendskerke MO17-2 | ST HVV'24/Vogelwaarde/Graauw MO17-1 | 3 - 0 | regulier |