Na de laatste training van 2022 lieten de deelnemers de lunch goed smaken! Fijne Feestdagen!!
Maandag 14 november was er weer een training. Er kwamen maar liefst 12 deelnemers. Super zeg! Na afloop werd er nog héél wat afgepraat onder het genot van een bakje koffie!
Het eerste toernooi van de Wandelvoetballers in Kloetinge Er waren 5 wedstrijden:Super georganiseerd
èn gezellig!!
Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Competitiesoort | Aanvangstijd | Scheidsrechter | Veld | Kleedkamerthuisteam | Kleedkameruitteam | Kleedkamerscheidsrechter | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
30-03-2024 | ST HVV'24 / Graauw JO15-2 | SJO HPBC'23 JO15-1 | regulier | 12:30 | veld 3 | N6 | N5 | N9 - (+M) | |||
30-03-2024 | HVV'24 2 | Oostburg 2 | regulier | 13:00 | W. (Wim) van Schil | veld 4 | N8 | N7 | N9 - (+M) | ||
01-04-2024 | HVV'24 VR1 | Unitas'30 VR2 | regulier | 12:00 | W. (Wim) van Schil | veld 3 | N8 | N7 | N9 - (+M) | ||
03-04-2024 | ST HVV'24/Vogelwaarde/Graauw MO17-1 | ST Aardenburg/Sluis MO17-1 | regulier | 19:00 | M. (Miguel) Nafa | veld 3 | N8 | N7 | N9 - (+M) | ||
04-04-2024 | ST HVV'24/Graauw JO15-1 | Kloetinge JO15-2 | regulier | 19:30 | ME (Marcel) Verdurmen | veld 1 | N8 | N7 | N9 - (+M) | ||
06-04-2024 | HVV'24 JO9-2 | Terneuzense Boys JO9-1 | regulier | 09:30 | veld 1 A1 | ||||||
06-04-2024 | HVV'24 JO9-1 | GPC Vlissingen JO9-1JM | regulier | 09:30 | veld 1 A2 | ||||||
06-04-2024 | ST HVV'24 / Graauw JO8-2 | Terneuzen JO8-1 | regulier | 09:30 | veld 1 B2 | ||||||
06-04-2024 | HVV'24 JO8-1 | BSC JO8-1 | regulier | 09:30 | veld 1 B1 | ||||||
06-04-2024 | ST HVV'24 / Graauw JO12-1 | Steen JO12-2 | regulier | 10:45 | veld 1 A | ||||||
06-04-2024 | HVV'24 JO11-2 | SJO WZV United JO11-2 | regulier | 10:45 | veld 1 B | ||||||
06-04-2024 | ST HVV'24 / Graauw JO10-1 | Ria W JO10-1 | regulier | 10:45 | veld 3 A1 | ||||||
06-04-2024 | ST HVV'24/Graauw JO15-1 | Terneuzense Boys JO15-1 | regulier | 12:30 | veld 3 | ||||||
06-04-2024 | ST HVV'24 / Graauw JO15-2 | Walcheren JO15-2 | regulier | 12:30 | veld 1 | ||||||
06-04-2024 | ST HVV'24/Graauw JO13-1 | VC Vlissingen JO13-1 | regulier | 12:30 | veld 5 | ||||||
06-04-2024 | ST HVV'24/Graauw JO17-2 | Breskens JO17-1JM | regulier | 14:30 | veld 1 | ||||||
07-04-2024 | HVV'24 2 | SC Kruisland 2 | regulier | 11:30 | R.C. (Ruud) de Jonge | veld 1 | |||||
07-04-2024 | HVV'24 VR1 | Moerse Boys VR2 | regulier | 12:00 | veld 3 | ||||||
07-04-2024 | HVV'24 1 | BSC 1 | regulier | 14:30 | J.P.M. (Jean Pierre) Loontjens | veld 1 | |||||
11-04-2024 | HVV'24 JO19-1 | RCS JO19-1 | regulier | 19:30 | veld 5 |
Wedstrijddatum | Thuisteam | Uitteam | Competitiesoort | Aanvangstijd | Scheidsrechter | Plaats | Kleedkamerthuisteam | Kleedkameruitteam | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
29-03-2024 | ST Groede/Schoondijke/Cadzand 2 | HVV'24 4 | regulier | 20:00 | CADZAND | |||||
30-03-2024 | Zeelandia Middelburg JO17-2 | ST HVV'24/Graauw JO17-2 | regulier | 11:30 | M.A.C. (Matthijs) van Houwelingen | MIDDELBURG | 9 | 7 | ||
30-03-2024 | Luctor Heinkenszand JO19-1 | HVV'24 JO19-1 | regulier | 12:00 | W.J. (Willy) Spaeter | HEINKENSZAND | ||||
06-04-2024 | Clinge JO9-1 | ST HVV'24 / Graauw JO9-3 | regulier | 09:30 | CLINGE | |||||
06-04-2024 | SJO WZV United JO13-2 | HVV'24 JO13-2 | regulier | 09:45 | J. (Joey) Schenkelaars | OOSTBURG | 6 | 7 | ||
06-04-2024 | SJO WZV United JO8-1 | HVV'24 JO8-3 | regulier | 09:45 | OOSTBURG | |||||
06-04-2024 | FC Axel JO11-1 | HVV'24 JO11-1 | regulier | 10:00 | AXEL | |||||
06-04-2024 | Terneuzen JO10-3 | HVV'24 JO10-3 | regulier | 10:00 | TERNEUZEN | |||||
06-04-2024 | SVOD'22 JO17-1 | HVV'24 JO17-1 | regulier | 10:15 | OOSTKAPELLE | |||||
06-04-2024 | VCK MO17-1 (9-tal) | ST HVV'24/Vogelwaarde/Graauw MO17-1 | regulier | 10:30 | KOUDEKERKE | |||||
06-04-2024 | Zeelandia Middelburg JO14-2 | ST HVV'24 / Graauw JO14-1 | regulier | 12:00 | MIDDELBURG | |||||
06-04-2024 | FC Axel 4 | HVV'24 2 | regulier | 14:30 | AXEL | |||||
06-04-2024 | Moerse Boys JO19-1 | HVV'24 JO19-1 | regulier | 14:45 | R. (Ron) Claessen | ZUNDERT | ||||
07-04-2024 | Clinge 3 | HVV'24 4 | regulier | 12:00 | CLINGE |
Geen afgelastingen
Wedstrijddatum | Aanvangstijd | Thuisteam | Uitteam | Uitslag | Competitiesoort | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
24-03-2024 | 14:30 | Hontenisse 1 | HVV'24 1 | 2 - 0 | regulier | ||
24-03-2024 | 11:45 | Hoeven 2 | HVV'24 2 | 0 - 3 | regulier | ||
24-03-2024 | 13:00 | HVV'24 3 | IJzendijke 2 | 0 - 5 | regulier | ||
24-03-2024 | 11:30 | HVV'24 4 | Steen 4 | 3 - 3 | regulier | ||
24-03-2024 | 10:45 | NVS VR1 | HVV'24 VR1 | 2 - 0 | regulier | ||
23-03-2024 | 15:00 | MOC'17 JO19-1 | HVV'24 JO19-1 | 4 - 1 | regulier | ||
28-03-2024 | 19:30 | ST HVV'24/Graauw JO17-2 | De Meeuwen JO17-1 | 6 - 5 | regulier | ||
23-03-2024 | 14:30 | HVV'24 JO17-1 | Kloetinge JO17-2 | 0 - 6 | regulier | ||
23-03-2024 | 09:45 | MZC'11 JO15-1 | ST HVV'24/Graauw JO15-1 | 2 - 0 | regulier | ||
23-03-2024 | 12:30 | ST HVV'24 / Graauw JO14-1 | SJO HSVC'20 JO14-1 | 1 - 0 | regulier | ||
23-03-2024 | 12:30 | ST HVV'24/Graauw JO13-1 | FC Axel JO13-1 | 6 - 3 | regulier | ||
23-03-2024 | 11:00 | HVV'24 JO13-2 | Tern.Boys JO13-2JM | 4 - 3 | regulier | ||
23-03-2024 | 10:00 | Jong Ambon JO12-1 | ST HVV'24 / Graauw JO12-1 | 7 - 5 | regulier | ||
23-03-2024 | 10:45 | HVV'24 JO11-1 | SJO Lebo/SVN/Patrijzen JO11-1 | 5 - 0 | regulier | ||
23-03-2024 | 09:30 | Zaamslag JO11-1 | HVV'24 JO11-2 | 10 - 3 | regulier | ||
23-03-2024 | 11:00 | ST HVV'24/Vogelwaarde/Graauw MO17-1 | Kloetinge MO17-3 | 2 - 0 | regulier |